|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: KONČNI USPEH
16.6.2008 23:24:20   
sandra85
tudi js menim da je to za prav dobro, ker ima par trojk


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: KONČNI USPEH
17.6.2008 0:14:15   
Anonimen
štipendija res ni fer stvar, se strinjam, da bi se moralo tudi pridnost malo nagraditi...Drugače pa pri nas je v OŠ dobil štipendijo tudi fant s prav dobrim uspehom. Pa še to štipendija je tudi dvorezni meč, sama jo sicer imam in ne bom "jamrala" nad podarjenim denarjem, ampak jo sama večkrat čutim tudi kot negativni pritisk, npr. ne morem si kar tako privoščiti "frej" leta, pa kakor sem slišala, se naj prejemniki po koncu študija ne bi smeli takoj zaposliti v tujini...

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: KONČNI USPEH
17.6.2008 2:53:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tancy
t negativni pritisk, npr. ne morem si kar tako privoščiti "frej" leta, pa kakor sem slišala, se naj prejemniki po koncu študija ne bi smeli takoj zaposliti v tujini...


sej to je prov user posted image Edin zoprno je pri podaljsanju absolventa, za moje pojme. Moja sestra jo je dobila nazaj, ker je sla naprej studirat - podiplomca. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: KONČNI USPEH
17.6.2008 7:01:22   
Ancy
Pri nas v OŠ so jo dobili res samo odlični, edino eno leto pred mano jo je dobil en tip k je bil tak zabušant da adijo pamet, gimnazije ni nikol naredu, prov prosil so ga za tist dober uspeh dokler se je še dal, brihtn nej bi bil da nevem kaj. To se men zdi stran vržen dnar, mar bi dal nekomu k se trud! Al pa npr. en sošolc je mel v 8-ih letih 3 bronasta priznanja, pa je dobu Zoisovo, smo mel pa kki tud še srebrne pa zlate pa nismo, tko da je res ful velik od unih testov odvisno..... user posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: KONČNI USPEH
17.6.2008 9:11:13   
urbancek
Če je pošteno, potem prav dobra, če pa bodo goljufali, potem pa odlična.
Na naši šoli je že pri eni 3 moral odločati učiteljski zbor na konferenci.

(odgovor članu Ancy)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: KONČNI USPEH
17.6.2008 9:44:46   
Anonimen
prav dobra, ker ima 3 trojke, že pri eni 3 morajo glasovati (pa jaz vseeno mislim, da je mal razlika ali imaš 3 matematiko ali telovadbouser posted image )

(odgovor članu urbancek)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: KONČNI USPEH
17.6.2008 10:00:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ancy

Pri nas v OŠ so jo dobili res samo odlični, edino eno leto pred mano jo je dobil en tip k je bil tak zabušant da adijo pamet, gimnazije ni nikol naredu, prov prosil so ga za tist dober uspeh dokler se je še dal, brihtn nej bi bil da nevem kaj. To se men zdi stran vržen dnar, mar bi dal nekomu k se trud! Al pa npr. en sošolc je mel v 8-ih letih 3 bronasta priznanja, pa je dobu Zoisovo, smo mel pa kki tud še srebrne pa zlate pa nismo, tko da je res ful velik od unih testov odvisno..... user posted image user posted image




no da ti povem kako izgleda na faxu zaprosit za Zoisovo štipendijo
sama sem imela povpračje nad 8 in Prešernovo nagrado, ker sva s sošolko delali raziskovalno nalogo (ona je imela povprečje okoli 9), pa  na kongresu sva bili s to najino nalogo (plakat, predstavitev študentov..), pa je bilo tisto leto tako, da si moral pisat teste (za nadarjene) in si moral imeti vse naloge (10 jih je bilo v enem sklopu) nad 90%user posted image  No so nama povedali, da sva inteligentni ampak ne nadpovprečnouser posted image - hvala lepa, glavno da eni te Zoisove štipendije vlečejo že iz OŠ, pa jim jih vmes mal zamrznejo, ker nimajo povprečja ali pa padejo, pa spet mal odmrznejo.....
No 5 let prej teh testov ni bilo in sta moj in njegov kolega  z enakimi priporočili dobla štipendijo! Zdaj pa ne vem ali se testi še pišejo ali ne- vsekakor pa moraš imeti poleg povprečja nad 8 še nekaj- eno nagrado.....

