|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nosečke-Maribor?
24.10.2007 12:13:27   
Čmrlika
Eh po moja bosta lahko šla...sem se hecala, da menda mojga dragega ne bo pred vrati pustilauser posted image
Jaz pa imam pregled ob 17 30, se bova ravno križali...Pa bi se lahko spoznali, vidiš...ej vse lepo ti želim na pregledu...Ene pravijo da so kr tam dobile cd.ma tudi jaz bom ključek vrgla v torbico, saj nič ne je pa ije,ne?
No, se zvečer slišimo kako je blo!
Uživaj!!user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Nosečke-Maribor?
24.10.2007 12:14:35   
filipinka
Čmrlikaaaa! Kje si?user posted image  Ob kateri uri imaš pregled pri Pelkičevi?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Nosečke-Maribor?
24.10.2007 12:16:26   
filipinka
Aha vidim, da imaš eno uro za mano. Najbrž si je zame rezervirala eno uro, ker mam dvauser posted image user posted image ! Komaj čakam! Tudi ti uživaj!

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Nosečke-Maribor?
24.10.2007 12:16:54   
Čmrlika
sem že napisala ob-17 30

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Nosečke-Maribor?
24.10.2007 12:21:38   
Čmrlika
Filipinka-Dvojčka imaš- kak lepo!!! to so ble moje večne želje...Ja pol pa se ziher srečama na vratih, ne? Si drugače tud iz Maribora? Ej ne morem več sledit informacij tu gor, je že preveč vsega. Mogoče si že povedala?
Teja27- ti ni niti ponudila cd-ja?
No sej meni ni ta cd niti tako važen, samo da bo kaka slikca, pa da je vse okej, to mi je najbolj pomembno...

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Nosečke-Maribor?
24.10.2007 12:25:32   
filipinka
Nisem iz MB! Sem pa tu študirala in preživela tukaj ful lepa leta. user posted image  še vedno dosti prihajam, ker mamo v mestu lokal, pa šopingi,... Sem pa bolj z onega konca, Lenart-ptuj!

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Nosečke-Maribor?
24.10.2007 12:30:29   
Čmrlika
No lepo, da si rada v totem Mariboru. torej se vidiva, pa pridem kdaj k tebi na kafe, če boš povedala kam...Saj res, kdaj imaš pa rok?

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Nosečke-Maribor?
24.10.2007 12:38:36   
muzika
Zdravo mariborčanke!

No, če je že odprta nova tema, pa dajmo tukaj. Stara tako ali tako več ali manj spi. Tu pa se kar nekaj dogaja.

Jaz sem v 28. tednu in je to 2. nosečnost. Rok imam sredi januarja. Doma že imamo enega velikega user posted image .

Čmrlika: kar se Pelkičeve tiče, jo lahko samo pohvalim. Vse ti razloži in pokaže. Super je. Jaz sem bila pri njej v bolnici, ima pa tudi zasebno, kjer pa je res treba plačat. Jaz v bolnici nisem dobila cd-ja in se niti spomnila nisem, da bi zraven vzela ključek. Kar vzami ga. Dobiš pa ziher slikice.

Kar pa se kavice tiče, sem takoj za. Sem že doma in imam časa na pretek. Jutri zjutraj imam sicer pregled pri g., ampak pol pa imam čas. Bi katera predlagala uro in kraj? Zdaj, ko je tako gnilo vreme, bi bilo mogoče dobro kje v Evroparku?!

lp

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Nosečke-Maribor?
24.10.2007 12:48:46   
Čmrlika
Pozdravljena muzika!
lepo da si nas tudi ti opazla, sem zdaj ful vesela, da sem na novo odprla temo...je kar potegnila...
Hvala za lepe besede o pelkičevi.
Upam, da bomo lepo sfurali pregled. Ker pa sem jaz pobudnica teh kavic in tega foruma, bom kr sprejela tvoj predlog glede Evroparka...
Zdaj pa tako....
Za vse Mariborčanke-nosečke ali mamice, Recimo da smo kraj že določile, in da rečemo še čas enkrat naslednji teden....Torej europark...Ve pa se kar napišite kteri dan in ura bi vam najbolj usrezal, pa bomo po večini uskladile...Bi?
No, pa poskusimo!
meni je vseeno, kteri dan, sem pa bolj za popoldanske urice...

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu muzika)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Nosečke-Maribor?
24.10.2007 12:53:44   
filipinka
Ni taki lokal, da bi kavice kuhali, je pa taki, da se delajo očala not! Reklame pa se mi zdi, da ne smem delat, ne!user posted image Veš. Čmrlika.
No, rok pa mam en dan za tabo! Tako, da se mogoče vidiva še v porodnišnici. Samo v Mb več ne grem...za noben denar. Zdaj grem na ptuj. Pa ti?

