|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: KONČNI USPEH
16.6.2008 19:24:56   
bodoča
IZVIRNO SPOROČILO: kity

PREOSTANE JI EDINO DA PIŠE CELOLETNO KONTROLKO IZ MA , DA JO SPRAVI NA 4 KAR JI JAZ SEVEDA ODSVETUJEM  OJOJ se opravičujem za pisavo



Samo, če hoče biti odlična bo morala vsaj eno trojko spravit na 4.

Sicer pa ni nobena katastrofa, če bo prav dobra.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu kity)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: KONČNI USPEH
16.6.2008 19:28:49   
tobajsi
če bi mela eno trojko pa 2 štirici. je lahk odlična, če bi mela pa trojko pa 3 štirici gre na glasovanje.

(odgovor članu E_jen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: KONČNI USPEH
16.6.2008 19:30:24   
potepinček
Sedaj ni več končnega uspeha!

(odgovor članu kity)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: KONČNI USPEH
16.6.2008 19:31:35   
Serendipity


IZVIRNO SPOROČILO: potepinček

Sedaj ni več končnega uspeha!


Aja? Na keri šoli oz v kateri državi pa? Pri nas (še) je ... user posted image

(odgovor članu potepinček)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: KONČNI USPEH
16.6.2008 19:32:52   
Anonimen
Po mojem bo prav dobra. Na šoli moje sestre lahko imaš le eno trojsko za odličen uspeh, in še s to te komisija izbere, ali si odličen, ali prav dober. Tko, da tvoja ma tri trojke, angleščino, matematiko in fiziko, pa še slovenščino 4, tko da mislim, da nima šanse, da bi bla odlična.

(odgovor članu Serendipity)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: KONČNI USPEH
16.6.2008 19:34:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity



IZVIRNO SPOROČILO: potepinček

Sedaj ni več končnega uspeha!


Aja? Na keri šoli oz v kateri državi pa? Pri nas (še) je ... user posted image



Ukinja se za generacijo, ki gre letos v prvi razred, se mi zdi, in potem postopoma. Mogoce tudi za kaksen razred vec, nisem tako dobro poslusala. Sigurno pa ne za vse razrede naenkrat.

(odgovor članu Serendipity)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: KONČNI USPEH
16.6.2008 19:35:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: potepinček
Sedaj ni več končnega uspeha!


Prvič slišim! Pr nas še ziher je!

(odgovor članu potepinček)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: KONČNI USPEH
16.6.2008 19:37:37   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity



IZVIRNO SPOROČILO: potepinček

Sedaj ni več končnega uspeha!


Aja? Na keri šoli oz v kateri državi pa? Pri nas (še) je ... user posted image



Ukinja se za generacijo, ki gre letos v prvi razred, se mi zdi, in potem postopoma. Mogoce tudi za kaksen razred vec, nisem tako dobro poslusala. Sigurno pa ne za vse razrede naenkrat.


user posted image Saj to vem.. Le smešno mi je, ker stvar pri nas ne funkcionira (mogoče včasih tudi na srečo) tak hitro, kot bi si posamezniki želeli ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: KONČNI USPEH
16.6.2008 19:39:33   
Anonimen
Sedaj ni več končnega uspeha!


Hm, počasi tudi ocen ne bo več ...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: KONČNI USPEH
16.6.2008 19:41:39   
Anonimen
Saj pravdober uspeh je super, meni je bil vedno najbolj všeč (bolj kot odličen)user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: KONČNI USPEH
16.6.2008 19:43:39   
Zamima
po moje bo prav dobra user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: KONČNI USPEH
16.6.2008 19:45:00   
Anonimen
Saj pravdober uspeh je super, meni je bil vedno najbolj všeč (bolj kot odličen)user posted image user posted image


Meni pa prav dobro do odlično...sam me ni noben šmirglu....tko nekak ko štiri do pet user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: KONČNI USPEH
16.6.2008 19:51:35   
ninataja
Kity, daj naj se potrudi pa na 4ko spravi. Glej, naj reče razredničarki pa naj ona naprej posreduje učiteljem za popravljanje ocene.
Bo imela dobre šanse kasneje za Zoisovo štipendijo ko bo šla naprej. user posted image
Moj brat je tudi še v OŠ ima same petice, samo športno ima 4ko. Sem mu rekla da bo mogel začet z mano tečt user posted image  Pa pravi da ima raje 4ko, kot da ga jaz maltretiram user posted image

_____________________________

Za cilj si vedno izberi luno. Saj če padeš še vedno pristaneš med zvezdami.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: KONČNI USPEH
16.6.2008 20:10:52   
Lianna
Za moje pojme nekdo, ki ima že eno trojko ne bi smel bit odličen. Ona ima čeprav vidim tri trojke. Torej bi mogla dva predmeta popravit. Sploh pa ne nekdo, ki je slab pri angleščini, matematiki, slovenščini...itd.

Saj pravdober uspeh je vredu.

< Sporočilo je popravil Lianna -- 16.6.2008 20:14:35 >

(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: KONČNI USPEH
16.6.2008 20:12:09   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: ninataja

Kity, daj naj se potrudi pa na 4ko spravi. Glej, naj reče razredničarki pa naj ona naprej posreduje učiteljem za popravljanje ocene.
Bo imela dobre šanse kasneje za Zoisovo štipendijo ko bo šla naprej. user posted image
Moj brat je tudi še v OŠ ima same petice, samo športno ima 4ko. Sem mu rekla da bo mogel začet z mano tečt user posted image  Pa pravi da ima raje 4ko, kot da ga jaz maltretiram user posted image


Če je slaba pri matematiki, angleščini, slovenščini ne bo nikoli prilezla do Zoisove štipendije. Je potrebno še kaj veš kot nekaj petic pri bolj lahkih predmetih. So potrebna tudi priznanja (zlata) itd.

