|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj potrebujemo za dojenčka...nasveti!
30.1.2008 9:12:33   
uršula83
Pozdravljene!
Ker ste tu sam izkušene punce sem se odločila, da vas vprašam par vprašanj, ki mi ne dajo spati...
Septembra pričakujemo user posted image , pa me zanima kdaj je pravi čas, da začnemo kupovati stvari za dojenčka. Kaj naj kupimo? Brala sem nekaj seznamov na forumu, pa me še tako zanima, če ima katera kak dober nasvet. Kje se splača kupiti, da dobiš kvalitetno pa da ne preplačaš po nepotrebnem.
Za vsako vaše mnenje vam bom zelo hvaležna.
Najrajše bi šla že kar kupovat, pa vraževerni pravijo, naj raje počakam...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj potrebujemo za dojenčka...nasveti!
30.1.2008 10:47:02   
*erika*
mi smo dva meseca prej nabavli vse,pojstlco,oblekice,flaske,dude,lupinco smo meli od prvega otroka in smo jo kupili u baby centru,vozicek in lezalnik smo kupili po porodu v pikapolonici.js sm kupovala u baby centru in pikapolonici,ker je res vse vsaj zame kvalitetno in ni pretitano drago,no men ni zal da sem vse tam kupila ker sem zelo zadovoljna,nism delala razlike 20 evrov dol al pa gor tle je vsaj to kr kupis kj vredno

_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/

(odgovor članu uršula83)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj potrebujemo za dojenčka...nasveti!
30.1.2008 11:34:42   
martita
Mi smo od 4 -5 meseca nosečnosti dalje počasi kupovali vse kar je treba, mesec pred porodom je pa že fajn, da maš vse pripravljeno, saj te lahko kaj prehiti, pa tudi na koncu se ti ne bo več ljubilo po trgovinah. Oprema je po mojih izkušnjah najceneje na soncek.si, spremljaj pa tudi dnevne akcije v BC. Oblekice sem jaz večinoma kupovala v HMju. Se mi zdijo super, za to ceno. Zdej maš sicer še razpodaje za zimske oblekice, a je mogoče res še malo prezgodaj. Tudi v otroški trgovinici v Emporiumu imaš lušne reči. Aha...pa še to...spalnice za dojenčka so pri nas too much precenjene....mi smo nabavili v Ikei in se super obnese.

Srečno!

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj potrebujemo za dojenčka...nasveti!
30.1.2008 12:10:47   
melani99
mene je moja user posted image  prehitela in ko sem jo rodila, nisem doma imela ničesar drugega kot voziček in jajčko, ampak nikar se sedaj ne prestraši, ni panike, do takrat , ko je prišla domov, smo imeli vsega že skor preveč, itak veliko oblekih dobiš, tako da moj nasvet je, da ne kupuješ samo najmanjših številk, ker to zelo hitro prerastejo, fajn pa je, če si prej nabaviš flaške, če slučajno neboš dojila,dude, kake bodije, bombažne pleničke, ampak nikar ne vsega preveč, ker se pol zna zgodit, da sploh nebo vsega ponosil

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj potrebujemo za dojenčka...nasveti!
30.1.2008 12:31:11   
r1ta
Banjico za kopanje. Banjico ne tummytub oz. čebriček. Mi smo imeli oboje, pa v čebričku ni bila niti enkrat!

Drugače pa imaš še čas.
 
 
 

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu melani99)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj potrebujemo za dojenčka...nasveti!
30.1.2008 12:59:42   
želva
Mi smo vse lepo sproti kupovali, ko je bil višek eur smo kaj kupili za dojenčka.Ker če nisi glih bogat, to kar nanese enih dinarčkov. Kupila sva voziček, dobila rabljeno jajčko(brezveze novo kupovat, ker jo hitro prerastejo),dobila rabljeno posteljico(saj se po enem otroku ne uniči), kupila sva tetra plenice, nekaj oblekic(h&m),zimskega pjajaca,bodije(Leclerc-ko imajo akcijo 7 skupaj pakiranih za 8 eur),v BC nič ker je predrago,blago za posteljnino sva kupila in nama je tašča sešila, v glavnem se da veliko prišparati, če mal spremljaš akcije.Pa večkrat sem šla vozičke in opremo gledat, da sem cene primerjala.Zadnji mesec sem nabavila še dude, flaške(je fino imet, da te potem ne skrbi, če slučajno ni mleka), plenice, robčke za rito, za kozmetiko mi je pa žal, sem preveč nakupila-itak dobiš vse v paketu iz P, rabiš samo ribje mazilo.Če bi se še enkrat odločala, bi si že prej nabavila prsno črpalko.V P je bila mala pod lučko in sem si mogla na roke mleko izbrizgavat v tako čudno stekleno črpalko, pa fino pride, če kam greš.Je draga, ampak se splača.

