|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sušenje v sušilcu
5.11.2007 16:44:06   
Anonimen
Pozdravljene.
Mene pa zanima, tiste, ki uporabljate sušilni stroj, ali so vam šla oblačila kaj skupaj npr. bodiji, pajacki, ali ste jih rajši sušile naravno. Namreč imam bodije od Sparkyja in iz Lecrerca pa se mi zdi, da so šli precej skupaj. To je bilo prvo pranje in sušenje. A če daš večkrat v sušilec se vsakič bolj skrči? Kje so najkvalitetnejši bodiji glede tega? Ste kupovale zato številko ali dve večje? Ste vseeno likale v prvih mesecih? Zanimajo me vaše izkušnje. Lep pozdrav
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sušenje v sušilcu
5.11.2007 16:54:17   
kaja26
Meni se ni še nič skrčilouser posted image user posted image

Drugače pa kupim npr body najraje v merkatorju Lumpija al pa v Hoferju.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sušenje v sušilcu
5.11.2007 16:55:19   
kaja26
Aja in js nič ne likam. Res je da takoj ko je perilo suho ga zložim in potem ni nič zmečkano.


(odgovor članu kaja26)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sušenje v sušilcu
5.11.2007 17:22:24   
Kati81
meni so šli bodiji malo skup sam ni bilo za cifro razlike, jih pa najraje kupim kar v H&Mju kerse mi zdijo najkvalitetnejši, res ostanejo isti kot prej, pa Marks&Spencer ma tud full dobre.

(odgovor članu kaja26)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sušenje v sušilcu
5.11.2007 17:42:00   
Talika19
IZVIRNO SPOROČILO: kaja26

Aja in js nič ne likam. Res je da takoj ko je perilo suho ga zložim in potem ni nič zmečkano.




Tudi pri nas enako.

Gredo pa malo skupaj, tak kot naša oblačila, odvisno od materiala.

_____________________________

25.8.2007 Mark
26.9.2009 Zala

(odgovor članu kaja26)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sušenje v sušilcu
5.11.2007 18:51:25   
kšpela
drugic ko das v susilca se nebi smelo vec skrčiti.jaz mam tudi najraje otroske oblekice iz H&M-a ker se mi zdijo najkvalitetnejše.drgace jaz od samega zacetka likam obleke za naso katjo,ker se mi zdi da se lepse zložijo.perem jih pa ne loceno ker se mi zdi brez zveze.

(odgovor članu Talika19)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sušenje v sušilcu
5.11.2007 18:59:24   
Klarita
Oblačila od H&M so najboljša, skoraj nič ne gre skupaj, vse se lepo pere in suši.
Jaz tudi nič ne likam, takoj ko je posušeno vzamem ven in zložim.

(odgovor članu kšpela)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sušenje v sušilcu
5.11.2007 19:31:00   
beba76
IZVIRNO SPOROČILO: Talika19

IZVIRNO SPOROČILO: kaja26

Aja in js nič ne likam. Res je da takoj ko je perilo suho ga zložim in potem ni nič zmečkano.




Tudi pri nas enako.

Gredo pa malo skupaj, tak kot naša oblačila, odvisno od materiala.


Se podpišem user posted image

(odgovor članu Talika19)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sušenje v sušilcu
5.11.2007 22:15:48   
Naja30
Ponavadi prvič, ko operem novo oblačilo, ne dam v sušilca. Potem pa se mi niti ne krči, sploh kot so že druge rekle, od hm so oblačila res zelo kvalitetna. Če pa se že malo skrči, pa z rokami raztegnem in je.
Likam zelo redko, ni potrebe.

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sušenje v sušilcu
5.11.2007 22:18:38   
Anonimen
Meni se ni skrčila nobena cotika od sina.. Številko, dve več kupujem zato, da bo dlje mel, ker novorojenčki hitro rastejo.. Likala nisem nikoli, lepo vzela iz sušilca in zložila.. 

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?