|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Do kdaj mazanje ritke?
8.11.2004 21:27:53   
Veva
Mene pa zanima do kdaj ste svojim malčkom mazale ritke s hladilnim mazilom in ali jih namažete pri vsakem previjanju? Pri nas je previjanje postalo pravi horor. Moja še nekako zdrži med čiščenjem in umivanjem, potem pa jo največkrat ucvre z golo rito in jo moram loviti po postelji, da jo uspem previti do konca. :hudicek:

Lp, Veva
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Do kdaj mazanje ritke?
8.11.2004 21:30:20   
Erdbeere
Jest moji še vedno zvečer ko gre spat (podnevi nima več pleničke) preventivno namažem z riboderminom, ker je imela ko je bila majhna zelooo občutljivo kožo na ritki in sva imeli skoraj do enega leta konstantno rdečo rito, tako da ji še sedaj za plenico namež aja stara bo pa 2 leti pa pol

(odgovor članu Veva)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Do kdaj mazanje ritke?
8.11.2004 21:32:52   
Anonimen
Jaz sem mu rito mazala, dokler je imel plenice, torej do dveh let in pol. Pa verjetno ne bi bilo treba. Poizkusi. Saj se bo takoj videlo. če bo imela malo rdečo rito, potem jo raje lovi in maži, drugače pa čez dan ni potrebno. Moja prijateljica je način čez noč ja, čez dan pa ne, prakticirala od takrat, ko je bil njen sinček star 6 mesecev, pa je bilo vse v redu. Ampak ritke so različne.

(odgovor članu Veva)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Do kdaj mazanje ritke?
8.11.2004 21:44:29   
NinaŠ
Jaz Anžetu (8 mesecev) namažem ritko z Bepanthenom skoraj ob vsakem previjanju - skoraj pa zato ker ga tako kot ti praviš včasih ne morem umiriti, da bi ga umila kaj šele namazala, komaj mu oblečem plenico. Mislim pa da dokler ni kake vnete ritke ni panike tud če ni namazan. LP

(odgovor članu Veva)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Do kdaj mazanje ritke?
8.11.2004 22:20:13   
Bela
Jast pa sem Boru, ki je star štiri mesece mazala ritko, samo prve dni ko smo prišli iz porodnišnice, bogi je dobil take izpuščaje da je bilo ooojej.
Ko so izginili se mu je naredila lepa kožica in ni se mi zdelo več potrebno, nikoli več ni imel problemov in še zmeraj ima takooo lepo ritko!!!

(odgovor članu Veva)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Do kdaj mazanje ritke?
8.11.2004 22:46:28   
Pikabu
Meni so v prodonišnici in potem babica, ko je prišla po porodu na dom rekli, da je ni potrebno vsakič namazati. Enkrat na dan, če pa vidim, da se kaj dogaja, pa večkrat. Tega se tudi držim. Ko so se ji začele delati pikice, pa ko se začne pojavljati rdeča koža, jo namažem vsakič, potem ko se uredi, pa spet manj. Nikoli ni prišlo do tega, da bi bilo kaj hujšega, vedno sem pravočasno ukrepala.

(odgovor članu Veva)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Do kdaj mazanje ritke?
9.11.2004 7:34:45   
kimi
jaz svojemu fantku staremu 6 mescev namažem ritko pri vsakem previjanju

(odgovor članu Veva)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Do kdaj mazanje ritke?
9.11.2004 9:35:48   
Pupica
Jaz tudi po vsakem previjanju namažem moji princeski ritko z hladilnim mazilom iz lekarne.Stara je pa 2,5 meseca.
:muca:

(odgovor članu Veva)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Do kdaj mazanje ritke?
9.11.2004 15:26:40   
Blink1
Jaz tudi pri vsakem previjanju....Neja pa je stara 3 mesece

(odgovor članu Veva)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Do kdaj mazanje ritke?
9.11.2004 15:30:54   
KIRA
jaz jo mažem samo 1 x na dan, po kopanju. jo pa zato čistim z niveiinimi robčki - tistimi kremastimi, pa tistimi oljnatimi, tak da nimave težav z rito.

(odgovor članu Veva)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Do kdaj mazanje ritke?
9.11.2004 21:29:05   
Blanka77
Jaz ji ud nsmsžem ritko pri vsakem previjsnju.

(odgovor članu Veva)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




UUVAJANJE NA KAHLICO
NANA123

ZANIMA ME KOLIKO SO BILI STARI VAŠI OTROCI DA SOŠLI SAMI NA KAHLICO?

2 LETI (75%)

3 LETA (22%)

4LETA ALI VEČ (3%)


Število vseh glasov: 241

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!