|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   POTNI LIST -NUUJNO!!!
16.6.2008 22:04:35   
daga11
Rada bi vprašala če katera ve kak dolgo ti velja potni list po tem ko si ne daš novega delat čeprav si spremenil priimek!!!!!!

Ali ti ga avtomatsko skenslajo ali velja dokler ti ne daš novega delat in starega v uničenje????
jaz sem poročena skoraj dve leti in si ga še nisem dala novega delat ---kaj mi še velja ali me bojo v egiptu obdržali!!!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: POTNI LIST -NUUJNO!!!
16.6.2008 22:09:33   
Anonimen
Mislim, da ti ne velja več. Jaz ko sem menjala priimek in nisem dala novega delat, sem ga nesla na uničenje v roku enega meseca.

(odgovor članu daga11)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: POTNI LIST -NUUJNO!!!
16.6.2008 22:18:05   
mayci
Jaz sem morala letos dat delat nov potni list, ker sem se pred štirimi leti poročila in mi s starim priimkom ne velja več... Moraš pa ta starega nest v uničenje, ko greš novega naročit.user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: POTNI LIST -NUUJNO!!!
16.6.2008 22:48:08   
Tempera
Mislim, da ti vsi dokumenti veljajo le 30 dni po poroki, v tem času moraš dat delat nove ... torej ti potni list na star priimek že zdavnaj ne velja več....

Evo, sem našla, preberi  TUKAJ ....

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: POTNI LIST -NUUJNO!!!
16.6.2008 22:59:57   
knedli
Velja ti še, vendar si pa v prekršku, ker moraš vse dokumente zamenjat v roku 30 dni.

(odgovor članu Tempera)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: POTNI LIST -NUUJNO!!!
16.6.2008 23:10:32   
Tempera
IZVIRNO SPOROČILO: knedli

Velja ti še, vendar si pa v prekršku, ker moraš vse dokumente zamenjat v roku 30 dni.


Ne, u bistvu ti ne velja več, ker ti po poroki na UE avtomatično spremenijo priimek v evidenci državljanov - torej to pomeni, da če na meji preverijo tvoj potni list v računalniku, te pod tem priimkom ni več vpisanega - torej potni list ne velja....

(odgovor članu knedli)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: POTNI LIST -NUUJNO!!!
17.6.2008 7:38:04   
daga11
lansko leto smo šli v Beograd in sem še imela star potni list in so na meji pregledali vse potne liste prek rač. in je šlo vse skozi ????
Zato mislim da moj še vedno velja a kera dela s tem in se malo bolj spozna.....ker so mi ga sigurno pregledali pa so me spustili torej je še veljaven!!!!
Kaj pravite!!!

(odgovor članu Tempera)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: POTNI LIST -NUUJNO!!!
17.6.2008 8:00:49   
Naja31
Ne vem kako je to  mogoče ker si v evidenci z novim priimkom in pod starim priimkom v bistvu ne obstajaš več. Tako da je čisto mogoče da te na brniku zavrnejo. Jaz ne bi riskirala, ampak bi šla delat novi potni list.

(odgovor članu daga11)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: POTNI LIST -NUUJNO!!!
17.6.2008 8:15:40   
malika
Kaj, a boš raje reskirala, da se ti bo zapletlo na neki meji bog ve kje in te ne bodo spustili ne naprej ne nazaj,ali ga boš šla raje menjat? Ker velja ne več! V 30 dneh od spremembe priimka, moraš dokumente menjat.

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: POTNI LIST -NUUJNO!!!
17.6.2008 9:08:21   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: Tempera

IZVIRNO SPOROČILO: knedli

Velja ti še, vendar si pa v prekršku, ker moraš vse dokumente zamenjat v roku 30 dni.


Ne, u bistvu ti ne velja več, ker ti po poroki na UE avtomatično spremenijo priimek v evidenci državljanov - torej to pomeni, da če na meji preverijo tvoj potni list v računalniku, te pod tem priimkom ni več vpisanega - torej potni list ne velja....

