|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vetrovne kapljice
26.2.2005 21:45:46   
kepa*
Jih katera uporablja, kako se obnesejo in koliko jih date? Lahko bejbi postane odvisen od njih glede na to, da so sladke?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Vetrovne kapljice
26.2.2005 21:51:22   
s1
Mi smo jih uporabljali po potrebi. Ko so se pojavili krči sva mu kar na dudo dala kapljico pa v usta, naenkrat 2-3, če je bilo hudo tudi štiri. Ponavadi so zelo pomagale. Prej smo ji dajali sab simpleks pa niso nič nucale. Mislim, da odvien od tega ne more postati.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Vetrovne kapljice
26.2.2005 21:59:59   
NIN@
Ne se bati odvisenosti ni!!! pomagajo pa ali pa blažijo sigurno. Mi jih imamo po potrebi jih uporabimo od 2-3 ponavadi pozno popoldan ali pa pred spanjem. Kapljice so vsekakor super tudi za poznej ko bo mali že večji in bo jedel raznoliko hrano.


lp
nin@

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Vetrovne kapljice
26.2.2005 22:23:47   
Pikca
A se te kapljice dobijo kje v Lj.? Mi imamo zdaj ene podobne, ki jih delajo v lekarni na Viru pri Domžalah, ker pa jih bo ravno zmanjkalo, bi zdaj poskusila s temi.
Lp, Pikca

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Vetrovne kapljice
26.2.2005 22:25:33   
kepa*
Pikca, jaz jih imam od koroskih lekarn in sem jih tudi kupila na Koroskem. Za drugje pa ne vem.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Vetrovne kapljice
26.2.2005 23:30:48   
NIN@
Sam Koroška jih prodaja Slovenj Gradec in Ravne. Sem se že pozanimala če jih pošljejo po povzetju pa so mi negativno odgovorili:(


lp

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Vetrovne kapljice
27.2.2005 7:23:03   
Skabi
Pred tremi leti so ti jih takoj poslalili. Zdaj pa res nočejo več.
MEni se zdi, da sem nekje naRR prebrala, da jih prodajajo še v eni lekarni v BTC.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Vetrovne kapljice
27.2.2005 8:39:39   
tia&silvija
Kolk jaz vem so vetrovne kaljice tudi kuminove kapljice in jih lahko kupiš v vseh lekarnah.
Lahko pa se motim in so to dve različni stvari.

No, mi imamo kuminov sirup. Sicer naša nikoli ni imela krčev ampak ko je kriza in jok 100 na uro ji dam mal kapljic na dudo in je boljše.

LP, S&T

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Vetrovne kapljice
27.2.2005 11:48:19   
katarinca
Nam so najbolj pomagale kapljice korošklih lekarn. So sicer zelo sladke, tako da jih priporočajo pred dojenjem (izpiranje ust), VENDAR RES POMAGAJO. Takrat, ko je najhujši jok se otrok pomiri ali kaj...

Uporabljali smo jih le ro treh mesecev, potem nas ni več zvijalo, še sreča.

Lep pozdrav,

Katja

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




Odločitev za nakup novega vozička
endrina

Kako bi se odločila za nakup novega vozička?

izključno sama, glede na to kaj bi mi bilo všeč (11%)

nikakor ne brez partnerja (48%)

partnerja bi sicer vprašala za mnenje, končna odločitev pa bi bila moja (34%)

za mnenje bi vprašala kolegice (5%)

za mnenje bi vprašala starše (1%)


Število vseh glasov: 320

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!