|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pampers
11.6.2008 9:36:19   
silvestra
Zanima me če kdo kupuje v Italiji ali Avstriji plenice Pampers? Kakšna je cena tam?

lp,

< Sporočilo je popravil shorty -- 13.6.2008 17:42:06 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PAMPERS
11.6.2008 9:41:32   
Anonimen
V Mullerju v SLO.

(odgovor članu silvestra)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PAMPERS
11.6.2008 9:44:05   
Maxica
Ponavadi, ko gremo v Italijo, vedno vržem oko tudi na plenice, vendar so bistveno dražje kot pri nas, vsaj tam, kjer jih jaz najdem.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PAMPERS
11.6.2008 10:24:31   
blue sky
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

V Mullerju v SLO.


enako

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: PAMPERS
11.6.2008 12:10:49   
zvesta
IZVIRNO SPOROČILO: silvestra

Zanima me če kdo kupuje v Italiji ali Avstriji plenice Pampers? Kakšna je cena tam?

lp,


Jaz jih kupujem v AUT v Bipi. Če imaš njihovo kartico, so cenejše kot pri nas. Mislim, da dam za paket Active Fitk 12 €.

(odgovor članu silvestra)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: PAMPERS
11.6.2008 15:39:17   
kajajaka
V Mullerju v SLO.


enako... sem jih danes kupila po 10,99 €/ paket (in so made in Germany)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: PAMPERS
11.6.2008 17:52:43   
Lu
Malo bom smetila. Upam, da ne zamerite. A mi lahko ena pove na kaj naj bom pozorna, ko jih nabavljam. Ker enkrat dobim tiste z full elastičnimi trakci, drugič pa z trdimi user posted image  Pa isti ovoj plenic?

Jih opa jaz tudi vsakič ko sem v LJ nabavim v Mullerju. Drugače pa kr pr najboljšem sosedu.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: PAMPERS
11.6.2008 17:59:54   
kaya2007
jih kupim tudi v avstriji ali italiji in se mi ne zdijo dražje, nazadnje sem v toys r usu dobila precej cenejše-pa še večje škatle imajo...v italiji pa tudi vse skupaj pride ceneje, ko nakupujemo hrano itd., nisem pa se poglabljala v cene, tako da ne bom trdila..

Lu, v merkatorju imajo plenice made in poland, mogoče je v tem problem. Muller ima made in germany, tudi DM ponavadi, pa še kje jih najdeš če malo pogledaš. pa made in UK je tudi ok.

< Sporočilo je popravil kaya2007 -- 11.6.2008 18:00:09 >

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: PAMPERS
11.6.2008 22:04:26   
silvestra
Oj se oglašam. Sem glih danes bila v mullerju pa moram reč, da nebi nič kaj dosti "prišparala"oz.sploh niso cenejše kot sem mislila. Zakaj?

Res da niso iste pakunge kot v šparu, M trgovini, ampak naprimer če kupiš v M stanejo (pam. 4+ )66kom=16€(da zaokrožim), v mullerju pa stanejo(pam.4+)42kom=10,99€

Mislim da se cenovno če pogledaš kolk plenic dobiš v eni in drugi trgovini kaj dosti ne splača pol v mullerju, kaj ne?

No tko je samo moje mnenje. Pa brez zamere ker sem spraševala kje kupujete, sem mislila da bi kaj prišparala če bi kje drugje kupovala ker imama dva mala pa ne bo nič.

Hvala in lep pozdrav

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: PAMPERS
12.6.2008 12:22:44   
Lu
V M že imajo made in Poland, vendar sem ravno zdaj dobila tiste taprave-vijolične. Najvčekrat pa dobim tiste zelene user posted image

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu silvestra)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Kako ZARES pomagamo otrokovemu imunskemu s...
Antibiotike je pri zdravljenju otrok treba uporabljati smotrno, v omejeni količini in indikativno ter jih uporabljati iz...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?