|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nosečke-Maribor?
23.10.2007 21:32:29   
Vrtnica79
Oooooo,se nas pa je kar nabralo dosti! Pol bomo pa res mogle kako čveknit na kavici.

Ursyka21, seveda si tudi ti vabljena.

No, ima katera kakšno idejo kje pa kdaj?

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Nosečke-Maribor?
23.10.2007 21:54:00   
koala
Meni je vseeno, sem mobilna in doma, tako da imam čas skoraj vedno, edino tam okoli 12.30 ne morem. Tako da punce z predlogi na plan.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Nosečke-Maribor?
23.10.2007 22:57:08   
madejka
Ursyka spet se med nosečke silišuser posted image
Kaj pa če bi se mamice tud dobile? Pa pridi počvekat na Starši čvekamo - štarjerke (ja narobe smo prijavljeneuser posted image ).

Vsem MB nosečkam želim lepo nosečnost... se pa pridružim spet čez kako letouser posted image


_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Nosečke-Maribor?
24.10.2007 7:35:57   
Janey
Da se še jaz pofočkam. Mi pa pričakujemo user posted image  februarja.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Nosečke-Maribor?
24.10.2007 9:05:50   
slovenka
jaz sem šele v 6. tednu. Čmrlika, v katerem si pa ti, da se ti začne videt? Jaz sem sicer v službi, tako da kadarkoli ne bi mogla na kakav, ampak nimam pa glih ure, ko lahko, pač odvisno od dneva, kaj se dela... ampak tiste, ki ste doma, danes kar ostanite, je tako grdo zunaj, sem vam prav fauš, da lahko poležavate.

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Nosečke-Maribor?
24.10.2007 10:39:56   
Anonimen
Bi se pa res lahko v kratkem doble na user posted image .

(odgovor članu Vrtnica79)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Nosečke-Maribor?
24.10.2007 10:41:54   
Anonimen
Mislim vse user posted image  in mamice.

Lepo se mejte,čeprav dežuje

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Nosečke-Maribor?
24.10.2007 10:42:20   
Čmrlika
Hoj, hoj Maribor!
No vidim, da sem nekaj pametnega nardila, ko sem novo temo odprla-pa sem bla takoj opozorjena, da ta tema že obstajauser posted image ....Ve tud očitno niste mele volje tam klepetat, ko se že nekaj časa nič ne dogaja....
Mislila pa sem čisto resno tud s kako kavico, tako da se res lahko zmenimo...
Mene tud vsi sprašujejo kam bom šla rodit, pa pravim-je še prehitro...v resnici pa ful razmišljam o tem...slišim pa oMb bolnico enako dobrih kot slabih stvari...Tako da...Imama pa nečakinjo, ki so jo pred 12 leti tako zafurali pri porodu, da....Eh brezveze, malecka jih je vse dr.zaj....tako da jaz verjetno tud ne bom razmišljala kako bo....Bo že moralo biti, ne bom se obremenljevala, in bo to najverjetneje kr Mariborska bolnica.
Punce držite mi pesti, danes imam NS in sem že čisto med živčnimi...user posted image
NAna35 pa se mogoče poznava? Ne bom te spraševala po letih in kje si bila doma...mogoče ti pišem na ZS, če boš dovolila?
Kekec in mojca-torej si polna izkušenj glede druženj nosečk,ha? Povej, kaki pogledi so to, ko nekaj nosečk naenkrat stopi v lokal? :-) ASem se to že včeraj spraševala...
Lep dan vam želim-kljub vremenu(če se temu še lahko sploh tako reče?)user posted image
Pa pa


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Nosečke-Maribor?
24.10.2007 10:47:01   
Čmrlika
Slovenka jaz pa sem v 13 tednu...mi je bušija ravno kak teden malo ven obrnilo...user posted image , tako da neke ostre okice že ugotavljajo, da to pa ni tisti moj večni trebušček...user posted image Pa sem nekje prebrala, da je trebušček v 16 tednu še vedno normalen? Pol jaz očitno nisem.... :-)

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Nosečke-Maribor?
24.10.2007 10:53:21   
slovenka
čmrlika, se pravi, počakam še mesec in pol. No, do takrat bosta že kaka dva pregleda mimo... no, ja, saj malo se še da skrit, a ne? da izvejo vsi takrat, ko bo že bolj ziher... sem pa sedaj tako ploska v trebuh, da se bo po moje takoj videlo, pa imam še tako službo, da je dosti ljudi ob meni, ziher bodo vidli. Čeprav so bolj gledali pred letom in pol ko sem se poročila, so me non stop nekaj šlatali po trebuhu, pa takrat še nisva načrtovala... sedaj so pa verjetno že malo pozabili na to.

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Nosečke-Maribor?
24.10.2007 11:04:06   
Čmrlika
Slovenka- mogoče pa bo še prej...če si ploska dozdaj al pa tud ne.imam prijateljico , ki je obe nosečnosti ful dolgo rabla da se je kaj vidlo...
Pa saj bo. Jaz v glavnem še nikol nisem bla trebušča tak vesela, kot sedaj.user posted image


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Nosečke-Maribor?
24.10.2007 11:14:46   
Laubica
Pozdravljene-no če ste preselile sem pa se vam še jaz pridružujem -da se ne bom več sama z sabo pogovarjala user posted image No kod vidite v mojem podpisu sem že čisto na koncu-rok imam 4.11.mimogrede sem pa tudi jaz iz pobrežja

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Nosečke-Maribor?
24.10.2007 11:17:49   
slovenka
uh, škorpijočka boš imela. jaz sem en, ti lahko vse povem, kakšni smo user posted image

