|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj potrebujemo za dojenčka...nasveti!
24.6.2008 21:51:08   
BAMBINA_
AngelCare!

_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kaj potrebujemo za dojenčka...nasveti!
24.6.2008 23:21:05   
Pobalami
IZVIRNO SPOROČILO: martita

IZVIRNO SPOROČILO: miškot

Povem ti najboljši nasvet kar sem ga jaz dobila: NE KUPUJ NAJDRAŽJEGA VOZIČKA, KER BOŠ RODILA SEPTEMBRA, če bo res lepo vreme boste z njim zunaj v najboljšem primeru 2m in pol. Če zapade veliko snega in stisne hud mraz ga boš naslednje leto vozičkala šele okrog aprila takrat pa raje kupi dobro marelo za na morje in tako, ki jo boš z lahkoto metala v avto in spet ven.




Joj, ta nasvet bi ti mogoče prišel prav pred dvajsetimi leti, ko so bile zime še vedno tiste prave, ne pa danes. user posted image   Tudi po snegu gre fajn, če boš imela dobre gume!user posted image



Jaz sem rodila jeseni 2005 in takrat je bilo ogromno snega. Vozičkala sem še zmeraj, samo voziček je bil čist zguncan. Tako, da jaz bi kupila enega z velikimi kolesi z gumami. Ampak je spet odvisno kakšen avto imaš...

Zame nepogrešljiva je blazina za dojenje oz. kaj podobnega. Ko si visoko noseča jo daš med noge, kar ti zelo olajša spanje. Super je za pomoč pri dojenju. Uporabiš pa jo tudi kot pomoč ko se otrok uči sedeti.

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kaj potrebujemo za dojenčka...nasveti!
24.6.2008 23:26:53   
rija


IZVIRNO SPOROČILO: martita

IZVIRNO SPOROČILO: miškot

Povem ti najboljši nasvet kar sem ga jaz dobila: NE KUPUJ NAJDRAŽJEGA VOZIČKA, KER BOŠ RODILA SEPTEMBRA, če bo res lepo vreme boste z njim zunaj v najboljšem primeru 2m in pol. Če zapade veliko snega in stisne hud mraz ga boš naslednje leto vozičkala šele okrog aprila takrat pa raje kupi dobro marelo za na morje in tako, ki jo boš z lahkoto metala v avto in spet ven.




Joj, ta nasvet bi ti mogoče prišel prav pred dvajsetimi leti, ko so bile zime še vedno tiste prave, ne pa danes. user posted image   Tudi po snegu gre fajn, če boš imela dobre gume!user posted image



se pridružujem mnenju: raje dober "zimski" vozek: dobre gume, dobra košara....pa čimprej ven z otrokom.
saj ne morem verjeti, da sploh kaj takega berem: karantena od novembra do aprilauser posted image

sicer pa rabiš še

baby vac user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kaj potrebujemo za dojenčka...nasveti!
25.6.2008 0:13:53   
kaya2007
mi smo kupili vsega too much...miljon tetra plenic, ki jih potem sploh nismo rabili (je nismo široko povijali), razne oblekice, ki jih svetujejo v tečajih, vse je bilo preveliko itd. itd.
zato bi za začetek kupila najnujnejše, potem pa dokupovala. itak da rabiš voziček (smo ga po pol leta zamenjali za lažjega/manjšega, pa še tega ne uporabljamo, tamala ima še najraje kolo), lupinico, banjico, posteljo in kar paše zraven, kakšno kozmetiko (milo, hladilno kremo, fiziološko raztopino, gazice, palčke...), fino je imet cevko za nos pucat. ah, kaj pa vem...takrat se ti zdi nujno vse kupit, potem pa vidiš, da v resnici skoraj nič ne rabiš.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




pustni kostum
Michonne RR

Kje boste dobili pustni kostum za otroka?

Nakup (64%)

Izposoja (7%)

Naredili ga bomo sami (7%)

Kombinacija kupljenega in narejenega doma (21%)


Število vseh glasov: 14

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!