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Nosečke-Maribor?
24.10.2007 13:04:40   
Čmrlika
Sej to ni res....Sem že ful napisala pa me je ven zabrisalo.  Sem mislila da kavo pa vseeno pijete? user posted image Reklame pa ne ddelat bog ne daj...user posted image
Bom kmalu tud nova očala rabla tak da...mogoče pa vass najdem
Boš pa prišla v evropark na kavo, ne? se dogovarjamo,beri zgoraj...
Bom pa kr pri mb bolnici verjetno, ne bom se obremenjevala s tem, sem že slišala tud dobree stvari pa slabe.,pa tud za druge bolnice ...Kaj pa se je tebi zamerilo v Mb porodnišnici?

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Nosečke-Maribor?
24.10.2007 13:14:46   
muzika
Saj ne morem verjet! Kaj v Mariboru pa nobena nič drugega ne dela kot čepi na forumuuser posted image user posted image user posted image . Toliko nas menda na eni temi še ni bilo hkrati prisotnih.

Tudi jaz sem prej že ful napisala, pa mi enostavno ni oddalo. To bo nekaj s prenavljanjem RR-ja, se mi zdi.

Kar pa se kavice tiče, sta v sredo in četrtek praznika, tako da bomo takrat verjetno bolj po pokopališču skakali. Kaj pa  pravite na ponedeljek ali torek?

lp

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Nosečke-Maribor?
24.10.2007 13:20:40   
ursyka21
Pa saj nemorem verjet da ste tako lapaste tote babe user posted image . Ne zamerit se malo hecam. Meni pa moj knedl mali na eni roki in kolenih spi z drugo pa nekaj pacam tu.
Filipinka in Čmrlika veliko sreče na NS. Jaz sem bla kr v ZD v Vošnjakovi.
Vem da pri Pelkičevi dobiš cd oz. ga moraš imet zraven če želiš slikce, in jo moraš na to na začetku opozorit. Je zelo strokovna ženska tako da se nič ne bojte. Kr vprašajte kaj vas bo zanimalo. Cena pa je res 60€.
Lepo se imejte pa zmenite se za kavo. Jaz se vam pridružim če bo le možno.



_____________________________

20.5.2007 SEM POSTALA LUČ ŽIVLJENJA MOJEMU SINU

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Nosečke-Maribor?
24.10.2007 13:22:57   
Čmrlika
A bravo muzika. jaz sem čisto obsedena s to nuhalno danes, pa spoh nisem pomislila na praznike...
ja meni bi TOREK pasal al pa petek potem...
Lep dan vam želim vsem se javim zvečer, al pa jutri, kako smo preživeli NS, se grem počasi pripravljat, pa nogomet pogledat po dooolgem času olimpija!!!
Pol bo ppa moja pikica mamici navijačici tak mahala, da bo veselje...Upam.user posted image
Pa pa

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu muzika)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Nosečke-Maribor?
24.10.2007 13:27:59   
suzi79
Pozdravljena!

Tudi jaz sem nova na tej internetni strani. Rok imam v začetku decembra. Bi bila vesela, če bi spoznala kakšno nosečnico, da malo poklepetamo na kakšni kavi ali čaju. user posted image

Lp, Suzana

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Nosečke-Maribor?
24.10.2007 13:38:35   
Anonimen
Men bi kar v torek odgovarjalo za kako kavico,bolj v dopoldanskem času.Takrat mam tamalo v vrtcu.
Babica ma bol malo časa za varstvo,pa še moj je naslednji teden popoldan na šihtuuser posted image

Nič,grem zdaj user posted image naredit,mam jutri roj.dan,pa tamala misli,da mamo lahko roj.dan,če jemouser posted image .user posted image user posted image
Ti otroci.

(odgovor članu Čmrlika)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Nosečke-Maribor?
24.10.2007 13:54:46   
Vrtnica79
Hoj!

Bom čisto kratka, se mi mudi.

V Evroparku bi bilo čisto OK, nas vsaj zeblo ne bouser posted image .

Vse ki grete na NS, držim pestiuser posted image .

Suzi79, vidim da si tudi ti decemberka! Lahko se nam pridružiš še tukaj- http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1423496&mpage=142&key=&#1989559. Klepetamo namreč vse decemberke ! Pridruži se še ti, vabljena!

Nič, morem it zdaj. Se oglasim še kaj zvečer........