Ne vem če to drži. Jaz sem šla 3 dni po poroki na poročno potovanje, pa so nas na Brniku pregledali....pa ni bilo nič narobe. Sem pa za vsak slučaj imela s seboj poročni list (tako so mi svetovali na UE).
Po tej logiki ne bi mogel nihče takoj na poročno potovanjeuser posted image

(odgovor članu Tempera)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: POTNI LIST -NUUJNO!!!
17.6.2008 9:13:30   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: malika

Kaj, a boš raje reskirala, da se ti bo zapletlo na neki meji bog ve kje in te ne bodo spustili ne naprej ne nazaj,ali ga boš šla raje menjat? Ker velja ne več! V 30 dneh od spremembe priimka, moraš dokumente menjat.

Se podpišem.

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: POTNI LIST -NUUJNO!!!
17.6.2008 11:13:08   
siskamiska
Velja 1 mesec po tistem ko dajo na občini v rač. spremembo priimka. Včasih se da dogovoriti tudi tako da oni kasneje vnesejo spremenjene podatke v kolikor tebe nebi blo v SLO da ne bi imela sitnosti na meji.

Če te ne bo v slo se dogovori z matičarjem na poroki.

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: POTNI LIST -NUUJNO!!!
17.6.2008 11:13:37   
malenaa
za vse zadeve načeloma velja 30 dnevni rok, ponekod mislim da je samo 15-dnevni. In to velja ze od nekdaj, tako da se mi zdi malo mimo da po treh al kolkih letih vprasas, če se velja, glede na spremembe. Moj ni vrnil tablic v roku 30 dni - je nekaj prislo vmes pa sva pozabila. ga je ze cakalo doma od ministrstva za notranje zadeve da je v prekrsku.

tak da kar lepo na UE, pa se na dretje pripravi:) vem kak so ze sami delavci tam razlicni - dva primera ukradenih OI - je 8 dnevni rok da javis, seki so rekli, naj se caka, ker se ponavadi najde; kolegu pa ki je priso 9-dan, zakaj ne uposteva predpisov. tak da cisto odvisno od UE.

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: POTNI LIST -NUUJNO!!!
17.6.2008 11:16:17   
sazi
Po tej logiki ne bi mogel nihče takoj na poročno potovanje


Seveda lahko - imaš 30 dni časa.
Kako gre to na meji, ne vem. AMpak uradno ne velja in si v prekršku. Jaz se takih hecov ne bi šla. Pa v čem je problem, da si ne narediš novega potnega lista?

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: POTNI LIST -NUUJNO!!!
17.6.2008 11:17:29   
sončnica24
Jaz bi na tvojem mestu šla po nov potni list ker ziher je ziher.
Se pa spomnim kako je bilo ko sem si jaz šla osebno novo delat pa mi je stara potekla pred šetimi meseci pa mi je rekla da bi mi lahko že kazen napisala ker je nisem prišla odjavit, samo meni je potekla kako pa je s priimkom pa nimam pojma. Ali pa pokliči pa vprašaj to še te najmanj stane.

(odgovor članu malenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: POTNI LIST -NUUJNO!!!
17.6.2008 13:32:32   
malenaa
daga - v bistvu si tudi v prekršku, ker nisi v zakonitem času javila sprememb, ki so omejene na 30 dni. Lahko da ne bo nič, če pa na kako zoprno osebo naletis, pa ti znajo zagusit.

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: POTNI LIST -NUUJNO!!!
17.6.2008 16:45:03   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: sazi

Po tej logiki ne bi mogel nihče takoj na poročno potovanje


Seveda lahko - imaš 30 dni časa.
Kako gre to na meji, ne vem. AMpak uradno ne velja in si v prekršku. Jaz se takih hecov ne bi šla. Pa v čem je problem, da si ne narediš novega potnega lista?

Ja, se strinjam, sem se malo nerodno izrazila....


(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Služba
binyy

Kje delate?

v pisarni (51%)

v proizvodnji (12%)

na terenu (5%)

pisarna+teren (12%)

v trgovini (14%)

v gostilni (7%)


Število vseh glasov: 239

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!