|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Viroza
6.12.2004 17:57:29   
Maxica
No, naš sonček je očitno fasal eno virozo (pojma nimam, kje) in že par dni ful smrka, iz nosa mu teče, pa malo kašlja. Pa se mi zdi, da je tudi malo zabuhel v očke. Vročine mislim, da nima, vsaj na otip ne, zmeriti mu jo pa sploh ne morem, saj ni nič pri miru. Drug teden bi moral biti drugič cepljen, ampak če bo tako, ga ne bom pustila. Sploh ne vem, ali naj ga jutri peljem k zdravnici, a mu sploh lahko kaj pomaga, ali pa se bo samo pozdravilo? Kaj mi je storiti? Koliko časa traja taka viroza? Joj, moj ljubček je prvič bolančkan, pa sem že čisto iz sebe.:( Kaj šele bo...Aja, pa ene parkrat se je iz spanja (odkar je prehlajen) zbudil v ful histeričnem joku. A se je neki ustrašil, ker ni mogel dihati zaradi zamašenega noska al kva???
Pozdravček od zaskrbljene mamice!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Viroza
6.12.2004 18:52:12   
KIRA
če je res viroza, se s tem ni za hecat. vročino pa kar probaj zmerit, najbolje da v ušesu - ta podatek je najbolj natančen. pa to povej tudi pri pediatru - zaradi diagnoze.. vama pa želim, da se bo čimprej popravilo...
LP:kuza:

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Viroza
6.12.2004 19:48:45   
lena-3
Tudi jaz mislim, da mu je potrebno zmeriti temperaturo. Jaz moji pikici ponavadi zmerim temperaturo kar pod pazduho medtem ko jo hranim. Kar pa se noska tiče pa je najbolje, da mu nekajkrat dnevno kapneš fiziološko razstopino v nosek. Če bo imel visoko vročino pa kar k zdravniku na pregled.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Viroza
6.12.2004 20:01:41   
malika
Kar k pediatru. Če ne drugega, bo predpisal kapljice za nosek, da bo lažje dihal.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Viroza
6.12.2004 20:18:31   
mnjam
Kar pojdita k pediatru, saj nimaš ničesar za izgubiti, svojemu sončku pa kječjem lahko pomagaš, da bo spet v 9nebesa

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Ime za punčko?
temtem



Zoja (36%)

Rina (1%)

Luna (10%)

Tara (19%)

Lara (29%)

Dunja (4%)


Število vseh glasov: 356

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!