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj potrebujemo za dojenčka...nasveti!
30.1.2008 13:11:15   
frutka_
Jaz še imam sicer večino stvari od tavečjega. Kupovati bom začela po morfologiji. Torej nekje po 25.tednu. Prej ne.
Sicer pa ti priporočam, da kupuješ sproti, ker če nisi magnat je kar težko kupiti vse na koncu. No, razen če imaš našparano.
Potrebuješ nekaj malega kozmetike (pleničke, vatico, male brisačke...),
posteljico (jogi, posteljnine, odeje,dekice...),
voziček (poležat se mora do konca, jajčko),
banjico,
kakšne nove, mehke, večje brisače, ...

Lahko pogledaš te pakete za novorojenčke, ki si jih lahko sestvaljaš tudi sama. Tukaj so:
http://www.novorojencek.com/index.php?PHPSESSID=e98e7cdec2655ba83886b7b48b3ae692 

(odgovor članu uršula83)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj potrebujemo za dojenčka...nasveti!
30.1.2008 14:35:01   
bsasab
No mi smo tudi kaka dva meseca prej zaceli z nabaco, cotik nisem rabla kupovat ker sem vse dobila, ostalo opremo (ta vecjo-vozicek, postelja, predalnike, previjalna...) smo kupili v Avstriji (Ikea, Toysrus - dost nizje cene kot v slo, DOST NIZJE). Kozmetiko pa te male stvari (flaske, dude, plenicke.....) pa vse v BC...

Tako da se mas cas s tem..., vem pa kako se pocutis, ker ko sem bila jaz sele 7 tednov noseca, bi ze vse nabavlauser posted image user posted image user posted image

Pa obilo lepih shoping trenutkov...


_____________________________

5.12.2007 nam je Miklavz prinesel najlepse darilo doslej...

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj potrebujemo za dojenčka...nasveti!
30.1.2008 14:59:37   
sandra85
js sem lanska septembrkauser posted image user posted image user posted image
mi smo kupili posteljico, jogi, rjuhce, obrobo, tetra pleničke, slinčke, plenice (pampers new born) in voziček junija (v Baby centru)
previjalno so nam pripeljali iz štajerske (tašča in tast) julija
kozmetiko smo nakupili zadnji mesec:
trdo milo, fiziološko raztopino, mleko za po kopanju, mandeljevo olje, palčke za ušeska, kremico za ritko(ti priporočam RIBODERMIN , lanske septembrke smo vse zadovljne s to kremico)

oblekice sva nakupila že maja in sicer ko smo šli v ljubljano na 3DUZ (v H&M-u)
in zaj še vedno najraje kupujeva oblekice v H&M-ju, ker imajo res dooooosti izbire, lepe cunjice, praktične, kvalitetne in poceni!
oblekice ki jih rabiš za začetek:
-body z kratkimi rokavi 4x
-body z dolgimi rokavi 4x
-bombažne pižamice (pajacki) 3x
-žabice 3x
-bombažne kapice 2x
-nogavičke 4x
-copatke
in kak lep kompletek, če bote šli na kak obisk...



od cunjic ti priporočam, da ne pretiravaš! js sem skoraj vsak dan (zadnji mesec) nekaj kupila-kavbojke, luškane majčke,......to ni praktično in dojenček ni v takih cunjicah prav nič komot!

od cunjic sedaj kupujem samo pajacke (obvezno od H&M-a ker le oni imajo take ki niso ko žaklji), žabice, bodije in to je to....ker hlačk in majčk ima dovolj, ampak pol od teh cunjic itak ni imel na sebi...
poskrbi, da boš kupovala cunjice, v katerih bo dojenček komot, ne pa da bo lepo oblečen!
ostale stvari:
-gost glavniček (za temenca)
-škarjice za nohtke
-vlažilne robčke (za na pot)
-prsne blazinice (ker ti bo mleko na začetku skozi teklo)user posted image
-flaške (0-3 mesece)
-dudo
-banjico ali čebriček
-termometer za vodo
-brisačka s kapuco
-tetra plenice (js jih imam 50)
-povijalne plenice sorrizo 6-8x

no, upam da sem ti kej pomagalauser posted image
pa če sem kej pozabila, nej kera doda



