|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
23.1.2005 12:58:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kako naučiti pihniti skozi nos?
23.1.2005 13:06:50   
Anonimen
Jaz sem mu vedno dala robček na nos in rekla: pihni. Pa je pihnil skozi usta. Kljub temu se rekla bravo in se mu je zdelo blazno fino. Kar naj se najprej navadi pihati skozi usta, ti ga kar lepo pohvali. Tibor je potem nekaj čaka pihal skozi usta, potem pa mu je kar naenkrat kapnilo in je začel pihati skozi nos. Mogoče, ko večkrat začuti robček na nosu takrat, ko pihne, pa mu počasi klikne.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kako naučiti pihniti skozi nos?
23.1.2005 13:55:47   
Anonimen
Bagi, na MONu je bila pred kratkim debata, mislim, da je sk rbna spraševala!
lp,:fis:

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kako naučiti pihniti skozi nos?
23.1.2005 14:03:04   
Anonimen
Aja, sem še malo premišljevala, pa se se spomnila, da sem mu potem začela govoriti, ko je pihnil skozi usta: pa ne skozi usta, skozi nos!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kako naučiti pihniti skozi nos?
23.1.2005 14:43:45   
ZARA
:)-:)-:)-:)-o,joj...vem da uziva...... ne vem,midve z Zaro sva se nekej igrali pa hecali, pa se je naucila pihat skoz nos...sam zdej jo morm skoz trenirat,da ne pozab,za vsak slucaj...;)
Njej je to full hecno,ce se greva to 'igrico'...ma sej njej je vse hecno...:zmeden2:

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kako naučiti pihniti skozi nos?
23.1.2005 14:54:24   
niki5
ribica, mislim da sem se ravno tam razpisala :)
bom pogledala če bom našla, ker nas je logopedinja učila pravilno tehniko..

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kako naučiti pihniti skozi nos?
23.1.2005 15:00:57   
niki5
evo našla

Od zadaj ga primi z eno roko za glavo in sicer tako da jo objameš, kazalec položiš pod spodnjo ustnico, s palcem pa držiš zgornjo, z ostali prsti pa brado. Pred otroka postaviš vato (v banji pa peno) in rečeš naj jo pihne. Ko se tako učita je zelo pomembno, da ni prehlajen, nosek mora biti prost!! Taka navodila smo mi dobili pri logopedu in nam je uspelo.

Je pa res to pravi način, ker nekateri otroci zares ne znajo pihniti skozi nos in jih je potrebno naučiti. Naš je vedno pihal skozi usta, od takrat naprej pa brez težav skozi nos, ko bi nam vsaj kdo prej povedal in bi tako imeli veliko manj težav! Ko že zna in si čisti nos je pomembno da vsako nosnico posebej, zaradi pritiska v glavi ki lahko posledično nastane če delaš z obema h krati, kar pa ni dobro.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kako naučiti pihniti skozi nos?
23.1.2005 16:01:20   
Anonimen
Ja, se mi je zdel, da si bla ti, Niki;)

lp,:fis:

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Angelska imena za deklice in dečke
Preverite seznam prelepih in zelo posebnih imen za dečke in deklice, ki nosijo angelski pomen.
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?