(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: KONČNI USPEH
16.6.2008 20:35:17   
Anonimen
Tkole bejbe - odvisno je od šole do šole, sam s tremi trojkami ni šans, da je odlična. Odličen si lahko samo z eno 3, vendar moraš imet več petic kot štiric. Sicr pa je moje mnenje takole - celo leto se je treba trudit za končni uspeh, naziv odličen učenec je čist zgubil svojo primarnost in vsako leto se soočami s takimi problemi. Razumem, da se učencu zalomi pri enem predmetu, da mu pač predmet ne leži, ne pa pri treh. Torej se strinjam, skrajni čas je, da se ukine splošni učni uspeh. Ki ga ne bo več v letu 2008/09, če se ne motim - sm mal ven padla, k sm že na porodniški, pa se mi ne bo treba s tem ubadat.

(odgovor članu Lianna)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: KONČNI USPEH
16.6.2008 20:40:53   
Anonimen
Se trinjam z Lianno, da je nekdo z osnovnimi predmeti 3 zelo tezko odlicen. Ce ima ze v OŠ fiziko 3, koliko bo imela sele v srednji soli? Jaz sem imela fiziko 5 v OŠ (tako kot vse ostalo), pa sem v SŠ oz. gim. imela ful tezav. In v gimnaziji ni kr enih takih predmetov, kot so nasteti tukaj.

Skratka, prevec trojk ima za odlicen uspeh.

Sicer pa se pri nas gleda povprecje, ce si med oceno. Povprecje po novem pomembno tudi za Zoisove stipendiste - koncno bodo imeli le tisti najbolj pridni, ne pa tisti, ki so sicer pametni, a leni.



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: KONČNI USPEH
16.6.2008 20:43:02   
KIKI****
Jaz sem v OŠ z eno 3 in vsemi ostalimi 5-icami bila odlična, jah kaj čmo fizika mi še dandanesne ležiuser posted image .
Se pa spomnim da so mi takrat rekli da če bi imela dve 3 zaključene bi bila prav dobra. Pomoje ima tud preveč trojk ampak jaz bi bla za otroka vesela če bi bil prav dober, želim mu le to, da bi imel glavne predmete 4 zaključene. Jaz se ne strinjam z ukinjanjem ocen,  ker se mi to potem ne bo zdelo realno ocenjevanje. Še dobr da se še kr šolam in bova s sinom skup v šolo hodila da bo imel vsaj dober zgleduser posted image -upam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: KONČNI USPEH
16.6.2008 20:44:25   
Anonimen
Jaz se ne strinjam z ukinjanjem ocen


Sej se ne bodo ukinle ocene,samo končni uspeh.

(odgovor članu KIKI****)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: KONČNI USPEH
16.6.2008 20:45:00   
Jessy
Povprečje se pri končnem učnem uspehu ne računa. Odlična bi lahko bila le z eno trojko, pa še to le po sklepu konference.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: KONČNI USPEH
16.6.2008 20:45:27   
Anonimen
Ja v cem je pa point? Meni ze opisno ocenjevanje ni bilo vsec, ko smo ga imeli v prvih dveh razredih. Itak lahko prfoks samo hvali, torej v cem je point? 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: KONČNI USPEH
16.6.2008 20:48:47   
Jessy
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

Ja v cem je pa point? Meni ze opisno ocenjevanje ni bilo vsec, ko smo ga imeli v prvih dveh razredih. Itak lahko prfoks samo hvali, torej v cem je point? 


Opisna ocena NE HVALI ampak pove z besedo o znanju posameznika. Žal pa starši vidijo le hvaljenje, ne razumejo pa razlike med tem, da npr. računa do 20 s pomagali ali pa, da računa do 20 brez pomagal. Starši preberejo samo tisti del - računa do 20.

Sama ne zagovarjam opisnega ocenjevanja in sem za to, da so ocene od 2. razreda naprej.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: KONČNI USPEH
16.6.2008 20:48:57   
Anonimen
torej v cem je point? 


ko bi le kdo vedel...user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: KONČNI USPEH
16.6.2008 20:50:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

Ja v cem je pa point? Meni ze opisno ocenjevanje ni bilo vsec, ko smo ga imeli v prvih dveh razredih. Itak lahko prfoks samo hvali, torej v cem je point? 


ribicab - point je v tem, da se starši ne bodo več mogli pritoževat na splošni učni uspehuser posted image , ker jim itak želijo sam dobr, pa se že v OŠ prtožjo, če njihov otrok, ki celo leto zabušava ni odličen, ker je sicr inteligenten, ampak len - kolk mu pa škode s tem nardijo, se pa ne vprašajouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: KONČNI USPEH
16.6.2008 20:51:53   
amaya
A je že konec šolskega leta....jao...kako čas leti.

Ponavadi se računa povprečje in se ne gleda predmetov, ker so si zaenkrat (na žalost) enakovredni med sabo. Jaz sem vsako leto imela probleme s tem, ker so ponavadi šVZ,  LVZ,  GVZ...torej vzgojni predmeti umetno dvignili splošni uspeh. Je pa tukaj tudi stvar razrednika. Lahko jo da na glasovanje ali pa ne.
Jaz bi na njenem mestu (če bi me prav dober uspeh tako žgal) popravljala predmet. Saj nima kaj zgubit, samo pridobi lahko.


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?