_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu bsasab)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj potrebujemo za dojenčka...nasveti!
30.1.2008 19:35:35   
majrim
en nasvet......ne pretiravaj in ne zgleduj se preveč po seznamihuser posted image ...vsak otrok je drugače zahteven...pa nabavi si kartico baby centra in ariela...pri akcijah se vedno najde dosti ugodnejeuser posted image ...iz svojih izkušenj ti povem,da je naša neža nezahtevna,tudi s polivanjem ali bruhanjem nikoli nisem imela problemov in posledično tudi cunj ne porabimo veliko....jaz se po seznamih nisem preveč zgledovala...nabavi si tisto osnovno,potem imaš itak čas dokupovatuser posted image
...in lepo nosečnost ti želim...uživaj,ker je to res neki najlepšegauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj potrebujemo za dojenčka...nasveti!
30.1.2008 22:45:14   
Majchi
Morda samo en nasvet v zvezi z vozičkom, ostalo so pa itak punce že ful lepo napisale.
Včasih se čaka npr. na kakšno barvo tudi do 6 tednov, tako da ni napačno, če imaš voziček nekje v 7.mesecu izbran in naročen ali pa da se vsaj pozanimaš o zalogi (če boš seveda kupovala novega).

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj potrebujemo za dojenčka...nasveti!
31.1.2008 7:31:36   
miškot
Povem ti najboljši nasvet kar sem ga jaz dobila: NE KUPUJ NAJDRAŽJEGA VOZIČKA, KER BOŠ RODILA SEPTEMBRA, če bo res lepo vreme boste z njim zunaj v najboljšem primeru 2m in pol. Če zapade veliko snega in stisne hud mraz ga boš naslednje leto vozičkala šele okrog aprila takrat pa raje kupi dobro marelo za na morje in tako, ki jo boš z lahkoto metala v avto in spet ven. Ta nasvet mi je dala prijateljica in je bil najbolj resničen. Tudi s kozmetiko ne pretiravaj. TOPLA VODA IN MEHKI BOMBAŽNI ROBČKI (To-to) pa kak Bepanthen (večina dojenčkov je na resno kozmetiko alergična zato raje počakaj.Zares pa potrebuješ posteljico pa ležalnik. Glede oblačil se pozanimaj med sorodniki in prijatelji (naš  je vsako reč prerasel v enem tednu). Pa še vsak , ki je prišel pogledat dojenčka je prinesel kak bon za Baby center, bš najbolj sproti videla kaj potrebuješ.

Seveda pa mojega posta ne upoštevaj, če ste polni denarja - potem ni ovir.

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj potrebujemo za dojenčka...nasveti!
31.1.2008 9:01:28   
ThinkPink
Povem ti najboljši nasvet kar sem ga jaz dobila: NE KUPUJ NAJDRAŽJEGA VOZIČKA, KER BOŠ RODILA SEPTEMBRA, če bo res lepo vreme boste z njim zunaj v najboljšem primeru 2m in pol. Če zapade veliko snega in stisne hud mraz ga boš naslednje leto vozičkala šele okrog aprila takrat pa raje kupi dobro marelo za na morje in tako, ki jo boš z lahkoto metala v avto in spet ven. Ta nasvet mi je dala prijateljica in je bil najbolj resničen


Ne bi se strinjala. Jaz sem rodila sredi avgusta in sem prevozičkala cel september, okt, nov, dec, jan... Morda nisem bila veni le kakih 5x (ko je zapadel sneg, ki je čez dva dni skopnel in ko je bil minus). Vse ostale dni sem bila VEDNO veni, vsaj za kakšno urco. Tako, da priporočam košaro, v kateri je v začetnih mesecih najbolje zaščiten pred mrazom. Za voziček se mi ne zdi pametno šparat, ker ga res lahko dobro uporabiš, ko ga več ne potrebuješ pa ga lahko prodaš.

