sušenje v sušilcu (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Anonimen -> sušenje v sušilcu (5.11.2007 16:44:06)

Pozdravljene.
Mene pa zanima, tiste, ki uporabljate sušilni stroj, ali so vam šla oblačila kaj skupaj npr. bodiji, pajacki, ali ste jih rajši sušile naravno. Namreč imam bodije od Sparkyja in iz Lecrerca pa se mi zdi, da so šli precej skupaj. To je bilo prvo pranje in sušenje. A če daš večkrat v sušilec se vsakič bolj skrči? Kje so najkvalitetnejši bodiji glede tega? Ste kupovale zato številko ali dve večje? Ste vseeno likale v prvih mesecih? Zanimajo me vaše izkušnje. Lep pozdrav




kaja26 -> RE: sušenje v sušilcu (5.11.2007 16:54:17)

Meni se ni še nič skrčilo[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]

Drugače pa kupim npr body najraje v merkatorju Lumpija al pa v Hoferju.




kaja26 -> RE: sušenje v sušilcu (5.11.2007 16:55:19)

Aja in js nič ne likam. Res je da takoj ko je perilo suho ga zložim in potem ni nič zmečkano.





Kati81 -> RE: sušenje v sušilcu (5.11.2007 17:22:24)

meni so šli bodiji malo skup sam ni bilo za cifro razlike, jih pa najraje kupim kar v H&Mju kerse mi zdijo najkvalitetnejši, res ostanejo isti kot prej, pa Marks&Spencer ma tud full dobre.




Talika19 -> RE: sušenje v sušilcu (5.11.2007 17:42:00)

IZVIRNO SPOROČILO: kaja26

Aja in js nič ne likam. Res je da takoj ko je perilo suho ga zložim in potem ni nič zmečkano.




Tudi pri nas enako.

Gredo pa malo skupaj, tak kot naša oblačila, odvisno od materiala.




kšpela -> RE: sušenje v sušilcu (5.11.2007 18:51:25)

drugic ko das v susilca se nebi smelo vec skrčiti.jaz mam tudi najraje otroske oblekice iz H&M-a ker se mi zdijo najkvalitetnejše.drgace jaz od samega zacetka likam obleke za naso katjo,ker se mi zdi da se lepse zložijo.perem jih pa ne loceno ker se mi zdi brez zveze.




Klarita -> RE: sušenje v sušilcu (5.11.2007 18:59:24)

Oblačila od H&M so najboljša, skoraj nič ne gre skupaj, vse se lepo pere in suši.
Jaz tudi nič ne likam, takoj ko je posušeno vzamem ven in zložim.




beba76 -> RE: sušenje v sušilcu (5.11.2007 19:31:00)

IZVIRNO SPOROČILO: Talika19

IZVIRNO SPOROČILO: kaja26

Aja in js nič ne likam. Res je da takoj ko je perilo suho ga zložim in potem ni nič zmečkano.




Tudi pri nas enako.

Gredo pa malo skupaj, tak kot naša oblačila, odvisno od materiala.


Se podpišem [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Naja30 -> RE: sušenje v sušilcu (5.11.2007 22:15:48)

Ponavadi prvič, ko operem novo oblačilo, ne dam v sušilca. Potem pa se mi niti ne krči, sploh kot so že druge rekle, od hm so oblačila res zelo kvalitetna. Če pa se že malo skrči, pa z rokami raztegnem in je.
Likam zelo redko, ni potrebe.




Anonimen -> RE: sušenje v sušilcu (5.11.2007 22:18:38)

Meni se ni skrčila nobena cotika od sina.. Številko, dve več kupujem zato, da bo dlje mel, ker novorojenčki hitro rastejo.. Likala nisem nikoli, lepo vzela iz sušilca in zložila.. 




Stran: [1]