|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zamudila rok za oddajo obrazca za 2. del poro...
12.12.2004 11:12:22   
Pikca
Punce, help!
Saj vem, da ne paše pod to temo, ampak tukaj vas je več kot na forumu Družinska zakonodaja.
Ne vem, kako sem bila lahko tako trapasta, ampak - čisto sem pozabila oddati obrazec za 2. del porodniškega dopusta. Ravno prejle sem v papirjih prebrala, da imam urejeno porodniško do 12.12., se pravi do danes! Kaj pa zdaj??? A se je kateri že kaj podobnega zgodilo in kako ste uredile?
Pikca
Neposredna povezava do sporočila: 1
   zamudila rok za oddajo obrazca za 2. del poro...
12.12.2004 11:23:56   
filipinka
Pozdravljena!
Mislim, da ni nič kaj hudo narobe!;) Edino porodniška se ti bo prekinila za kakšen dan, če jutri vsega ne urediš. Jaz sem mela ravno tako, prvi del porodniške do 11. dec. in, ko se je Filip narodil sem poslala tja na soc., rojstni list in že čez nekaj dni sem dobila novo odločbo. Tako, da jutri vzami rojstni list in hitro na sicialno.
V.

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   zamudila rok za oddajo obrazca za 2. del poro...
12.12.2004 13:36:26   
Taša
Halo!!! Kaj pa je sedaj to.:zmeden: Meni so kar samo poslali odločbo za drugi del porodniške!!!

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   zamudila rok za oddajo obrazca za 2. del poro...
12.12.2004 13:43:51   
filipinka
Meni je socialna rekla, da je treba prinest ali poslat rojstni list. Kako bi oni sicer vedeli, da si rodila živorojenega otroka? Ker v nasprotnem primeru, bog ne daj, nimaš dalje porodniške! Razumljivo?

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   zamudila rok za oddajo obrazca za 2. del poro...
12.12.2004 14:33:37   
*
Drugi del porodniške???

Ne razumem..me lahko katera osvetli?:zmeden2:

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   zamudila rok za oddajo obrazca za 2. del poro...
12.12.2004 14:57:17   
zmaga
Ojla !
Meni pa je socialna delavka rekla, da je odvisno kaj obkrožiš, ko izpolnjuješ papirje za porodniško.Če tam obkrožiš, da uveljavljaš tudi nadomestilo za nego ( 1. del je porodniška, 2. del pa nad. za nego )ti potem ni treba nič več pošiljat. Jaz sem naredila tako in mi ni treba naredit nič več.
Pikca, upam da boš jutri lahko vse uredila brez problemov !
Pozdravčke in pa pa :)-

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   zamudila rok za oddajo obrazca za 2. del poro...
12.12.2004 17:32:42   
Pikca
Hvala za hitre odgovore! Upam, da mi bo uspelo jutri čimbolje urediti, zdajle decembra bi bilo res nerodno biti brez plače...
Pozdravčke,
Pikca

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   zamudila rok za oddajo obrazca za 2. del poro...
12.12.2004 22:16:55   
Nina Nana
Jaz sem tudi pozabila. Ugotovila sem šele pri izplačilu porodniške (znesek je bil bistveno nižji). Pa sem oddala in so mi naslednji mesec nakazali še za nazaj. Ni panike!

Lp

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   zamudila rok za oddajo obrazca za 2. del poro...
13.12.2004 10:31:44   
Pikca
Ja, res ni panike. Sem danes uredila. Sploh se jim ni zdelo čudno, da sem prišla tako pozno, tako, da sem 2x vprašala, če je res vse ok. So rekli da ja.

Lp, Pikca

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?