|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zdej sem pa že kr mal žalostna
22.8.2007 9:17:39   
timoteja
Jap, pa še tole vreme smotano....šmcrc. Namreč noseča sem drugič, v 26.tednu.OK, pred zanositvijo sem nehala kadit in posledično pridobila enih 6 kg, ampak sem bila še vedno solidna.V drugi nosečnosti sem manj redim kot prvič , bolj pazim na hrano, sem rada urejena, make up in tako, pa mi danes ena bivša sodelavka, ki je sedaj v pokoju, ko sva se srečali skoraj po enem letu, reče, češ,kakšna sem, če bomo imeli dvojčke, da sem bolj široka kot pri prvi nosečnosti ....skratka. Folk, halo, naj se brigajo za sebe in svoje kilce, jst bom tak svoje sama dol spravljala. Šit, mi je ženska pokvarila dan. Halo, a je še sploh kje pravica na tem svetu user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zdej sem pa že kr mal žalostna
22.8.2007 9:25:06   
Anonimen
Eh, ne sekiraj se... Jaz bi ji verjetno odvrnila, kaj na temo posušenih češpelj, pa kože itd... Če bi bila ravno prave volje. Drugače je pa najboljše to preslišat... Ljudje večinoma sploh ne pomislijo, ko kaj bleknejo. Zaradi ene zdolgočasnen ženske si pa res ne dovoli pokvarit dneva, no... user posted image

(odgovor članu timoteja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zdej sem pa že kr mal žalostna
22.8.2007 9:25:53   
Splet.Ka
U, jaz sem imela podobne težave.

Sodelavka, ki je z mano v pisarni, mi je od takrat, ko je zvedela, da sem noseča, vsak dan rekla: "Ti pa vzhaaaaajaš!" In zraven naredila tisto gesto z rokami, ki nakazuje šiiiiiirjenje.

Druga sodelavka je takoj, ko mi je malo zrastel trebušček, rekla: "O, kakšna si, jaz sem šla s takim trebuhom rodit!"

Na srečo sem imela za protiutež par ljudi, katerim sem se zdela luštna, urejena, pa kao lepše lase sem imela...

Naj te ne prizadane, malo pokomentiraj njihovo frizuro, oblačila, makeup, sigurno niso popolni!

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zdej sem pa že kr mal žalostna
22.8.2007 9:45:07   
kjava
Men je šlo to tud ful na jetra- a boste mel dva?, a so ti zihr prov izračunal rok user posted image . In to večinoma take, ki sploh še niso ble nikol noseče. Jaz sem se sicer zraven še sama mal na svoj račun pohecala, drgač bi jih pa najrajš nekam poslala user posted image .

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zdej sem pa že kr mal žalostna
22.8.2007 9:53:19   
eva78
Folk je res čuden, namesto,da bi se malo zadržali s komentarji oz. nas kvečjemu hvalili, pa spuščajo take,da ni za nikamor.user posted image

Meni je sodelavka že pri 7.tednih rekla,da se ji zdim čisto spremenjena v obraz, da sem nekam okrogla kot luna. user posted image  Čeprav sem bila prej shujšana v obraz zaradi slabosti kot pa okrogla. Drugič mi je rekla,da sem že kr stara nosečnica  ( 1.nosečnost) , pa jih imam 28, je kar pozabila,da je njena hčerka prvič rodila pri 34.letih.hahaha
Če bi vedela,da bom deležna samih takih komentarjev, jim še dolgo ne bi povedala o moji nosečnosti, vendar sem zaradi bolniške žal mogla.

Me kar zanima, kaj še bo. Se mi zdi,da vsi zijajo v mene, če že imam kaj večji trebušček ali pa prsi. Neumno res!!!user posted image






(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zdej sem pa že kr mal žalostna
22.8.2007 9:54:11   
valči
Jaz sem tretjič user posted image in sedaj imam še dva meseca do poroda,pa so me že pred dobrim mesecem pošiljali rodit.Boste kmalu?,Koliko še?Ja,tebi se zelo pozna!
Briga me,kaj govorijo,se do sedaj nisem več kot 10 kil zredila,a slišat od drugih je,kot da sem slonuser posted image .

Pa kake tete in stare mame,ko imam kako ozko majčko gor in se še bolj vidi-kaki komentarji,da se bom prehladila,pa kako smo me hodile oblečene,sedaj pa taka modauser posted image .

