|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: zdej sem pa že kr mal žalostna
30.9.2007 16:04:38   
soncek.djukelica
Ljudje skozi dajejo nasvete, komentarje.... brezplačno!
Mene so od tretjega meseca gledali v trebuh, vsaj tisti, ki so vedeli da nosim dvojčke!user posted image user posted image user posted image  Tudi sedaj, ko me vidijo, mi dosti ljudi pravi,da nimam velikega trebuha user posted image user posted image user posted image , in najbolj od vsega, kar se mi zdi GLUPO je to... ja boga revca, a boš zmogla z dvema? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: zdej sem pa že kr mal žalostna
30.9.2007 21:34:24   
Serendipity
To so pač ljudje, ki ne vedo kaj drugega rečt....

Enim ne paše to, drugim ono, tretjim, .. za moje pojme jih take stvari nič ne brigajo in bi jim z veseljem kaj takega zabrusila ...

Hm... v mojem primeru (pa na žalost user posted image  še nisem nosečka) pa stalno ugibajo, ko mi kaka kilca gor skoči če sem ali nisem in potem po vasi (jah ''čar'' podeželskega življenja) ugotavljajo moj pdp user posted image  No, pa da je višek mi še to razlagajo ... user posted image  In moj odgovor - in zakaj bi to bila vaša oz tvoja stvar? Pa v sekundi utihne... sicer potem čez čas jovo na novo ...

Jaz temu preprosto rečem OMEJENOST...


Ti se nič ne sekiraj - če je buši majhen ali velik, če so šle kilce gor ali dol - glavno je ka je detece zdravo!

Uh, sem se razpisala ... user posted image   user posted image

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: zdej sem pa že kr mal žalostna
30.9.2007 21:44:50   
Marogica
Tudi jaz ne razumem, da te kaj takega lahko spravi iz tira. Meni  bi v obeh nosečnostih lahko govorili, kar bi hoteli, jaz sem bila tako vesela in tako ponosna na svoj trebuh, pa tudi kile, da mi zaradi tega noben ni pokvaril dneva. Sem v nosečnosti uživala, da je kaj. Pa sem se zredila za 25 kg in šla s 85-imi rodit.

Ma...bila sem sexi nosečnica....ja...prav lepa sem se sama sebi zdelauser posted image .....da ne govorim o joških.....uauuuuuuuser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: zdej sem pa že kr mal žalostna
30.9.2007 21:49:12   
Laubica
Veš tudi mene non-stop sprašujejo če sem ti pred rokom (35t)in rečem komaj novembra ,pol pa ali imaš dvojčka?
Pa se mi to gladko pelje,če sem dobre volje rečem -ne 3 so,pol pa samo zijajouser posted image
Ma kaj se sekiraš glavno da si -TI srečno nosečauser posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: zdej sem pa že kr mal žalostna
1.10.2007 8:34:55   
ninocka
Joj, s cim se ve obremenjujete...ljudje pac komentirajo, logicno je da ima nosecnica trebuh, pa da se zredi in pol pac letijo komentarji neki v tem stilu...Eni pa ne znajo pravilno obrnt besed al pa so res nesramni al pa prevc tupasti, da bi dojeli, kaj so rekli...
In kaj zdej?  Zarad tega pa resni treba bit uzaljen. Saj vsaka sama dobro ve, kaksna je, koiko se je zredila, kako se pocuti...

Jst mam tud skoz komentarje, kolk mam velik trebuh, pa me kdo ne vidi 1 teden, pa mi rece, da sem se napihnila...pa kaj, saj sem se res...vzhajam ko en buhtelj, pa saj je logicno, mali tud raste in rabi prostor...

Sama sebi se zdim lepa nosecnica, moj je tud cist nor name in misli, da sem totalno sexy, pa tud vsi prijatelji pravijo, da sem lepa (kljub temu, da se napihujem kot balon) in me bozajo po trebuhu in me objemajo. Kaj mi pa en tujc rece, mi pa dol visi...


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   [Brisano sporočilo]
1.10.2007 9:33:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu timoteja)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: zdej sem pa že kr mal žalostna
1.10.2007 11:09:48   
ursulina
mah, ja, to so tako glupe opazke, in če imaš tak dan, te zagotovo na notri prizadane - ampak ne smeš se pustit, raje pobožaj svoj lepi trebušček in se ne daj motit. je pa res, da če noben nič ne komentira, je pa čudno :)

se mi res zdi, da so to samo in res samo nevoščljivostne opazke, pa primerjava s samo seboj ali pa s katero, ki jo poznajo, ki je bla tkoooo boogaaa, al pa tko suuuuper čez celo nosečnost.... lari fari.

najbolj jo "zabiješ" s tem, da rečeš da je vse super super, kilogrami in centimetri popolnoma v mejah normale, da se krasno počutiš in da ti mož doma vse pomaga, da skoraj s prstom ne migneš in komaj čakata na bebico. haaa, to je potem dolga faca....

bravo me! user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: zdej sem pa že kr mal žalostna
1.10.2007 12:06:36   
lorch
Men je tudi ena sodelavka že kar zgodaj rekla da mam pa nekam velik trebuh, kaka bom pa šele potem ko bo nosečnost že mal napredovala. Pa me je sicer mal piknala s tem, ampak sem se nehala sekirat, ker so teki komantarji ponavadi prišli od ljudi, ki mi ne pomenijo veliko. Verjetno so fauš, ker je vas pozornost namenjena nam nosečnicam in potem za njih nič ne ostane. Jih je pa zato veliko več takih ki rečejo joj kako lep trebušček imaš a lahko malo pobožam.

Nič se sekirat, kar ponosno trebušček kazat. Mi je moj dragi enkrat rekel: "ha ha, zdaj si pa prvič v življenju ponosna, da maš trebuh!"  Pa še res je!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: zdej sem pa že kr mal žalostna
1.10.2007 20:27:09   
amaya
grozno: pa si lahko mislite, da to prav ženske govo
rijo, ki točno vejo, kako to boli....kokoši....to je sama foušerija. nosečnica-nosečnici sigurno ne bi tega rekla, ena, ki pa je rodila in ji gre pa v nos pa bi...vsaj meni je...uuuuuuuu kako ti je pa rit zrasla, sama pa je šla gor 30 kg...ha...kravauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?