|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ponovno sem brez idej
19.10.2004 20:29:48   
malika
Moj divjakec nima rad nobene papice.Kaj mu je všeč danes, mu jutri oz. čez dva dni niti slučajno ne bo več.In tako moram imet vedno zelo zelo pester jedilnik, da sploh kaj poje.

Vem, da je bilo o tem že dosti pisano, ampak pomagajte mi malo s idejami, da bo na mizi spet kaj novega.8)

Lp:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Ponovno sem brez idej
19.10.2004 20:32:46   
Anonimen
Na primer: na malo vodke skuhaš zmrznjeno različno zelenjavo, dodaš en trikotni sirček, potem pa zgostiš s polento.

(odgovor članu malika)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Ponovno sem brez idej
19.10.2004 20:33:58   
malika
U ta je pa dobra. Po vodki bo ziher spal:)-:)-:)-:)-:)-

Vidiš tega še nisem delala hvala.:)-

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Ponovno sem brez idej
19.10.2004 20:45:56   
Ro-La
Lanej je danes pri babici jedel dušeno sladko zelje in pire krompirček in je bilo mnjami mnjami:)-

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Ponovno sem brez idej
19.10.2004 21:15:13   
Anonimen
Ja, malika, pa še ti malo probaj, boš takoj dobila en kup idej.

(odgovor članu malika)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Ponovno sem brez idej
19.10.2004 22:16:47   
hana9
jaz sem mu danes tudi sladko zelje s krompirčkom naredila.mali tak zmaže celi krožnik kot keks.zaenkrat mi res vse poje kar mu skuham:bravo:.
sem se mogla malo pohvalit.

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Ponovno sem brez idej
20.10.2004 10:11:28   
malika
Ja saj pri nas kosilo še kar gre(obvezno isti jedilnik kot midva!!!!) zajtrk in večerja pa kakšna malica pa katastrofa.
Zdaj po novem več noče zjutraj jest in tako potem poje sadje za malico, ki pa mora bit hruška ali breskev-ostalega ni šans.Drugače pa razen fruhzvergov, danon in kakšne podobne skute s sadjem, ne spravi dol nobene mlečne stvari. Kakšen čokolino, keksolino, gresek...lahko samo sanjam. Tudi v kombinaciji s sadjem noče.
Ko pa sem to omenila pri pediatrinji, pa je samo preslišala.

Borbe...vsak dan

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Ponovno sem brez idej
20.10.2004 12:41:25   
malika
Ja še vedno ga dojim, čeprav sem ga počasi začela odstavljat, ker opažam, da mu je dojka ena sama velika potuha.In mogoče je malo bolje. Prvi obrok dojenja dobi pred spanjem, potem pa ko se zbuja zelo vztrajam na dudi ali flaški in ga včasih pustim jokat 5-10 min. Dojim ga pa še vseeno najmanj 3x na noč.Stanje se glede spanja izboljšuje, samo ostalo hranjenje,...
Drugače pa je moj mali mene tudi totalno zdresiral, ampak zdaj sem potegnila črto in naredila(delam še!) red in je bolje. Se mi zdi, da je mali to rabil.

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Ponovno sem brez idej
20.10.2004 14:17:10   
anaj
:duda:Če nimaš ideje poišči knjigo z recepti Velika paparica za male papavčke. Notri so res zelo dobri recepti. Žal se je ne dobi več v knjigarnah. Zato sem si jo morala tudi jaz skopirati.:torta:

Anaj:kuza:

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Ponovno sem brez idej
20.10.2004 14:32:30   
jasmina
Jaz pa sem se par tednov nazaj spomnila, da sem zelo rada jedla v vrtcu pire krompir in omako iz rdeče pese. Sem vprašala sestro(starejšo) če je njej tudi ta omakca ostala v spominu in je rekla, da je to imela najraje. Sedaj pa kako to skuhati? Hvala bogu, da imamo mame! Torej moja mama je to omako naredila Primožu točno takšno kot smo jo mi imeli. Tako je pospravil, da mu nisem uspela v usta nositi. Je res dobra in mislim, da je tudi to, ker je rdeče barve, ja pa še zelo zdrava je. Ko jo je jedel je bil kot en mali vampirček, celi rdeči okrog ust:)-:)-.
RECEPT je pa tak: na maslu(malo) prepražiš sladkor in dodaš naribano (tisto najbolj drobno) surovo rdečo peso, malo dušiš in zaliješ z vodo(lahko mleko) malo posoliš dodaš kuminu v zrnju ali prahu in skuhaš do mehkega, to je še kakšnih 15 minut. Jaz še mu potm s palilčnim zmiksam, ker je ta pesa tako dolga. Poskusi boš videla.
Če pa kaj ne razumeš pa vprašaj.
Aja, meni Primož od začetka tudi ni nekaj jedel, ker mu nisem popolnoma nič začinila, ko pa mu je moja mama kaj skuhala pa je vedno vse pospravil. Zakaj le? Zato ker ne komplicira tako kot SEM jaz.

jasmina

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Ponovno sem brez idej
20.10.2004 15:52:52   
LEJLA
Malika,

glede prehrane ti ne morem svetovati, ker mi se mlekca papamo :) Me pa zanima, ce deluje to da se preselis spat v dnevno sobo? Mogoce si o tem ze pisala in sem spregledala :ups: a ste sprobali...pomoje bi moglo kar pomagat, ker dokler smo se mi dojili se je tamali vedno zbudil, ko sem jaz prisla spat in potem sva kar skupaj spala. zdaj se pa ne dojimo za kar nekaj casa in je ze 3 mesece v svoji pojstljici v svoji sobici. Sicer se vcasih tudi zbudimo veckrat ponoci ampak tu ni odvisno kdaj grem jaz spat...pac rabi dudico ali pa "preobrat" na hrbet/trebuh. sorci ce sem prevec firbcna;)

papa:sloncek:

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Ponovno sem brez idej
20.10.2004 17:53:48   
malika
Ah iz tistega ni bilo nič. Saj bi, ampak kaj ko je pa kavč tako neudoben in tisoč in en izgovor, pa še ati je potem zraven pristavil, kako ga bom potem slišala,......

Zdaj v bistvu končujem z dojenjem-dnevno sem že ukinila. prvi obrok dobi pred spanjem in potem se ponoči še vedno najmanj 3x doji.Zbuja se pa večkrat le da vztrajam pri dudi ali čaju.

Saj bo, ampak počasi

Lp

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Reflux
Balonchy

Kdaj je pri vašem malčku reflux izvenel?

Do dveh mesecev (47%)

Do šestih mesecev (20%)

Do desetih mesecev (6%)

Do enega leta (6%)

Kasneje (5%)

Nikoli (16%)


Število vseh glasov: 591

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!