Da pa se prihraniti na cunjicah, ki jih kupuješ v HM ju, ki je ugoden in kvaliteten. Jaz sem moji kupila začetne oblekeci 56 in 62 sama, sorodnikom, ki so kupovali za darila pa sem vsem rekla, naj kupujeno od št. 74 dalje. Tako da sem sedaj z oblekicami preskrbljena še kar nekaj časa.

(odgovor članu miškot)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj potrebujemo za dojenčka...nasveti!
31.1.2008 9:14:06   
Bombažek
Moje mnenje pa je, da si izposodi čim več, voziček pa le kupi sama. In ne glej na najcenejše. Kupi 3v1, tako da imaš tudi košaro, da lahko otroček spi popolnoma na ravnem, tudi na boku. Že zaradi nevrološkega razvoja!! Pa tudi pozimi greš lahko velikokrat ven - saj lahko nabaviš termo vrečo, ali pa daš k nogicam mlačen termoforček - tako delajo na Tirolskem, ko imajo hude zime.
Mi smo kupili voziček, pa jogi, malo oblekic, še manj kotmetike. Pa imamo sedaj vsega veliiiko. Res vsak nekaj prinese. Je pa res, da bi te luštne stvari vsak dan lahko nabavljal!!!

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj potrebujemo za dojenčka...nasveti!
31.1.2008 18:59:02   
jaša2
midva sva začela kupovat 1M-1,5M prej.  takrat sem imela dosti časa, se stem ukvarjat, ko sem šla v porodniško. kupovala pa sva v Baby centru in malo tud v Pikapolonici.

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu uršula83)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj potrebujemo za dojenčka...nasveti!
31.1.2008 22:53:09   
wing
meni so tudi vsi svetovali, da naj nič kaj dosti ne kupujem, ker veliko dobiš od obiskov, pa prijateljice ti dajo veliko....AMPAK...kupila sem-voziček(košara, lupinica,športni del), posteljico komplet vse-najdražji jogi, komplet posteljino z oblogo, ležalnik, kengurujčka, cunjic da je brezveze govorit,...ker so pač ovire popustile totalno.Prav nič mi ni bilo škoda denarja...potem pa RES dobiš od kolegic eno goro zadev, ki prav pridejo, če ne drugače za doma za preobleč, pa prav vsi, ki pridejo na obisk prinesejo še kaj za obleč, tako, da mi je škoda gore teh majhnih čudovitih cunjic, ki jih punčka veliko sploh nikoli ne bo oblekla, saj jih bo in jih je ogromno že prerasla.Res škoda, tako da če po naravi niste zapravljivke, kar verjemite tistemu, da pri oblekcah raje zmerno. RES tako hitro prerastejo velikost, da vsak  body ni prišel na vrsto, pa še enih par oblekic, pa za povrh še 4 kombinezončki-mislim...grrrrrrrr

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj potrebujemo za dojenčka...nasveti!
1.2.2008 10:17:34   
martita
IZVIRNO SPOROČILO: miškot

Povem ti najboljši nasvet kar sem ga jaz dobila: NE KUPUJ NAJDRAŽJEGA VOZIČKA, KER BOŠ RODILA SEPTEMBRA, če bo res lepo vreme boste z njim zunaj v najboljšem primeru 2m in pol. Če zapade veliko snega in stisne hud mraz ga boš naslednje leto vozičkala šele okrog aprila takrat pa raje kupi dobro marelo za na morje in tako, ki jo boš z lahkoto metala v avto in spet ven.




Joj, ta nasvet bi ti mogoče prišel prav pred dvajsetimi leti, ko so bile zime še vedno tiste prave, ne pa danes. user posted image Mi imamo doma oktoberko in vsak dan vozičkamo...no, razen ko dežuje. Pod nulo je bilo čez dan mogoče dvakrat, pa smo doma kar daleč stran od morja. Tako da moj nasvet je: košara+voziček! Važno da otročka fajn zaviješ (po pameti), da ga ne zebe, in lahko prevozičkata celo zimo. Tudi po snegu gre fajn, če boš imela dobre gume!user posted image

(odgovor članu miškot)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj potrebujemo za dojenčka...nasveti!
1.2.2008 12:53:32   
Solero
Danes je ta trend kupovanja, kupovanja, kupovanja. Kot da je le to bistveno. Opažam, da mamice kar tekmujejo med sabo, katera bo imela najnovejši model vozičkov in ostalega. To je tudi glavna debata nosečnic, bolj ali manj. Kaj kupiti, kje, za koliko...
Jaz sem bila ista!! In mi je žal za vsako minuto, ko sem lazila po teh ostudno dragih trgovinah, kjer te vsi prepričujejo, da brez tega ali onega artikla pa res ne moreš biti dobra mama ipd.

