zamudila rok za oddajo obrazca za 2. del porodniške (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Pikca -> zamudila rok za oddajo obrazca za 2. del porodniške (12.12.2004 11:12:22)

Punce, help!
Saj vem, da ne paše pod to temo, ampak tukaj vas je več kot na forumu Družinska zakonodaja.
Ne vem, kako sem bila lahko tako trapasta, ampak - čisto sem pozabila oddati obrazec za 2. del porodniškega dopusta. Ravno prejle sem v papirjih prebrala, da imam urejeno porodniško do 12.12., se pravi do danes! Kaj pa zdaj??? A se je kateri že kaj podobnega zgodilo in kako ste uredile?
Pikca




filipinka -> zamudila rok za oddajo obrazca za 2. del porodniške (12.12.2004 11:23:56)

Pozdravljena!
Mislim, da ni nič kaj hudo narobe!;) Edino porodniška se ti bo prekinila za kakšen dan, če jutri vsega ne urediš. Jaz sem mela ravno tako, prvi del porodniške do 11. dec. in, ko se je Filip narodil sem poslala tja na soc., rojstni list in že čez nekaj dni sem dobila novo odločbo. Tako, da jutri vzami rojstni list in hitro na sicialno.
V.




Taša -> zamudila rok za oddajo obrazca za 2. del porodniške (12.12.2004 13:36:26)

Halo!!! Kaj pa je sedaj to.:zmeden: Meni so kar samo poslali odločbo za drugi del porodniške!!!




filipinka -> zamudila rok za oddajo obrazca za 2. del porodniške (12.12.2004 13:43:51)

Meni je socialna rekla, da je treba prinest ali poslat rojstni list. Kako bi oni sicer vedeli, da si rodila živorojenega otroka? Ker v nasprotnem primeru, bog ne daj, nimaš dalje porodniške! Razumljivo?




* -> zamudila rok za oddajo obrazca za 2. del porodniške (12.12.2004 14:33:37)

Drugi del porodniške???

Ne razumem..me lahko katera osvetli?:zmeden2:




zmaga -> zamudila rok za oddajo obrazca za 2. del porodniške (12.12.2004 14:57:17)

Ojla !
Meni pa je socialna delavka rekla, da je odvisno kaj obkrožiš, ko izpolnjuješ papirje za porodniško.Če tam obkrožiš, da uveljavljaš tudi nadomestilo za nego ( 1. del je porodniška, 2. del pa nad. za nego )ti potem ni treba nič več pošiljat. Jaz sem naredila tako in mi ni treba naredit nič več.
Pikca, upam da boš jutri lahko vse uredila brez problemov !
Pozdravčke in pa pa :)-




Pikca -> zamudila rok za oddajo obrazca za 2. del porodniške (12.12.2004 17:32:42)

Hvala za hitre odgovore! Upam, da mi bo uspelo jutri čimbolje urediti, zdajle decembra bi bilo res nerodno biti brez plače...
Pozdravčke,
Pikca




Nina Nana -> zamudila rok za oddajo obrazca za 2. del porodniške (12.12.2004 22:16:55)

Jaz sem tudi pozabila. Ugotovila sem šele pri izplačilu porodniške (znesek je bil bistveno nižji). Pa sem oddala in so mi naslednji mesec nakazali še za nazaj. Ni panike!

Lp




Pikca -> zamudila rok za oddajo obrazca za 2. del porodniške (13.12.2004 10:31:44)

Ja, res ni panike. Sem danes uredila. Sploh se jim ni zdelo čudno, da sem prišla tako pozno, tako, da sem 2x vprašala, če je res vse ok. So rekli da ja.

Lp, Pikca




Stran: [1]