|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krči
25.11.2004 20:47:52   
lyra
Pozdravljene!
Hčerka je danes stara 3 mesece in pol in ima še vedno težave s krči:(. Zaradi njenih težav si jaz ne upam jesti svežega sadja in zelenjave, kar pa že močno pogrešam, saj teče četrti mesec. Kakšne so vaše izkušnje?
lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   krči
25.11.2004 20:51:24   
ninca
vse naj naj za 3 mesece :sloncek::sloncek::sloncek: in čimmanj krčkov :rozica:

(odgovor članu lyra)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   krči
25.11.2004 21:03:45   
Jančika_
Jaz sem jedla vse, pa ni imel krčev. Nekatere ne jedo nič razen polente, pa imajo :duda: še vedno krče. Če jih ima tak al tak, potem si po moje le privošči kaj zdravega, saj brez vitaminov tudi ne moreš biti. Si poskusila s kakšnimi kapljicami? Jaz imam doma neuporabljene Sab Simplex, če hočeš, ti jih pošljem.

LP, Jana:zajcek::zajcek::zajcek:

(odgovor članu lyra)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   krči
25.11.2004 21:14:10   
ISABELA
zdravo,

tud jest sem vse jedla in tamala ni mela krckov. Sej sami krcki niso 100 % povezani s tem, kaj mami zaužije, gre za to, da se pri dojencku izoblikuje peristaltika (giganje debelega crevesja)in ni toliko povezano z vnosom hrane.
Poskusi s kaplicami in veliko uspehov.
Ti pa kar lepo vse jej, razen kar napenje (fizol).

:kava:

(odgovor članu lyra)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   krči
25.11.2004 21:16:39   
JASNA D
Jaz se pazim - imamo krče, če se ne pazim imamo krče. Včasih manj, včasih več ne glede na to kaj pojem. Včeraj sem malo pred polnočjo pojedla krožnik jote (sam strup za male, a se nisem mogla več upirat želji), pa ta mala ni imela krčev in je spala kot polh, kljub dojenju. Tako, da kar uživaj vitamine, mali pa kapljice daj - Sab simplex ali pa Lefaxin, če Sab simpleks ne pomaga.

Jasna

(odgovor članu lyra)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   krči
25.11.2004 22:35:58   
Nogavička
Bo minilo. Našo Hano je tudi proti koncu tretjega meseca. Še malo zdrži.

Tea

(odgovor članu lyra)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   krči
25.11.2004 22:44:28   
lyra
Hvala!
Imamo Sab simplex in še ene zeliščne kapljice, ki jih delajo v lekarni v Dravogradu. Včasih pomaga, kadar pa je hudo, ne pomaga nič.
Lahko noč:rozica:

(odgovor članu lyra)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   krči
26.11.2004 8:58:33   
malika
Nabavi Lefaksin-v Avstriji in pa kuminov sirup. Pri nas je pomagalo edino to.
Pa punce pravijo, da pomaga če ješ kislo mleko. Poskusi, mogoče pa bo pomagalo.

LP:)

(odgovor članu lyra)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   krči
26.11.2004 9:31:01   
lutka
tudi pri nas še kar trajajo ti nesramni krči,pa sta stara 6.5 mesecev.Sem mislila,da od hrane ki sem jo začela dajat,potem pa sem se odločila,da jima bom dajala samo še Aptamil,pa ni bilo nič boljše.Po moje morajo dat te krče skozi,pa če pazimo na prehrano ali ne.Pri nas je bilo zdajle tri dni katastrofa:((:((:((.V treh dneh sem spala vsega skupaj 9 ur.Sem mislila da me bo pobralo,saj ko eden neha jokat,se začne dugi.:(:(:(
lp:zaspan::zaspan:

(odgovor članu lyra)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   krči
26.11.2004 21:27:08   
SILVA
Kuminov sirup je za nas bil zakon:)-

(odgovor članu lyra)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Prvi otrok
Anjuša

Pri kateri starosti ste imeli svojega prvega otroka?

18-21 (15%)

22-25 (31%)

26-29 (35%)

30-33 (14%)

34-37 (3%)

več kot 37 (1%)


Število vseh glasov: 320

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!