|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj krožnik
1.11.2004 21:44:09   
malika
Kdaj ste začele dajati krožničke tamalim pri papcanju?

Jaz sem mu ga enih parkrat že dala, ampak takrat smo bili vsi bližnji v življenjski nevarnosti tako je letel z mize.:)-:)-:)-

:zmeden2::zmeden2::zmeden2:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kdaj krožnik
1.11.2004 21:51:10   
Ro-La
Lanej ima plastičnega, ampak ga rajši še jaz hranim, ker drugače je krožnik na tleh, hrana pa po celem stanovanju:)-

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kdaj krožnik
2.11.2004 9:31:29   
beti 1
Ej, vse lepo in prav, ampak moj tak krožniček že od 7. meseca dalje suvereno spuli z mize. Sem poskisila že vse sorte, da bi se bolj prijel na mizo, pa ga je vedno upulil. Če ne gre drugače se pa tako močno gor obesi, da mu nastane odprtina med krožnikom in oprijemalnim delom, pa je konec. Če je pa kaj hrane v krožniku bi blo pa najbolje, da bi dala kar naju s celo kuhinjo vred v pomivalni stroj.

lp
beti 1

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kdaj krožnik
2.11.2004 9:37:00   
malika
Beti pri nas isto!:)- Ponavadi imamo taprave borbe. Jaz trdno držim (kljub tisti oprijemalni gumi)krožnik, mali pa se dobesedno igra z njim, najprej vso hrano ven zmeče, potem pa še krožnik leti.Žlica pa je na mizi itak samo zato, da leti na tla.Tisto s katero ga hranim jaz, pa lovi in tako zelo redko katera porcija najde pot v usta.

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kdaj krožnik
2.11.2004 10:42:57   
kimi
moj ima tudi plastičnega vendar premišljujemo da bi kupili tudi unega z dudo. Jaz ga tudi sama hranim drugače bi blo...da ne govorim

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kdaj krožnik
2.11.2004 10:59:07   
Ro-La
Malika, kupi mu trdi plastični slinček, ki ima "lovilec hrane", pa mu hrano not vsipaj, sploh ne rabiš krožnika....:)-:)-:)-

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kdaj krožnik
2.11.2004 16:46:23   
malika
To pogrešam!!!:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   kdaj krožnik
2.11.2004 21:04:45   
Sarina
Naša :roza: je stara eno leto, pa ji še ne upam dat krožnika :)- še vedno vse prevrne! Tu pa tam že, da malo povadi, drugače je pa še vse v mojih rokah - ziher je ziher :)!

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Ali po vašem mnenju nardijo carki rez tudi v drugo?
Rosana29



Da (74%)

Ne (26%)


Število vseh glasov: 262

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!