|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   na morje z 1,5 mesečnikom??
26.1.2008 22:58:04   
jana81
živjo,
zanima me kaj ve mislite ,ali je pametno iti na morje z 1,5 mesečnikom konec junija (ko še ni tako vroče),in to na kar dolgo pot (Hvar-7 ur vožnje)??
Kako otrok prestaja pot v avtu ?
Prosim vas svetujte mi.
 
hvala

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: na morje z 1,5 mesečnikom??
26.1.2008 23:02:03   
petra a
na morje,ja valda,tud mi smo šli...sam 7 ur vožnje,jaz ne bi...naj ti še kdo odpiše

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: na morje z 1,5 mesečnikom??
26.1.2008 23:10:48   
muki1
Mi smo šli na Mali Lošinj. Tudi več kot 6 ur vožnje, pa še avto brez klime smo imeli.
Potovali smo ponoči, ko je bilo koliko toliko hladno.
Hčerka je vse prenašala brez problemov. Jaz sem komplicirala, sem nesla s sabo en kovček pripomočkov. Tudi če bi mi slučajno mleko zmanjkalo sem mela vse od A do Ž s sabo, me je kar malo sram če se spomnim. Ampak zizaland je rulal, imeli smo se fantastično. Morski zrak ji je dobro del, ne samo njej, tudi meni. Uživali smo v druženju in crkljanju . Ni nama bilo žal niti sekundo.

Kar pogumno.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: na morje z 1,5 mesečnikom??
27.1.2008 10:07:30   
kai1
Seveda lahko greš. Mi smo šli lani maja, ko je bil mali star 2 tedne. Sem se prej vse posvetovala, že v porodnišnici in potem še s patronažo. Bili smo, pa v Savudriji, tako, da če je kaj narobe ni daleč do pediatra v Sloveniji.

Moram, pa reči, da potem poleti nismo imeli nobenih težav, saj se bila z malim, kar 1,5 meseca na morju in je zelo užival. Ostale kolegice so, pa imele kar malo težav, klima.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: na morje z 1,5 mesečnikom??
27.1.2008 10:28:20   
dskubin
Mi smo šli lani s 3 mesečnico še malo dalje od Dubrovnika. Pa pol še malo v Črno Goro. Brez problema - itak se moraš večkrat ustavit zaradi zizilanda, pa šli smo zvečer, da smo bili zjutraj tam (pa da je 1,5 letnik celo pot prespal, pa da nismo vozili po tahujši vročini). Nobenih problemov.

_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu kai1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: na morje z 1,5 mesečnikom??
27.1.2008 10:44:24   
jana81
hvala vam za nasvete, bomo tudi mi verjetno krenili na pot.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: na morje z 1,5 mesečnikom??
27.1.2008 11:33:26   
lelaval
Komot pojdite. Naša najmlajša je bila stara 1,5 mesec, ko smo šli - pa še proti koncu julija. Pot je prenašala BP, tam pa tudi. Sem samo dojila, pa sploh ni bilo težav.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: na morje z 1,5 mesečnikom??
27.1.2008 12:39:32   
cmrucek
Še malo drugačen pogled... Če je vse v redu, ni problema. Samo tako majhni otroci  zbolijo čez noč, kaj pa potem? Sploh če si na kakšnem otoku, zna to biti kar problem, preden prideš do prave pomoči ...  Moje mnenje je, da raje ne. Saj bo še dovolj priložnosti za takšne in še večje razdalje, ko bodo otroci malce večji. Sicer pa bomo tudi mi šli na morje letos z dvoletnikom in cca 3-mesečnikom, vendar kam blizu, tako da smo lahko, če bi bilo kaj narobe, lahko dokaj hitro doma. 

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: na morje z 1,5 mesečnikom??
27.1.2008 15:35:19   
lilija*
Mislim, da je v vsakem malo večjem turističnem kraju poskrbljeno za zdravstveno oskrbo, tako da.... Jaz bi (oz. bom) šla. Če boš razmišljal na to, da se lahko kaj naredi, še iz postelje ne smeš, pa še tam lahko kaj pride....

(odgovor članu cmrucek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: na morje z 1,5 mesečnikom??
27.1.2008 15:47:20   
Ajvy
jst ne bi šla.....

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: na morje z 1,5 mesečnikom??
27.1.2008 16:53:22   
MAŠKA
Naša je bila stara 2 meseca, ko smo šlo prvič na morje (Pula). Vso pot je prespala, na morju brez vsakih problemov. Je bolj zahteven npr. enoletnik, kot pa tako majhen otrok, ki še v bistvo samo spi in pije mleko. Je pa dobro, da izberete takšen kraj, da je zdravniška pomoč pri roki. Pa srečno pot vam želim!

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: na morje z 1,5 mesečnikom?
27.1.2008 17:33:11   
Anonimen
Pred in po glavni sezoni ne vidim ovire.....je pa lažje potovati z dojenčkom (če je seveda zdrav) kot kasneje z večjim otrokom, ki zna že imeti svoje potovalne načrte.

Vi le pogumno na pot in vzemite si dovolj časa, tudi za daljše postanke :).

(odgovor članu jana81)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...





5ri



(83%)

(17%)


Število vseh glasov: 224

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!