Ti se raje vleži, počivaj, božaj trebušček, pojdi hodit, plavat... Preberi kako dobro knjigo, dobro jej in spi.
Glede stvari za dojenčka si pa naredi seznam in kupi le najnujnejše. Tudi po malih oglasih se dobijo skoraj nove, malo rabljene in za pol cene stvari. Za tisti denar si pa lahko privoščiš kaj za dušo. :)Če si srečnica, ti še marsikaj dajo prijateljice, kaka sestra... Dete tako hitro vse preraste, da ne moreš verjet. In ko ga boš imela v rokah, ti bo čisto vseeno ali imaš pajacek iz S.Oliverja ali Spara.

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj potrebujemo za dojenčka...nasveti!
1.2.2008 13:25:00   
mateyka
Solero user posted image

(odgovor članu Solero)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj potrebujemo za dojenčka...nasveti!
1.2.2008 19:11:02   
majrim
solero...najboljše napisanouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj potrebujemo za dojenčka...nasveti!
24.6.2008 10:50:28   
uršula83
Hvala vsem za nasvete...imela sem abrazijo v februarju....AMPAK sedaj pričakujemo decembra!

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaj potrebujemo za dojenčka...nasveti!
24.6.2008 15:55:32   
nia5
Solero, čist se strinjam. Mi imamo vse "sposojeno" od mojega brata, ker najverjetneje ne bosta več rabila, le par cotik, malo kozmetike, jogi in posteljnino in banjico smo kupili, pa zame modrčke in blazinice itd. kar pač rabiš, pa je že za to šlo malo bogastvo se mi zdi. Sproti boš videla kaj rabiš in tudi sproti kupuj, drugače polovico stvari sploh ne boš uporabila. Raje se posveti sebi in svojemu user posted image v bušiju, saj verjemi da nima smisla-jaz sem se sekirala za to in ono da bo pravočasno, na koncu koncov pa je važno le da je mala štručka zadovoljna, ostalo pa se vse sproti poštima. 

(odgovor članu Solero)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kaj potrebujemo za dojenčka...nasveti!
24.6.2008 15:59:26   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: uršula83
Hvala vsem za nasvete...imela sem abrazijo v februarju....AMPAK sedaj pričakujemo decembra!


Ohoho, iskrene čestitke!!!!!!!! user posted image  In vso srečo user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu uršula83)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kaj potrebujemo za dojenčka...nasveti!
24.6.2008 16:30:46   
izabella1
Joj, sem se kar raznežila, ko sem brala kaj vse rabiš za male... (podobno kot se v H&M-u na oddelku do 62številke ;) )

Jaz kupila quinny comfort, ker je prima, da ni treba dodatne košare (no, mi je nismo)
Po opremo (posteljico, previjalno, posteljnino, brisače) smo se zapeljali v Ikeo v Graz, spotoma še poropali H&M ;) in ostale male cunjice dokupili še v C&A. Se mi zdi, da dokaj ugodno dobiš, za dobro kvaliteto.

Ostale stvari pa... new born pamperske(1paket) za 14 dni, naprej pa 2.  Navadne vatke za rito, kasneje pampers body fresh. Trdo milo, daktarin gel, bepanthen mazilo. Steklenička avent, duda nuk, tetra plenice, ... kupljeno v Toysu v Grazu (so cene nižje kot pri nas BC, Pikapol.)  To je bilo vse, kar smo potrebovali.


_____________________________

http://bialovesstrawberries.blogspot.com/

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kaj potrebujemo za dojenčka...nasveti!
24.6.2008 21:21:03   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: uršula83

Hvala vsem za nasvete...imela sem abrazijo v februarju....AMPAK sedaj pričakujemo decembra!


user posted image
čuvaj se! pa čestitke user posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu uršula83)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




imunski sistem
Lelly28 RR

ali otrokom dajete prehranska dopolnila za bolši imunski sistem?

da (11%)

ne (67%)

občasno (22%)


Število vseh glasov: 9

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!