krči (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


lyra -> krči (25.11.2004 20:47:52)

Pozdravljene!
Hčerka je danes stara 3 mesece in pol in ima še vedno težave s krči:(. Zaradi njenih težav si jaz ne upam jesti svežega sadja in zelenjave, kar pa že močno pogrešam, saj teče četrti mesec. Kakšne so vaše izkušnje?
lp




ninca -> krči (25.11.2004 20:51:24)

vse naj naj za 3 mesece :sloncek::sloncek::sloncek: in čimmanj krčkov :rozica:




Jančika_ -> krči (25.11.2004 21:03:45)

Jaz sem jedla vse, pa ni imel krčev. Nekatere ne jedo nič razen polente, pa imajo :duda: še vedno krče. Če jih ima tak al tak, potem si po moje le privošči kaj zdravega, saj brez vitaminov tudi ne moreš biti. Si poskusila s kakšnimi kapljicami? Jaz imam doma neuporabljene Sab Simplex, če hočeš, ti jih pošljem.

LP, Jana:zajcek::zajcek::zajcek:




ISABELA -> krči (25.11.2004 21:14:10)

zdravo,

tud jest sem vse jedla in tamala ni mela krckov. Sej sami krcki niso 100 % povezani s tem, kaj mami zaužije, gre za to, da se pri dojencku izoblikuje peristaltika (giganje debelega crevesja)in ni toliko povezano z vnosom hrane.
Poskusi s kaplicami in veliko uspehov.
Ti pa kar lepo vse jej, razen kar napenje (fizol).

:kava:




JASNA D -> krči (25.11.2004 21:16:39)

Jaz se pazim - imamo krče, če se ne pazim imamo krče. Včasih manj, včasih več ne glede na to kaj pojem. Včeraj sem malo pred polnočjo pojedla krožnik jote (sam strup za male, a se nisem mogla več upirat želji), pa ta mala ni imela krčev in je spala kot polh, kljub dojenju. Tako, da kar uživaj vitamine, mali pa kapljice daj - Sab simplex ali pa Lefaxin, če Sab simpleks ne pomaga.

Jasna




Nogavička -> krči (25.11.2004 22:35:58)

Bo minilo. Našo Hano je tudi proti koncu tretjega meseca. Še malo zdrži.

Tea




lyra -> krči (25.11.2004 22:44:28)

Hvala!
Imamo Sab simplex in še ene zeliščne kapljice, ki jih delajo v lekarni v Dravogradu. Včasih pomaga, kadar pa je hudo, ne pomaga nič.
Lahko noč:rozica:




malika -> krči (26.11.2004 8:58:33)

Nabavi Lefaksin-v Avstriji in pa kuminov sirup. Pri nas je pomagalo edino to.
Pa punce pravijo, da pomaga če ješ kislo mleko. Poskusi, mogoče pa bo pomagalo.

LP:)




lutka -> krči (26.11.2004 9:31:01)

tudi pri nas še kar trajajo ti nesramni krči,pa sta stara 6.5 mesecev.Sem mislila,da od hrane ki sem jo začela dajat,potem pa sem se odločila,da jima bom dajala samo še Aptamil,pa ni bilo nič boljše.Po moje morajo dat te krče skozi,pa če pazimo na prehrano ali ne.Pri nas je bilo zdajle tri dni katastrofa:((:((:((.V treh dneh sem spala vsega skupaj 9 ur.Sem mislila da me bo pobralo,saj ko eden neha jokat,se začne dugi.:(:(:(
lp:zaspan::zaspan:




SILVA -> krči (26.11.2004 21:27:08)

Kuminov sirup je za nas bil zakon:)-




Stran: [1]