(odgovor članu Ancy)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: KONČNI USPEH
17.6.2008 11:23:09   
Ancy
Jaz mam povprečje 9 zaenkrat..... kako nagrado pa? user posted image kako nej jo pa sploh dobim,če se nič sploh ne dela.... ?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: KONČNI USPEH
17.6.2008 11:34:47   
Anonimen
Zdej je nov pravilnik. Zaprosis lahko za stipendijo ce imas ALI 4,1 povprecje (to v SŠ, sicer na faksu 8,5) ALI si dosegel izjemne uspehe ALI pa si zlati maturant (te itak avtomatsko dobijo stipendijo). 

(odgovor članu Ancy)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: KONČNI USPEH
17.6.2008 12:45:50   
Ancy
Ok, pač nimam izjemnih uspehov (user posted image user posted image ) mam pa povprečje... upam da se obdrži. In kaj pol k npr. padeš pod povprečje 8.5 ti jo vzamejo, pa jo pol dobiš nazaj k maš spet več ??? zapleteno.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: KONČNI USPEH
17.6.2008 12:57:07   
srki
Za moje pojme to ni za odličen uspeh. Sicer pa, kaj pravijo na njeni šoli? Pa tudi prav dober uspeh je zelo lep.

(odgovor članu Ancy)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: KONČNI USPEH
17.6.2008 13:38:00   
arabela*
Po tem,kar sem prebrala,mislim,da bi morala biti pravdobra.Zaradi trojkuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: KONČNI USPEH
17.6.2008 13:39:24   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: kity

A mogoče lahko katera od vas pove kakšen uspeh bo imela hčerka s takšnim ocenam
SLO4
MA 3
ANG 3
LIK 5
GVZ 5
GEO 5
ZGO 5
ETIKA 5
FIZ 3
KEM 5
BIO
ŠVZ 55
TEH 5
GOSPOD. 5
ŠVZ 5
LPL 5
MULTIMEDIJA 5
POK 5
SEJ V BISTVU ZAME TO SPLOH NI POMEMBNO VENDAR JI JE PAČ V ŠOLI UČITELJICA POVEDALA , DA BO VERJETNO PRAVDOBRA IN JE SEVEDA ZELO RAZOČARANA PREOSTANE JI EDINO DA PIŠE CELOLETNO KONTROLKO IZ MA , DA JO SPRAVI NA 4 KAR JI JAZ SEVEDA ODSVETUJEM  OJOJ se opravičujem za pisavo




Zakaj pa ji odsvetuješ?
Saj pa nima kaj izgubit.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu kity)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: KONČNI USPEH
17.6.2008 20:11:18   
Anonimen
ja sm jst bi si vseen, kdaj "frej" vzela....user posted image user posted image user posted image
drugače, je pa res največja teža na inteligenčnih testih, če se tam izkažeš, si zmagal...

(odgovor članu hmm...)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: KONČNI USPEH
17.6.2008 20:12:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ancy

Jaz mam povprečje 9 zaenkrat.....


U, matr, full pridna. Kateri faks pa?

(odgovor članu Ancy)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: KONČNI USPEH
17.6.2008 20:52:58   
Ancy
VŠZ- babištvouser posted image Sej zaenkrat je samo 15 izpitov za mano, tko da se lahko še velik spremeni user posted image

pardon: po novem fakulteta za zdravstvo baje


< Sporočilo je popravil Ancy -- 17.6.2008 20:53:25 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: KONČNI USPEH
17.6.2008 20:54:12   
Anonimen
ribica, glede štipendije pa, sošolka je bila vsa leta prav dobra, mogoče zadnji letnik odlična, bila pa je zlata maturantka, in je zaprosila za štipendijo.
In so jo poklicali na te teste, ki jih je uspešno opravila in zdaj jo ima.. Tako, da probaj, maybe ti pa rata.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: KONČNI USPEH
17.6.2008 20:55:40   
Anonimen
VŠZ- babištvouser posted image Sej zaenkrat je samo 15 izpitov za mano, tko da se lahko še velik spremeni user posted image


A res? lepo :).

(odgovor članu Ancy)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: KONČNI USPEH
17.6.2008 20:59:20   
Ancy
Čist zarestuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: KONČNI USPEH
17.6.2008 21:48:40   
Nalini
Na naši šoli imamo sklep:
1 dobra, 2 prav dobri, ostale odlične - odličen uspeh
1 dobra, 3 prav dobre,....... - prav dober uspeh
.....
.....
.....

POVREČJE SE NE RAČUNA!!!!!!

(odgovor članu kity)
Neposredna povezava do sporočila: 95
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?