|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: bolnice
19.7.2008 17:12:58   
Naja30
Če prideš na urgenco in rečeš, da imaš hude bolečine, te pa ja vzamejo in dajo na UZ takoj?
No, vsaj v Lj je tako.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: bolnice
19.7.2008 19:11:22   
*žaži*
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

nabuha se fižolove solate, potem pa gre na urgenco po injekcijo Spazmexa. Ker jo valda že vsi zdravniki poznajo, jo je nazadnje domov poslal brez injekcije in toliko, da jih ni tožila



....a sploh kdo ve kolk 1x inekcija Spazmexa stane???? Večina ne...jaz povem, da je zelo drag ...vse je drago....in takele k se jim ne da mal pazit pri hrani bi js v rit nasuvala...eni so pa res brezobrazni user posted image

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: bolnice
19.7.2008 19:45:53   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: *žaži*

....a sploh kdo ve kolk 1x inekcija Spazmexa stane???? Večina ne...jaz povem, da je zelo drag ...vse je drago....in takele k se jim ne da mal pazit pri hrani bi js v rit nasuvala...eni so pa res brezobrazni user posted image



Če ve, ne bi rekla, ampak po moje bi vseeno delala še naprej isto. Oziroma zdaj bo verjetno razmislila ker je nazadnje par ur trpela, ko je niso odrešili bolečin. Ampak bistvo mojega pisanja je bolj v tem, da na glas kritizira zdravstvo in zdravnike bi najraje user posted image user posted image user posted image user posted image   vse po vrsti, ko pa sploh niso nič krivi. Je pa res lažje krivit zdravnike, kot pa sebi in drugim priznati, da je bila napaka njena.
Saj pravzaprav se veliko ljudi tako obnaša, grejo na urgenco v stanju, ki sploh ni nujno in potem tisti, ki so nujno potrebno pomoči čakajo par ur, pol so pa že tudi zdravniki vsi pasjiuser posted image user posted image user posted image user posted image

Kakorkoli, vsem želim in privoščim čimmanj zdravnikov in bolnic.

lp, mOjca

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: bolnice
19.7.2008 21:22:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga


Diete pa ne pozna, nabuha se fižolove solate, potem pa gre na urgenco po injekcijo Spazmexa.


Tale tvoja kolegica je pa ena user posted image . No, sam to bom rekla, nimam ravno nizek prag bolečine, bolnico imam čez cesto, pa ob zadnjem napadu ne vem kako bi do tja prišla, take bolečine so to.
Zdaj imam sicer že en mesec mir (že trkam), me pa v kratkem čaka operacija. user posted image

(odgovor članu mojcaziga)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: bolnice
20.7.2008 9:57:21   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: hothien
No, sam to bom rekla, nimam ravno nizek prag bolečine, bolnico imam čez cesto, pa ob zadnjem napadu ne vem kako bi do tja prišla, take bolečine so to.
Zdaj imam sicer že en mesec mir (že trkam), me pa v kratkem čaka operacija. user posted image


Tudi sama sem imela grooooozno boleče napade z bruhanjem in vsem možnim. Pa so mi vsi bližnji in daljni dopovedovali, da ni mogoče, da bi bilo tako hudo, ker oni že vejo, ker imajo dolgoletne izkušnje s temuser posted image user posted image user posted image user posted image
Pa nimam niti približno nizkega bolečinskega praga.
V parih mesecih me je 3x prišel iskat rešilec, ker sem med napadom izgubila zavest in sem bila hospitalizirana, bolečine pa takeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Boš videla, operacija ni nič hudega, po dveh dneh si že prava user posted image user posted image . Sama sem si najbolj zapomnila, ko so mi dva dni po operaciji za zajtrk prinesli 2 kosa svežega! kruha s sirom, česar nisem jedla pol leta. Si najprej sploh nisem upala, ker me je bilo strah bolečin. Za kosilo pa že pravcata juha in riž pa pišlančji file. Mnjami!!!!!!!!!!!
Hudo jemogoče edino večer pred operacijo, ker moraš biti tešča, pa potem na dan operacije, ko čakaš na vrsto (sama sem imela srečo, ker so me v operacijsko poslali že ob 9ih). Ampak potem si po operaciji še cel dan tešč, naslednji dan pa dobiš za kosilo riževo sluz user posted image user posted image user posted image user posted image Ampak kasneje so pa nebesa.

lp, Mojca

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: bolnice
2.8.2008 14:21:43   
NAJBOLJŠA
Hojla.
Jaz sem z morja, pa vidim, da se Čokoladka ni več oglasila....
Kako pa je kaj?user posted image


_____________________________

Life is short..enjoy it.
N.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 56
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




UUVAJANJE NA KAHLICO
NANA123

ZANIMA ME KOLIKO SO BILI STARI VAŠI OTROCI DA SOŠLI SAMI NA KAHLICO?

2 LETI (75%)

3 LETA (22%)

4LETA ALI VEČ (3%)


Število vseh glasov: 241

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!