Pusti jih,naj imajo svoje veselje,ponavadi taki sebe sploh ne vidijo.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zdej sem pa že kr mal žalostna
22.8.2007 9:57:28   
Mateja82
Mah ne se sikirat, zaradi tega. Mene G za vsako okrega kolk se redim...pa mi je čist vseen, ker vem da sem se zdaj manj zredila kot prvič in mi je že to velik uspeh. user posted image  V prvi user posted image  je šlo gor okoli 20 kg pa je dol tudi šlo!
Sicer pa je moje telo, vrjetno pa tudi tisti niso popolni, ki to govorijo..
Moja G je namreč kar prijetno okrogla pa ni noseča....user posted image user posted image

_____________________________

7.3.2006 je štorklja končno dostavila prvi paket...

8.9.2007 pa še drugega :)

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zdej sem pa že kr mal žalostna
22.8.2007 10:26:56   
blue sky
Jaz pa nisem imela velikega trebuščka, a mi je vseeno enkrat ena bivša sošolka rekla, da imam ful velik trebuh. To se mi zdi res nesramno, da te lahko kdo  takole sprovocira, še posebej zato, ker je ženska v user posted image  toliko bolj občutljiva in hormoni delajo svoje.

(odgovor članu Mateja82)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zdej sem pa že kr mal žalostna
22.8.2007 10:35:27   
nora
Meni so pa do pred 1 mesecom govorili, da sploh nimam trebuha, a jaz v 7 em mesecuuser posted image potem kar naenkrat mi je zrastel in takoj v sluzbi so mi govorili da sem zogo goltnilauser posted image vsi komentarji so mi sli na zivce, zato sem vse ignorirala, ker itak vem, da se mi je telo čist spremenilo, tako, da ne rabim poslusat kaj ostali govorijo. naj se brigajo zase.

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zdej sem pa že kr mal žalostna
22.8.2007 10:35:43   
lillchy123
Ugotavljam, da so vsi moji prijatelji čisto navdušeni in mi pravijo kok sem luštna itd, če pa kakšen dan bolj slabo izgledam, pa nikoli ne komentirajo mojih podočnjakov, ampak me samo potolažijo, da je to vreme, pa slabost... in da bo jutri bolje. In se koj počutim bolje. user posted image

Tisti, ki so že tako zakompleksani sami s sabo in so mi bili že prej nevoščljivi, pa me itaq samo kritizirajo. Zato, ker mi zavidajo user posted image , saj ni večjega čudeža kot biti user posted image , pa zato, ker komaj čakajo, da bom širša od njih, zraven pa norijo, ker se jaz zaradi tega sploh ne sekiram. user posted image  Še vesela sem, ker to pomeni, da moj user posted image  lepo raste. user posted image

Punce, najlepše user posted image  ste! user posted image


(odgovor članu Mateja82)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zdej sem pa že kr mal žalostna
22.8.2007 10:42:46   
bebe&jaz
Da še jaz dodam mojo izkušnjo - ko sem se ravno navadila, da se vsi stikajo v mene in komentirajo moj izgled (user posted image ), sem pa rodila. Potem me pa nihče tud pogledal ni več. Kot da me ni. Sam voziček z dojenčkom je hodu po cesti user posted image . Pa mi spet ni bilo prav user posted image

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zdej sem pa že kr mal žalostna
22.8.2007 11:51:14   
tinula
Jaz sem pa ful ponosna na svoj trebuh, čeprav je res veeelik za moje tedne..,Če mi kdo reče, da imam velik trebuh, kakšno o dvojčkih ipd, sem prav vesela:)) Do zdaj sem celo mislila, da so to vse komplimenti:)user posted image

Pa luštno mi je, ker me na cesti vsi, še posebej ženske, pogledajo v bušija. Ne bo dolgo trajalo, zato uživajmo v pozornosti!

(odgovor članu bebe&jaz)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zdej sem pa že kr mal žalostna
22.8.2007 14:38:58   
Kaštrun
uživajte punce v pozornosti ki vam jo namenjajo ljudje. user posted image  (imam občutek, da ženske spuščajo take opazke zato, ker je za vsako žensko (če ji le ni treba preležati celo nosečnost) nosečnost lepo obdobje. mogoče si pa želijo, da bi lahko tudi one še enkrat kazale trebušček. s trebuščki na plano! in glave gor. luser posted image  lepe mamice ste, pa ni važno koliko se je kakšna zredila! jaz sem rodila pred 4imi meseci, pa mi je hudo za trebuščkom in ko gledam nosečke bi šla takoj še enkrat čez to (kljub vsem bolečinam med in po nosečnosti). in tudi sedaj bi ga kazala že pri 7ih tednih, pa četudi se nebi nič opazil.

_____________________________

Otroci ne vedo, kako radi jih imajo njihovi starši,
in tega tudi nikoli ne bodo vedeli, dokler se ne bo
nad temi starši zagrnil grob ali dokler
ne bodo imeli svojih lastnih otrok.