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu suzi79)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Nosečke-Maribor?
24.10.2007 14:33:52   
Janey
Čmrlika držim pesti, da bo vse ok na nuhalni. Najbrž bo...pelkičeva je fina tetica. Tako prijazna. Pa ne pozabi rečt naj ti na cd ali ključek speče tvoje sončece. Jaz mam pa čas ob četrtkih popoldan...druge dneve sem natlačenauser posted image
Vsaj kak mesec še...pol pa se začnem umirjat.

Ve se zmenite..jaz se vam pa na naslednji pridružimuser posted image

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Nosečke-Maribor?
24.10.2007 14:59:40   
nana35
Čmrlika,seveda mi lahko pišeš na ZS.Mogoče se poznava ja,ampak po moje bolj na videz,tako sklepam,ker mislim,da si mlajša od mene.Jaz sem toliko kot piše,Nana35.Pa ti držim pesti za NS,saj bo vse ok,pa še otročka boš videla.Za spol pa jaz še ne bi vprašala na tvojem mestu,ker pri 13 tednih se še ne vidi tako dobro in ni sigurno,raje počakaj do morfologije in takrat pa bo že res vidno,kakega spola je otroček.Pelkičeva je super,vsaj meni je.In kje je Vrazova,tudi vem,sem ravnokar prišla od tam,ker imam prijateljico-ce tam,sošolke,sosošolke.Pa tudi v V.Vlahoviča.Ravno pa sem prišlatudi iz Tuša.

Meni se je trebušček kar hitro poznal,četudi sem bila bolj suha,ampak opazilo se je res hitro.

Že 35,ti pa si res že skoraj pri koncu.Jaz si tudi želim,da bi že bila pri koncu,ker me ta trebuh že pošteno ovira,pa saj veš,kako je počutje in kako smo že okorne.Jaz sem zdaj v 29 tednu.No,medve se pa bolj ziher poznava,če sva obe iz Pobrežja pa če sva istih let.Vsaj sklepam po tvojem imenu.Pa tudi vem kje je Prelogova ulica.Samo tam pa poznam samo ena dva,ki stanujeta tam,pa eno trgovko na videz.

S Koalo se pa itak poznava iz našega januarskega foruma,sicer ne osebno,ampak preko postov.Pa tudi z Muziko,kajne??

Lp.






(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Nosečke-Maribor?
24.10.2007 16:03:16   
Laubica
n kako se ti počitiš, tik pred zdajci? Mora bit ful adrenalin,ha? Ktera nosečnost je to?
Tik pred zdajci je napeto -ker non stop čakam -ali me bo kaj zašraufalo ali neuser posted image Je pa moja 2. nosečnost imam že 8let starega user posted image
Že 35,ti pa si res že skoraj pri koncu.Jaz si tudi želim,da bi že bila pri koncu,ker me ta trebuh že pošteno ovira,pa saj veš,kako je počutje in kako smo že okorne.Jaz sem zdaj v 29 tednu.No,medve se pa bolj ziher poznava,če sva obe iz Pobrežja pa če sva istih let.Vsaj sklepam po tvojem imenu.Pa tudi vem kje je Prelogova ulica.Samo tam pa poznam samo ena dva,ki stanujeta tam,pa eno trgovko na videz.
Jaz sem priženjena na pobrežju-sicer sem tu že 10 let drugač pa sem iz centra,lahko pa se seveda poznamo na videz ali če ima katera šolarja v ošDraga Kobala naš hodi v 3. r


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Nosečke-Maribor?
24.10.2007 16:58:22   
kekec in mojca
Upam, da še nisem prepozna glede Pelkičeve - s seboj imej DVD -R, ker na druge ne more snemat.

Glede srečanja nosečk vam žal ne morem kaj prida povedat, ker sem se začela z našimi Štajerkami srečevat, ko so vse večinoma že imele otroke... stare okoli mesec ali pa dva... in je bilo ful zanimivo - jaz noseča, one pa vse z vozički... Dobile smo se v Mlečni kavarni na Teznu, to srečanje mi bo res ostalo vedno v spominu.

Drugače pa - jaz naslednji teden ne bom mogla prit, ker gremo na morje. Moj prvi otrok je večkrat bolan, pojavljajo se mu laringitisi, pa izkoristimo vsako priložnost, da pobegnemo dol... Se pa vam pridružim na naslednjem srečanju...

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Nosečke-Maribor?
24.10.2007 19:04:10   
Wahoo RR
Prosim, da nadaljujete v že ostoječi temi Mariborske nosečke :  http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1367142

Hvala in prijetno čvekanje še naprej.



_____________________________

Lp,
Wahoo RR



(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 72
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?