|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kdaj dojenčka v kengurujček?
28.8.2007 17:39:36   
Pobalami
kengurujčke res priporočajo po 3-h esecih. Prej niso primerni zaradi možnih poškodb hrbtenice (mikropoškodbe).

Sem pa jaz tudi videla reklamo za kengurujček, ki se poleže in otrok leži. quinny mogoče?

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kdaj dojenčka v kengurujček?
28.8.2007 17:43:23   
Pobalami
Takole recimo (ta je iz sončka)
user posted image

še ena druga firma
user posted image

< Sporočilo je popravil faca -- 28.8.2007 17:47:15 >

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kdaj dojenčka v kengurujček?
28.8.2007 18:11:01   
Freycha
waw.... super..... tega pa res nisem vedela user posted image  hvala faca, res si faca user posted image

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kdaj dojenčka v kengurujček?
28.8.2007 18:15:58   
Anonimen
Pismo, potem pa res ne štekam foro kengurujčkov. Jaz sem 1. dala noter nekje pri 6. mesecih in je bil definitivno pretežki tako, da ga sploh nisem mogla nosit user posted image .

No, bom še par tednov počakala, definitivno pa ne dokler ne ve sedeti. Moj je samostojno sedel šele pri 6,5 mesecih user posted image  shodil pa z osmimi, palzil s nekje s pezimi . Potem je že brezveze.

JAz sem sicer mislila, da bi bila noter samo kakšnih 5 minut, toliko, da dam npr. kosilo kuhat ali posesam bajto. user posted image  NA sprehod ali kam v trgovino ziher ne bi šla s kengurujčkom. A je potem teh 5 minut tako kritičnih? user posted image

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kdaj dojenčka v kengurujček?
28.8.2007 19:51:50   
Putka
Paštetka, pomoje je takle klasičen kengurujček (ne tale ležeči) res bolj stran metanje denarja. Ni primeren dokler otrok ne sedi, takrat gre pa lahko že v nahrbtnik. Sem že napisala prej, sling od 0-15 kg, nahrbtnik za daljše ture, kengurujčka ne rabiš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kdaj dojenčka v kengurujček?
28.8.2007 20:39:11   
Luckica
ne,sem pač mislila da veste da tudi takšni obstajajo.Sicer pa mi imamo od chiccota ,takšnega http://www.chicco.com/scheda_prodotto.asp?menu=on&art=07.071569.780.000&idFascia=21&idSezione=43

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kdaj dojenčka v kengurujček?
28.8.2007 20:43:53   
Anonimen
Paštetka, potem si raje sling ali štorkljo nabavi. Ko je dojenček v njih, lahko ti kaj narediš, če je v kengurujčku, pa težko oz. nemogoče pri tej starosti. Poglej na forum povezano starševstvo, tam najdeš eno daljšo temo o vseh vrstah raznih "nosil".

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kdaj dojenčka v kengurujček?
28.8.2007 21:17:37   
Anonimen
Mič, pri teh slingih imam filing, da mi bo ven padel ali se zadušil user posted image . Saj vem, da sem čudna user posted image

A ga katera proda po simbolični ceni, da sprobam ?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kdaj dojenčka v kengurujček?
28.8.2007 21:20:33   
Anonimen
Mič, pri teh slingih imam filing, da mi bo ven padel ali se zadušil user posted image


Enako so mi govorile stare tetke, ko sem Mičico nosila v kenguruju.

Da naj jo primem, da ne bo ven padla user posted image  user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?