(odgovor članu tinula)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zdej sem pa že kr mal žalostna
22.8.2007 14:46:12   
nemrak
user posted image user posted image ,
noseča sem 29t, pa nimam velikega trebuha. Vsi mi govorijo, da je majhen, kje pa nosim user posted image .
Pa sem to omenila G in kaj je rekel.
Če mi je že kdo rekel, da sem "lepa" nosečnica.
Vedno najdejo nekaj. A je trebuh prevelik ali premali, nikoli jim ni prav.
Samo, da je otrok dovolj velik in zdrav. To je pomembno!!!

(odgovor članu tinula)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zdej sem pa že kr mal žalostna
22.8.2007 15:04:29   
andreja2000
Sem v 25 t. user posted image  in tudi slišim čisto različne komentarje. No,ravno danes-si se pa fajn zredila,ne?
No,jaz pa sem bila tako ponosna nase,ker se v tej user posted image  zlo malo redim napram prejšnjim user posted image .
Je pa res da eni sploh ne pomislijo,kaj izjavijo,saj smo sedaj res dosti bolj občutljive na razne izjave,a važno je ,da je otrok dovolj velik in zdrav,kot je rekla nemrak.user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: zdej sem pa že kr mal žalostna
23.8.2007 11:47:30   
poka1
Jaz pa imam obraten problem...ze po naravi sem okrogla in marsikatera, ki me pozna  in ve da sem noseča (sem v 24. tednu) mi reče ,da se mi sploh ne vidi, da imam prevečsvoje podlage od prej. Ko pa srečam koga , ki ga nisem vidla že 100 let me pa takoj vpraša če sem noseča...
Tako, da sem opazila,da to so samo zlobne ženske, ki so mi nevoščljive in se ne sekiram več kdo mi kej reče...al da me je preveč al pa premalo....
Pa še to..tiste, ki me kritizirajo še niso bile noseče!

_____________________________

26.12.2007 smo dobili Ažbeta 57cm,4710g
23. 3. 2009 smo dobila Ulo 53cm. 3940g

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: zdej sem pa že kr mal žalostna
23.8.2007 12:26:22   
malamalinca
hej, frajla, spremeni svoje mišljenje!
Tudi jaz sem imela 2x trebuh tak, da je zgledal ne da sta dva, ampak trije notri, pa je bil le en.
Ampak razlika med nama je ta, da sem bila jaz prav PONOSNA na svoj velik trebuh.In ko so me pri 4 mesecih spraševali, če bom šla pa zdej že kmalu rodit, sem s ponosom povedala, da še na pol nisem in sem se prov zabavala, ko sem videla tiste začudene poglede.
Mojemu sem bila zelo všeč in si želi, da bi zdaj spet imela tako velik trebuh.

_____________________________

Moji fantje in mala princeska so moj največji zaklad!

(odgovor članu poka1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: zdej sem pa že kr mal žalostna
23.8.2007 12:29:42   
Anonimen
Najbolje je takšne izjave preslišati - ampak saj vem, da se jih včasih kar ne da in si jih vzamemo k srcu. Pa še hormoni naredijo svoje...

No, meni so vedno govorili, da sploh nimam trebuščka in to še 2-3 mesece pred porodom. Pa še ginekologinja me je strašila, da je zahiranček, da je premajhen in prelahek... enkrat ni slišala srčka, enkrat ni videla mehurja... na koncu na CTG-ju je imel previsok srčni utrip (kar bi lahko kazalo na srčno okvaro). Skratka katastrofa na kvadrat. Pa se je rodil zdrav, in normalno rejen in velik - 3490g in 53cm.user posted image

(odgovor članu poka1)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: zdej sem pa že kr mal žalostna
23.8.2007 14:01:36   
Zofy
Jaz sem pa vesela, da nimam takih sodelavk in takih prijateljev, ki bi dajali kak nevmesne komentarje. Sicer sem šele v 10. tednu, ampak sama vidim, da je trebušček večji, drugi pač ne ali pa so tiho. Že tako se počutim kot ena bomba, ker imam tako velike prsi, da je že prav grdo in trebuh napet...pa že od nekdaj se borim s kg..tako da sem zelo hvaležna, da še ni padla kaka pripomba na temo: "si se pa zredila", ker sem zaradi nosečniških horonov zelo občutljiva ta trenutek na take pripombe.

Da vas vse potolažim in da se zaradi takšnih pripomb ne boste več sekirale, vam bom povedala kakšna je izjava mojega tasta. Ko sva mu prejšnji vikend povedala, da sem user posted image je bil tiho, čez 3 min. pa smo omenli eno nosečo prijateljico, ki hodi k njim na obisk in je rekel: "Ni ga gršega (ali bolj nagravžnega, se ne spomnem) od noseče babe! To je ena navadna brejost, samo ženske delajo nekaj posebnega iz tega." Pa naj še omenim, da ima tak trebuh kot kaka, ki nosi trojčke!

