plavanje dojenčkov okolica Slov. Konjic (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


t*e*j*k*a -> plavanje dojenčkov okolica Slov. Konjic (4.4.2008 10:14:00)

Pozdravljena!

Mene pa zanima ali je katera mamica z malim dojenčkom (3 mesece) iz okolice Slov. Konjic, ki bi hodila na plavanje dojenčkov??

Kje v bljižini se to sploh izvaja ( V zrečah???).

Hvala




ines19 -> RE: plavanje dojenčkov okolica Slov. Konjic (10.4.2008 20:43:05)

  Lp t*e*j*k*a !

Js sem iz zreč, in v termah zreče baje imajo plavanje za dojenčke,oz. bazene takšne...
A prav iz slov. konjic si?? in kolk je vasi tamali star? a je priden??lep pozdravcek vsem...





inesc -> RE: plavanje dojenčkov okolica Slov. Konjic (11.4.2008 9:23:00)

Zdravo!

Jaz sem sicer iz Celja, je pa moj partner iz Zreč. Sem se pri kolegici iz Zreč pozanimala glede plavanja v Termah in ga ne izvajajo več, ker nimajo primernega fizioterapevta. Menda je najbljižje plavanje sedaj v LJ ali na Ptuju. Sem pa nekaj slišala, da plavanje izvajajo na Dobrni. Je pa to za preverit.

Upam, da vama bo uspelo. Pa javita, ker tudi mene to zanima.

LP, Ines




nemrak -> RE: plavanje dojenčkov okolica Slov. Konjic (11.4.2008 9:33:57)

[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image],
na žalost ni plavanja niti v Dobrni več!!




inesc -> RE: plavanje dojenčkov okolica Slov. Konjic (11.4.2008 9:41:40)

No, torej tudi Dobrna odpade. Če vaju zanima telovadba z dojenčki, se (bo) izvaja v centru Pro Vitalis nasproti starega Topra v CE. Vodi jo fizioterapevt, zraven pa je sestra, ki je usposobljena za ravnanje z dojenčki, ki bo izvajala učenje masaže dojenčka in pravilni handling. Mora biti dobro. Jst moram počakat še 5 tednov, potem se jim pridružim. Vse to pa poteka pod okriljem dr. Ocvirkove. Če želita, vama posredujem tel. številko.

LP, Ines




Anonimen -> RE: plavanje dojenčkov okolica Slov. Konjic (11.4.2008 10:53:02)

IZVIRNO SPOROČILO: inesc

No, torej tudi Dobrna odpade. Če vaju zanima telovadba z dojenčki, se (bo) izvaja v centru Pro Vitalis nasproti starega Topra v CE. Vodi jo fizioterapevt, zraven pa je sestra, ki je usposobljena za ravnanje z dojenčki, ki bo izvajala učenje masaže dojenčka in pravilni handling. Mora biti dobro. Jst moram počakat še 5 tednov, potem se jim pridružim. Vse to pa poteka pod okriljem dr. Ocvirkove. Če želita, vama posredujem tel. številko.

LP, Ines



No, no počakaj malo. Naj se lepo nauči 3 mesečnik prvo plavat, potem pa hitro na telovadbo z njim.




Stran: [1]