|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kdaj ste dale dudo?
28.5.2008 19:59:08   
Roberta69
Naš jo je dobil nekje pri približno treh tednih - na žalost user posted image , ker drugače ne bi zaspal do 1- ih zjutraj. Jo pa dobi izključno pred spanjem in jo ponavadi že čez par minut pljune ven in spi naprej, občasno jo ima notri in se še ogleduje naokoli, zelo redko pa mu pade ven in potem zajoka, da mu jo je treba spet naštimati. Želel bi jo imeti še kdaj, pa mu je ne dam, ker mi otroci (ki že hodijo), ki jih vidim po trgovinah itd. niso všeč. Bo pa vsak rekel, da je duda bolje kot palec, priporočil jo pa ne bo nihče - vsaj po mojih izkušnjah in po mnenju pediatrov naj dojeni otroci sploh ne bi potrebovali dude, si pa potem ponavadi ti tista duda user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kdaj ste dale dudo?
28.5.2008 20:30:23   
EnjA
Jaz sploh ne razumem kaj tako komplicirate! Če jo želi imati pa naj jo ima, potem slej ko prej ali jo ne želijo imeti, ali pa jo starši ukinejo, ko mislijo, da ni več potrebna! prvi jo je imel do 3 mesecih, potem jo ni več želel, drugi otrok pa sploh ni želel dude! Sta pa oba bila dojena!

IZVIRNO SPOROČILO: Roberta69

. Želel bi jo imeti še kdaj, pa mu je ne dam, ker mi otroci (ki že hodijo), ki jih vidim po trgovinah itd. niso všeč. še marsikaj ti ne bo všeč, pa nimaš kaj narediti-npr. ko se iz trme mečejo po tleh, ko se derejo brez veze, ko se tepejo, pa še bi lahko naštevala (ki je veliko bolj nadležno kot duda) vsaj po mojih izkušnjah naj dojeni otroci sploh ne bi potrebovali dude, si pa potem ponavadi ti tista duda user posted image . gLEDE NA TO KOLIKO IMAŠ STAREGA OTROKA PA RES LAHKO GOVORIŠ O IZKUŠNJAHuser posted image (ups črke)user posted image


< Sporočilo je popravil EnjA -- 28.5.2008 20:31:51 >

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kdaj ste dale dudo?
28.5.2008 20:38:24   
Anonimen
Dobil jo je že v porodnišnici, ker je imel zelo močan sesalni refleks. Do treh mesecev smo jo kar pogosto uporabljali, potem pa vedno manj. Sedaj, pri 8.mesecih jo ima samo za spati. Ko ga podojim in zaspi na joški, mu jo dam. Čez par minutk jo že pljune ven.

(odgovor članu EnjA)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kdaj ste dale dudo?
28.5.2008 21:00:29   
december06
Po 14. dneh.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kdaj ste dale dudo?
28.5.2008 22:06:23   
15.7.
mi smo dali nasemu takoj po porodu v sobi, ko sva sla na oddelek. in se je tko lepo navadil cuzat dojko. 

_____________________________

...18.12.2007 sva postala presrečna starša najinemu čupavemu Klemnu..

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kdaj ste dale dudo?
8.6.2008 11:42:55   
nia5
Ti kr daj svojemu sončeku dudo, saj so ti predsodki glede dude močno zgrešeni, duda je definitivno boljša od palca, pa preberi si malo članke, kake pozitivne učinke ima duda, tudi smrt v zibki lahko prepreči. Tak da jaz sem za dudo

(odgovor članu madasa)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Kadite?




Da. (28%)

Ne. (72%)


Število vseh glasov: 11687

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!