Lahko vam je jasno, da me naslednjih 30 tednov ne bo na obisk. Sprašujem se, če bi kdaj sploh še šla. Takšnega dedka res ne potrebuje prav noben otrok user posted image user posted image user posted image . Brrrrrrrr!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: zdej sem pa že kr mal žalostna
23.8.2007 16:37:36   
Anonimen
Zaradi tega ti pokvari dan???? Meni je to malce otročje, zato ker mi tovrstne izjave gredo skozi eno uho not in skozi drugo ven. Da bi se pa na mnenje ene **** osebe ozirala pa ni šanse.

(odgovor članu Zofy)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: zdej sem pa že kr mal žalostna
23.8.2007 16:50:05   
loncica
Ne smeš se pustit, da te take izjave prizadanejo. Meni je danes mož rekel, joj a maš mal celulita zdaj po stegnih. Sem se mu zasmejala in rekla, da kaj bo pa naredil, če se strije pojavijo?user posted image

Včeraj me vidi kolegica po dolgih časih, pa mi reče, dobr se ti rediš. Ni kaj, eni ne znajo izbrat besed.

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: zdej sem pa že kr mal žalostna
23.8.2007 17:03:06   
Anonimen
Jaz se na tvojem mestu ne bi sekirala. Folk bo itak vedno komentiral ali imaš mali trebuhček al pa velikega. Mene tudi razkuri, ko mi rečejo..ja zdaj se ti pa že pozna, na drugi strani pa mi eni pravijo..joj saj te nikjer drugje nič ni več kot v trebuh. Nima se smisla sekirat. Pa čist vsaka user posted image  je razred čist zase. Ene z malimi, druge z velikimi trebuhčki, ene nosijo doli, druge gori, ene zadaj, druge spredaj, tak, da je od posameznice do posameznice vse drgač.
Ti pa reči sodelavki, da ne moreš drgačna bit, ker si le user posted image ..nekje pa tudi moraš met user posted image . Manj kot poslušaš ljudi okoli sebe manj si slabe volje. Vsaj jaz. Sama se pa npr.nočem niti več družit z novopečenimi mamicami, ker so vse tak pametne in vsaka ma prav in vsaka nekaj svetuje po svoje, tak, da si na koncu itak že čist zmeden. Vsaka user posted image  in nosečnost in user posted image  je čist drugačen. Kako si narediš tako imaš. Sicer pa kil in trebuha ne nosijo drugi okoli kot me same.

(odgovor članu loncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: zdej sem pa že kr mal žalostna
23.8.2007 18:56:57   
Pia77
Zofy: Takšnega dedka res ne potrebuje prav noben otrok user posted image user posted image user posted image . Brrrrrrrr!!!


Zelo tankočuten tast, ki zna prefinjeno izbirat besede, ni kaj... Pač primitivno bitje.
Ob takih izjavah ne moreš reagirati drugače kot žalostno, prizadeto, užaljeno.

Če te kaj potolaži tale misel... Če bi tvojega tasta slišala NJEGOVA mama, bi ga ziher pošteno po riti! ;)

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: zdej sem pa že kr mal žalostna
23.8.2007 19:50:57   
*tajda*
Zofy kot bi sebe brala.Meni je rekel tast da sem tako debela da bo moj otrok sigurno že šel v šolo ko se bo rodil.Verjetno mi ni treba pisat da me po tej izjavi ni več videl na njegovem domuuser posted image
Vglavnem ne se sekirat zaradi takih primitivnih izjav.Je pa hudo ker vem kako smo v nosečnosti občutljive.
Biti noseč je neka najlepšega in v tem naj vsaka uživa ne glede kakšna je in kakšne joške in trebuh ima pa kako veliko rit ima.Jst vem da nosim zakladek in mi je čisto vseeno kaj si mislijo drugi.

(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: zdej sem pa že kr mal žalostna
30.9.2007 11:45:02   
Anonimen
TU MEN GRE TO NA ŽIVCE JAZ SEM NOSEČA 5 TEDNOV IN SEM FUL NAPIHNJENA TAK DA MI JE ENA ČVEKA ZADNJIČ REKLA ČE SEM NOSEČA ŽE 4 MESECE.TAKE STVARI NOBENGA NIČ NE BRIGA TI PA SE NE SEKIRAJ GLAVN DA SE FAJN POČUTIŠ.

(odgovor članu timoteja)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?