|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   babyphone
18.11.2007 21:16:44   
nagica
Dajte mi povedat, koliko časa vam zdrži baterija na prenosnem delu babyphona. Jaz ne morem tako hitro baterija napolnit, kot mi jih požira. Tisti, ki je pri otroku je priklopljen na elektriko- v vtičnico. drugi prenosljivi pa je na baterije, da ga lahko prenašam naokrog pa noro žre baterije, pa me zanima kako je z vašimi, kako vam držijo. naj povem, da imam prižganega opoldne 1 1/2 ure in pa zvečer ene 2 urice, to se pravi manj kot 4 ure dnevno.
naj razmislim o novem....!!!???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: babyphone
19.11.2007 8:19:14   
poliloni
Mi ga imamo že dve leti priklpljenega ves čas - torej v otroški sobi, v kuhinji pa enoto za odrasle in jo potem po potrebi vzamemeo iz polnilca in nesemo s seboj, potem pa damo spet nazaj v polnilec, ki je ves čas v elektriki.
Vem, da to ni ravno najbolje za babyphone, je pa najenostavneje. Čudno, da še ni pregorel....


_____________________________

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

(odgovor članu nagica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: babyphone
19.11.2007 8:32:11   
viv_
Jaz "otroško enoto" polnim tam enkrat na 3 dni.

"odraslo enoto" pa polnim vedno čez noč, ker imam polnilec v spalnici.

Tamalidve spita v svoji sobi, tako da imamo baby phone priklopljen celo noč.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu poliloni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: babyphone
19.11.2007 8:58:18   
lea23
verjetno imaš pa že slabe baterije user posted image  tele baterije za polnit se tudi hitro obrabijo user posted image  tko da jst bi na tvojem mestu šla v trgovino in kupila navadne baterije. pa ne lih tiste najcenejše za 1€, ampak kakšne malo boljše. boljša baterija je, več je fore user posted image

nam baterija zdrži nekje 3 tedne, je pa res da baby phona ne uporabljamo ravno vsak dan.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?