Pampers (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


silvestra -> Pampers (11.6.2008 9:36:19)

Zanima me če kdo kupuje v Italiji ali Avstriji plenice Pampers? Kakšna je cena tam?

lp,




Anonimen -> RE: PAMPERS (11.6.2008 9:41:32)

V Mullerju v SLO.




Maxica -> RE: PAMPERS (11.6.2008 9:44:05)

Ponavadi, ko gremo v Italijo, vedno vržem oko tudi na plenice, vendar so bistveno dražje kot pri nas, vsaj tam, kjer jih jaz najdem.




blue sky -> RE: PAMPERS (11.6.2008 10:24:31)

IZVIRNO SPOROČILO: hothien

V Mullerju v SLO.


enako




zvesta -> RE: PAMPERS (11.6.2008 12:10:49)

IZVIRNO SPOROČILO: silvestra

Zanima me če kdo kupuje v Italiji ali Avstriji plenice Pampers? Kakšna je cena tam?

lp,


Jaz jih kupujem v AUT v Bipi. Če imaš njihovo kartico, so cenejše kot pri nas. Mislim, da dam za paket Active Fitk 12 €.




kajajaka -> RE: PAMPERS (11.6.2008 15:39:17)

V Mullerju v SLO.


enako... sem jih danes kupila po 10,99 €/ paket (in so made in Germany)




Lu -> RE: PAMPERS (11.6.2008 17:52:43)

Malo bom smetila. Upam, da ne zamerite. A mi lahko ena pove na kaj naj bom pozorna, ko jih nabavljam. Ker enkrat dobim tiste z full elastičnimi trakci, drugič pa z trdimi [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] Pa isti ovoj plenic?

Jih opa jaz tudi vsakič ko sem v LJ nabavim v Mullerju. Drugače pa kr pr najboljšem sosedu.




kaya2007 -> RE: PAMPERS (11.6.2008 17:59:54)

jih kupim tudi v avstriji ali italiji in se mi ne zdijo dražje, nazadnje sem v toys r usu dobila precej cenejše-pa še večje škatle imajo...v italiji pa tudi vse skupaj pride ceneje, ko nakupujemo hrano itd., nisem pa se poglabljala v cene, tako da ne bom trdila..

Lu, v merkatorju imajo plenice made in poland, mogoče je v tem problem. Muller ima made in germany, tudi DM ponavadi, pa še kje jih najdeš če malo pogledaš. pa made in UK je tudi ok.




silvestra -> RE: PAMPERS (11.6.2008 22:04:26)

Oj se oglašam. Sem glih danes bila v mullerju pa moram reč, da nebi nič kaj dosti "prišparala"oz.sploh niso cenejše kot sem mislila. Zakaj?

Res da niso iste pakunge kot v šparu, M trgovini, ampak naprimer če kupiš v M stanejo (pam. 4+ )66kom=16€(da zaokrožim), v mullerju pa stanejo(pam.4+)42kom=10,99€

Mislim da se cenovno če pogledaš kolk plenic dobiš v eni in drugi trgovini kaj dosti ne splača pol v mullerju, kaj ne?

No tko je samo moje mnenje. Pa brez zamere ker sem spraševala kje kupujete, sem mislila da bi kaj prišparala če bi kje drugje kupovala ker imama dva mala pa ne bo nič.

Hvala in lep pozdrav




Lu -> RE: PAMPERS (12.6.2008 12:22:44)

V M že imajo made in Poland, vendar sem ravno zdaj dobila tiste taprave-vijolične. Najvčekrat pa dobim tiste zelene [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Stran: [1]