|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   plavanje dojenčkov okolica Slov. Konjic
4.4.2008 10:14:00   
t*e*j*k*a
Pozdravljena!

Mene pa zanima ali je katera mamica z malim dojenčkom (3 mesece) iz okolice Slov. Konjic, ki bi hodila na plavanje dojenčkov??

Kje v bljižini se to sploh izvaja ( V zrečah???).

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: plavanje dojenčkov okolica Slov. Konjic
10.4.2008 20:43:05   
ines19
  Lp t*e*j*k*a !

Js sem iz zreč, in v termah zreče baje imajo plavanje za dojenčke,oz. bazene takšne...
A prav iz slov. konjic si?? in kolk je vasi tamali star? a je priden??lep pozdravcek vsem...


(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: plavanje dojenčkov okolica Slov. Konjic
11.4.2008 9:23:00   
inesc
Zdravo!

Jaz sem sicer iz Celja, je pa moj partner iz Zreč. Sem se pri kolegici iz Zreč pozanimala glede plavanja v Termah in ga ne izvajajo več, ker nimajo primernega fizioterapevta. Menda je najbljižje plavanje sedaj v LJ ali na Ptuju. Sem pa nekaj slišala, da plavanje izvajajo na Dobrni. Je pa to za preverit.

Upam, da vama bo uspelo. Pa javita, ker tudi mene to zanima.

LP, Ines

(odgovor članu ines19)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: plavanje dojenčkov okolica Slov. Konjic
11.4.2008 9:33:57   
nemrak
user posted image user posted image ,
na žalost ni plavanja niti v Dobrni več!!

(odgovor članu inesc)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: plavanje dojenčkov okolica Slov. Konjic
11.4.2008 9:41:40   
inesc
No, torej tudi Dobrna odpade. Če vaju zanima telovadba z dojenčki, se (bo) izvaja v centru Pro Vitalis nasproti starega Topra v CE. Vodi jo fizioterapevt, zraven pa je sestra, ki je usposobljena za ravnanje z dojenčki, ki bo izvajala učenje masaže dojenčka in pravilni handling. Mora biti dobro. Jst moram počakat še 5 tednov, potem se jim pridružim. Vse to pa poteka pod okriljem dr. Ocvirkove. Če želita, vama posredujem tel. številko.

LP, Ines

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: plavanje dojenčkov okolica Slov. Konjic
11.4.2008 10:53:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: inesc

No, torej tudi Dobrna odpade. Če vaju zanima telovadba z dojenčki, se (bo) izvaja v centru Pro Vitalis nasproti starega Topra v CE. Vodi jo fizioterapevt, zraven pa je sestra, ki je usposobljena za ravnanje z dojenčki, ki bo izvajala učenje masaže dojenčka in pravilni handling. Mora biti dobro. Jst moram počakat še 5 tednov, potem se jim pridružim. Vse to pa poteka pod okriljem dr. Ocvirkove. Če želita, vama posredujem tel. številko.

LP, Ines



No, no počakaj malo. Naj se lepo nauči 3 mesečnik prvo plavat, potem pa hitro na telovadbo z njim.

(odgovor članu inesc)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?