|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Po cepljenju?
26.3.2008 8:27:52   
žaba
Naša user posted image  je bila včeraj prvič cepljena. Dali smo jo tudi za rotavirus. Bila pridan nič veliko jokala. Me pa zanima kako dolgo ste dajale obkladke na vbod. Samo prvi dan ali je potrebno še tudi drugi dan. Naši se čisto malo vidi kje je bila cepljena, tudi ni skoraj nič rdeče, pa ne vem, če ji moram danes še tudi dajat obkladke.

Včeraj je imela sicer čisto malo povečano temperaturo, je pa tudi malo  manj jedla (ponoči je pojedla samo polovično porcijo kot ponavadi).  A so Vaši tudi kaj manj jedli in kako dolgo ponavadi trajajo te reakcije po cepljenju?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Po cepljenju?
26.3.2008 8:30:30   
potepinka
Jaz sem našemu  z fiziološko namočla vatico še naslednji dan.Boljše preventiva,tako mi je naročila P

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu žaba)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Po cepljenju?
26.3.2008 8:32:05   
potepinka
Naš je jedel normalno,ker je velik jedec,sem mu pa dala tisti dan Calpol sirup po nasvetu P,ker je za vse bolečine

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Po cepljenju?
26.3.2008 8:36:35   
kristinaj
jaz naši obkladkov nisem nikoli dajala.

(odgovor članu žaba)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Po cepljenju?
26.3.2008 9:04:03   
jaša2
naša je imela po 2.cepljenju malo povišano temp., vsakič je pa bla bolj dremava, jedla je dosti manj kot ponavadi....
obkladke ji pa niti nisem dajala cel dan. ko sma prišli domov, sem ji vsake tolk časa hladila vbodno mesto oz.dajala obkladke, pol sem pa pustla. ni blo kake bulice ali večje rdečine...pač, če vidiš, da ima na tistem mestu zateklo ali bolj rdečo, dajaj obkladke dlje, drugač pa mislim, da ni treba pretiravat. po občutku...

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu žaba)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Po cepljenju?
26.3.2008 9:48:46   
bina30
Jaz mojemu sinku nisem dajala nobenih obkladkov. Na ceplenje ni reagiral, je pa po štirih urah eno uro tulil in se zvijal, predvidevam, da zaradi zdravila, ki ga je popil proti rotavirusu.

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Po cepljenju?
26.3.2008 9:52:49   
BrinaS
Nasa je po prvem cepljenju en dan bolj ali manj prespala, obkladke z vatko namoceno v fiziolosko raztopino pa sem ji dala samo tisti dan, ko je bila cepljena.
Druge reakcije razen zaspanosti ni bilo

(odgovor članu bina30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Po cepljenju?
26.3.2008 10:14:20   
ULLA K
IZVIRNO SPOROČILO: BrinaS

Nasa je po prvem cepljenju en dan bolj ali manj prespala, obkladke z vatko namoceno v fiziolosko raztopino pa sem ji dala samo tisti dan, ko je bila cepljena.
Druge reakcije razen zaspanosti ni bilo


enako

(odgovor članu BrinaS)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Po cepljenju?
26.3.2008 10:50:50   
annie
Ravno danes je bil tretjič cepljen. Upam, da ne bo kakšne reakcije, ker je pri drugih dveh cepljenih na srečo ni imel. Na mestu vboda pa mu samo en dan dam gazico z mrzlo vodo.

(odgovor članu ULLA K)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Po cepljenju?
26.3.2008 10:52:27   
Vrtnica79
IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj

jaz naši obkladkov nisem nikoli dajala.



Isto

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Po cepljenju?
26.3.2008 16:33:12   
Anonimen
Naš je bil danes tudi tretjič cepljen.
Po vsakem cepljenju mu dam obkladke (prekuhana voda + alkohol v razmerju 50:50) ter preventivno pol svečke. Do zdaj je bilo po vsakem cepljenju ok in upam, da bo tudi po tem danes. user posted image

(odgovor članu Vrtnica79)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Po cepljenju?
26.3.2008 17:08:32   
mojval
Naša je bila danes drugič cepljena. P je že v prvo in tudi sedaj rekla naj ji dajam gor obkladke 24 ur in sicer je priporočala, da ji pripravim 50% kamilic (čajček) 25% alkohola in 25% vode. Že v prvo sem ji to dajala in ni bilo nobene reakcije in upam da bo tako tudi tokrat. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Po cepljenju?
26.3.2008 22:43:31   
saša80
mi smo pa danes bili cepljeni pa nam je zdravnica rekla naj dam kamilice ali pa navadni jogurt gor za obkladke..sem dala navadni jogur in pomaga zelo..

(odgovor članu mojval)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Po cepljenju?
26.3.2008 23:40:28   
hillmagic
pri prvem cepljenju sem ji se kaksno uro po tem dala gor vato z mrzlo vodo. Je pa prvo cepljenje zelo slabo prenesla. Veliko je jokala in je bila taka kot da bi bila malo bolna. Cez dva tedna je res nekaj zbolela Sedaj po drugem cepljenju pa je vec spala in ni bilo nobene reakcije

(odgovor članu saša80)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Po cepljenju?
27.3.2008 19:30:17   
petrcamg
Tudi mi smo se včeraj cepili , pa nam je P dala recept za ene svečke če bi user posted image  slučajno imel vročino. Reakcije ni imel nobene, tudi poznalo se ni skoraj nič tam kjer je bilo mesto vboda...
Smo pa tri ure po cepljenju meli še fizioterapijo, pa je bil ful priden. Sicer je takoj zaspal k smo zaključili, ampak je bila itak že njegova ura za spanjeuser posted image   

(odgovor članu žaba)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?