|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Delo doma
18.9.2007 15:15:41   
Anonimen
Zanima me ali ima katera izkušnje s tem. V službi sem povedala, da se s ponedeljkom ne nameravam več voziti vsak dan tako daleč, saj mi to resno predstavlja problem, sem v 27 tednu in me že pošteno vse boli pa tudi vedno bolj me je strah vožnje! Sedaj pa bi radi, da do porodniške delam doma in baje se zato potrebuje aneks k pogodbi o zaposlitvi. Ali je morda katera v podobnem položaju? Zanima me tudi ali ti lahko z aneksom tudi kaj vplivajo na višino plače?! Hvala že vnaprej za odgovore!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Delo doma
18.9.2007 15:21:53   
fricka
Oprosti, ampak se mi zdi, da zaposleni težko kar rečemo, da pač ne bomo več hodili v službo. To je v pristojnosti tvojrga ginekologa, da ti pač predpiše bolniško v kolikor si do nje upravičena. Si pa lahko samo vesela, da ti delodajalec omogoči delo doma.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Delo doma
18.9.2007 15:24:09   
Anonimen
Pri nas jih kar nekaj občasno dela doma. Plačo imajo isto, samo prevoza ne dobijo.

Pa meni tud ni jasno kako se lahko kar odločiš da ne boš v ponedeljek prišlauser posted image
A si mislila koristit dopust al kako?

(odgovor članu fricka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Delo doma
18.9.2007 15:24:30   
Suzi*
hm, po moje si zrihtaj bolniško. saj ti G lahko napiše zarad te dolge vožnje po moje.
drugače pa izkušenj z delom doma žal nimam, nekaj bo pa sigurno treba dat na papir.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu fricka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Delo doma
18.9.2007 15:26:36   
Anonimen
Ne moreš kar rečt, da te ne bo. Tako se ne dela. In glede na to, da ti ponujajo delo doma, bi lahko lepše odreagirala oz. bi se sporazumno dogovorila.
Kako misliš, da se počuti delodajalec, ko mu zaposleni tako reče?

(odgovor članu Suzi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Delo doma
18.9.2007 16:48:03   
Anonimen
Mogoče sem se pač malo čudno izrazila, ampak ja povedala sem, da ne nameravam s ponedeljkom več priti v službo, po nasvetu ginekologa, ki mi je predlagal bolniško že od samega začetka nosečnosti, pa sem zaradi odgovornosti vseeno vztrajala do sedaj. Verjetno pa je to, kaj si kdo lahko privošči na delovnem mestu odvisno tudi od njegovega položaja in na srečo si jaz to lahko privoščim user posted image !  Hvala karin24 za informacijo, tebe na_go pa sploh ne razumem o kakšnih reakcijah govoriš? Zastavila sem samo vprašanje, če ima katera kaj izkušenj s tem, nisem pa govorila o nobenih svojih reakcijah, saj sem za to izvedela šele danes....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Delo doma
18.9.2007 17:39:09   
soncek.djukelica
Moja prijateljica je tudi tako delala, koker se spomnim! Morda ne vsega dela, kot v službi,ampak dokončala je nekatere projekte! Vsekakor ti sama najbolj veš, a bi še delala! Če pogledaš iz ekonomskega vidika je itakl bolš da delaš,saj večjo plačo dobivaš,kot pa to,da si na bolniški! Če pa tvoje zdr. stanje takšno,da morš velik počivat, je pa itak bolš da si na bolniški! Vendar verjemi mi,da je živ dolgčas bit doma in sam ležat!

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Delo doma
18.9.2007 18:17:22   
Magi*
delodajalec in delavec se lahko kadarkoli dogovorita o možnosti dela doma. tok simple je to. seveda rabiš zraven najbrž kak aneks k pogodbi. če je delodajalec temu naklonjen, potem ne bo problemov (in če je narava dela takšna). jaz bi to takoj, ampak imam tako delo, da moram biti tam.

če imaš možnost, to izkoristi. to sploh ni enako bolniški. ne vem od kod vam to?

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Delo doma
18.9.2007 18:49:10   
Naja30
Če ti je G svetoval ostati doma, je to prvo, kar bi jaz tudi storila. Če imaš možnost dela doma, pa še boljše. Se ne boš dolgočasila, ker do poroda je le še kar nekaj časa.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Bi obdrzali svojega osebnega zobozdravnika, ce bi se ta preselil 20 km stran ?
gagaga

Bi obdrzali svojega osebnega zobozdravnika, če bi se ta preselil 20 km stran ?

da (68%)

ne (32%)


Število vseh glasov: 66

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!