|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako pespati v hotelu
21.10.2004 9:38:44   
ana b
Hi!
Vsi trije se odpravljamo za vikend v hotel, pa me zanima ali naj vzamem potovalno posteljico ali naj eno noč prespi pri meni v postelji.
Ne želim, da bi potem doma silil v najino posteljo.
Nejc je star 4 mesece in že od začetka spi v svoji posteljici. Tudi v potovalni, ki jo ima pri babici, spi dobro.
Hvala za izkušnje in nasvete!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kako pespati v hotelu
21.10.2004 9:45:30   
Anonimen
Če je navajen spati v potovalni posteljici in nimaš problemov s količino prtljage, potem ve vem, zakaj je ne bi vzela s seboj.

(odgovor članu ana b)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kako pespati v hotelu
21.10.2004 9:48:26   
Teni_
Mi smo imeli zraven potovalno posteljico, pa je brez problemov spala.

LP,
Mojca:rozica:

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kako pespati v hotelu
21.10.2004 9:50:16   
ana b
Ne bi želela preveč prtljage samo za eno noč, ker jo je že itak preveč!
Hvala!

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kako pespati v hotelu
21.10.2004 9:50:26   
Lenny
Mi smo jo vedno vzeli seboj. Reda radi ...
Ker tudi že od malega spi v svoji sobi, ga nisva želela motiti. Je bil pač prtljažnik še malo bolj poln :)-
Po moje se splača vztrajati in držati red in ritem, drugače ti miški nikoli ne vedo, kaj jih čaka.
Prijeten vikend!!!
Lp

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kako pespati v hotelu
21.10.2004 10:10:49   
malika
V hotelih imajo otroške posteljice-vsaj v večini. Pokliči tja in se pozanimaj, ter jo rezerviraj.

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kako pespati v hotelu
21.10.2004 10:19:12   
TARA in MAJ
Za eno noč je res vseeno če prespi pri tebi . Pa lepo se imejte. LEP VIKEND VAM ŽELIMO:sloncek:

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kako pespati v hotelu
21.10.2004 10:25:07   
beti 1
Se strinjam z maliko, pokliči za posteljico v hotel, pa samo kakšno pleničko s sabo vzami, ker imajo ponavadi poštirkane rjuhce, da ga ne bodo praskale po obrazu.
lp
beti 1

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kako pespati v hotelu
21.10.2004 11:23:34   
Sarina
Mi smo poleti bili en teden v hotelu, ko je bila mala stara 7,5 meseca. Do takrat je doma spala v svojem kinderpetu, na morju pa sva si jo dala na sredino med naju , pa potem doma ni bilo problemov, je spet spala v svoji posteljici, tako da se ni razvadila!!!:)

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kako pespati v hotelu
21.10.2004 13:48:20   
Nina Nana
Mi smo poleti spali v prikolici in je spala zraven mene, doma pa lepo v svoji postelji, brez problemov.
Tudi ko smo šli kdaj v hotel, je vedno spala med nama. Sem ji pa pod glavico dala pleniško.

lepo se imejte!:sloncek:

(odgovor članu ana b)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Avto za 5 člansko družino
lola85 RR

Kateri avto je primeren za druzino s 3 otroci?

VW Touran (44%)

Citroen C4 Grand Picasso (14%)

Renault Grand Scenik (4%)

Peugeot 5008 (4%)

Honda FR-V (8%)

Ford S-Max (26%)


Število vseh glasov: 50

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!