čmrlika, jaz se ga tudi že veselim, novih oblekic in vsega, samo sem mislila vsem povedat šele po novem letu in sem si sedaj mislila, da me lahko buši prej izda.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Nosečke-Maribor?
24.10.2007 11:20:07   
Anonimen
Čmrlika,glede NS ne skrbi.Sigurno bo vse ok.Če nisi starejša od 34 let ni kake panike.Majo pač navado,da jo pa priporočajo vsemuser posted image .
Pa vse ti razlozi,in na UZ se vidi ful lepo.Vprašaj,mogoče,ti bodo lahko za spol povedali,če te zanima.Moji kolegici so ugotovili.
Ona že veselo ziba.user posted image

(odgovor članu Čmrlika)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Nosečke-Maribor?
24.10.2007 11:24:22   
Laubica
Slovenka -mam taščo škorpijona in moj deda je tako da vas kar poznam,samo da ne bo pomote-z taščo se odlično razumevauser posted image .Meni so tudi na NS povedali spoluser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Nosečke-Maribor?
24.10.2007 11:25:35   
koala
čmrlika itak, da bo vse ok na NS, pozdravi svojo pikico, te pa čisto razumem, jaz sem bila čisto paf od strahu, pol pa so kar solzice tekle, ko smo srčka poslušali. Kam pa greš na NS?

slovenka trebušček se čisto različno začne poznat, meni se je že pred dvanajstim tednom, prektično že od 7 tedna nosečnosti ne nosim več hlač izpred nosečnosti(razen tega kar imam na gumico) ker so me vse tiščala, seveda pa se da malo zakamuflirat, sploh letošnja (vsaj pomaladanska in poletna) moda nam je šla zelo na roko.

No kda jse zdaj dobimo? Se prav veselim, da se spoznamo, bomo lahko kasneje skupaj vozičkale.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Nosečke-Maribor?
24.10.2007 11:39:53   
Čmrlika
Že 35- pa veš da sem ti ravno hotla poslat zasebno sporočilo...sem te pred dnevi zasledila tam gor- da klepetaš sama s sabo...in potem pozabila za nekaj časa na tebe. sory, pa gledam zdaj tam gor, ej ne moreš verjet, pa sem raje nov o temo odprla, pa bla opzorjena...zdaj pa sem ful vesela, da ste se mi pridružle.super da si se javla...torej že odštevaš... Škorpijončki...moja nečakinja in svak sta tud, joj so to precizna bitjauser posted image ....
Če ni skrivnost, s kerega dela pobrežja pa si' mogoče se pa poznava...???
Jaz sem iz vrazove...no zdaj v.vlahoviča- sem se fula daleč preselilauser posted image
Koala- grem k Pelkičevi, so mi jo kr punce priporočale?
Ma ktera izkušnje z njo?
Stara pa sem 27, tako da še nisem ravno med rizičnimi, se pa od prvega pregleda pa do zdaj, ko ni bilo nič vmes, počutim ful negotovo...pa ko me kaj ščipne samo študiram, pa kaj je zdaj to, pol se malo potolažim, da se maternica širi, in tak iz dneva v dan....Sem upala da bo kaj prej NS, pa ni, tako da imama danes v petek pa še redni pregled...

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Nosečke-Maribor?
24.10.2007 11:43:43   
Laubica
Tukaj pri Ramzesu sem- Prelogova
DRPelkičeva je pa full vredu zelo je prijazna vse ti lepo razloži pa še CD in slikce dobiš,tak da ni panike.
No ker si me pozabila ti je oproščenouser posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Nosečke-Maribor?
24.10.2007 11:57:33   
Čmrlika
Uf, to pa je kr blizu, sma skoraj sosedi!user posted image  mogoče pa se na videz res poznava, sem večkrat v ramzesu...Haha.! Si "večna" pobrežanka?
Kolk pa ma pelkičeva ceno, če mogoče veš...saj verjetno majo vsi nekje isto, ne?
in kako se ti počitiš, tik pred zdajci? Mora bit ful adrenalin,ha? Ktera nosečnost je to?

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Nosečke-Maribor?
24.10.2007 11:58:30   
Anonimen
Jaz sem tud bla pri Pelkičevi.Pa je res ful prijazna,ti vse razloži.
Pa se vpraša te,če pride partner tudi s tabo.
Tak,da lahko maš dragega s sabo.
Moj sicer ni bil,ker je moral v službouser posted image
Je pa pol z velikim veseljem slikice gledaluser posted image

(odgovor članu Čmrlika)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Nosečke-Maribor?
24.10.2007 12:01:11   
Anonimen
Ko sem bla jaz na pregledu je mela 60€.Si pa na pregledu kakih 15min

(odgovor članu Čmrlika)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Nosečke-Maribor?
24.10.2007 12:01:53   
Čmrlika
ma ko sem se naročala me ni nič vprašal noben...sva se kar odločla da greva oba-no vsi trije user posted image .Menda ga ja ne bo pred vrati pustila? :-))
kako dolgo pa traja pregled, mam ful različne info, menda je pomembno kak je dete postavljeno...? prijateljica je morala ven na sprehod...

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Nosečke-Maribor?
24.10.2007 12:03:40   
Čmrlika
to je s cd-jem cena? Ji moram prej povedat, da bi mela cd,verjetno?

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Nosečke-Maribor?
24.10.2007 12:07:42   
filipinka
Ojla! Se še jaz priključim! Danes ob 16.30 mam pregled pri Pelkičevi, NS. Mojadva gresta zraven. kaj ne bosta smela not? Meni ni nič rekla, da naj mam zraven CD ali USB ključ. Naj vzamem?

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Nosečke-Maribor?
24.10.2007 12:11:10   
Anonimen
Jaz nisem dobila CDja.Pojma nimam zakaj.Samo dvojne izvide-en izvod za mene,en za mojo G.Pa 4slikice iz UZ
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu filipinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?