|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Jané slalom pro-kdaj v športni del?
4.5.2007 21:43:02   
poliloni
Aja pa še to - po mojih izkušnjah ga še nekaj časa ne bo potrebno privezati...Verjemi. Če pa ga boš želela, menim da so pasovi res da veliki, a če se boš ti zato bolje počutila ga pač priveži. Pri nas smo ga privezovali šele ko je sedel, prej ni bilo potrebno. Prijateljica pa ga je začela malo prej, pa ima zeloooo "živega" otroka. 

(odgovor članu poliloni)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Jané slalom pro-kdaj v športni del?
4.5.2007 21:43:23   
mmž
ne, naklon je čist raven !  user posted image
100%

_____________________________

Dokler ne postaneš mami ali ati, ne poznaš pravega pomena besede LJUBEZEN!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Jané slalom pro-kdaj v športni del?
4.5.2007 21:47:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mmž

ne, naklon je čist raven !  user posted image
100%


Maš zs.

(odgovor članu mmž)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Jané slalom pro-kdaj v športni del?
4.5.2007 21:49:48   
ribicau
Ojla!

Hothien, mi imamo Jane Slalom pro! Je zelo cool voziček. Če se spomniš iz našega foruma februarčic - jaz sem naštudirala vozičke v nulo in smo ugotovili, da je Jane Slalom Pro zelo, zelo u redu. Boljši je za moje pojme samo še Hartan, ampak je veliko dražji. Mislim, da Elo komot daš v športni del! Jaz bom tudi Evo zelo kmalu, čeprav ima šele ene 5 kg, ampak je zelo dolga - 63 cm! 

Za tiste pa, ki se "kregate" glede košare.....matrix košaro lahko uporabljate kot avtosedež in je bila slabo ocenjena in jo normalen otroček pri 3 mesecih preraste!!!! in se jo po mojem mnenju ne splača kupit. Capaco košaro (al kako se ji že reče), pa je večja in se jo ne uporablja kot avtosedež, sicer se jo da privezat na sedež počez, ampak to ni to. Mi imamo to capaco košaro, lupinico pa imamo eno sposojeno in nam na voziček ne paše....ampak po pravici povedano, še nismo pogrešili take lupinice, da bi pasala na voziček, ravno tako vedno povsod pridemo!

LP 

(odgovor članu mmž)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Jané slalom pro-kdaj v športni del?
4.5.2007 21:56:49   
kamy
Kaj pa bugaboo? Kdaj pa tam lahko daš user posted image  v športni del? MOja user posted image  je stara 3,5M pa je že zelo zvedava in ne vem a jo že lahko dam ali ne? Če
ima katera ta voziček in izkušnje prosim za nasvet!

Hvala, Kamy

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Jané slalom pro-kdaj v športni del?
4.5.2007 22:02:41   
mmž
hothien - zs

Jaz imam Matrix sistem lupinice in mi ni žal da sem jo kupila!
Kot avtosedež smo ga uporabljali do Žigatovga 6 meseca, pa mu ni nič majnkalo! Res pa je da smo se zelo malo vozili!  

_____________________________

Dokler ne postaneš mami ali ati, ne poznaš pravega pomena besede LJUBEZEN!

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Jané slalom pro-kdaj v športni del?
4.5.2007 22:04:59   
pika30
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

Kupujemo nov voziček Jané slalom pro in ker se nam ne splača kupit še košare za en mesec, dvomim pa tudi, da bi naša user posted image  še šla vanjo, ker je precej velika, me zanima, če jo lahko že dam v športni del vozička (3 mesece), seveda da je naslonjalo poležano kolikor se pač da.
Hvala.

Imela sem nekaj časa Slalom pro sposojenega in ti povem več kot zadovoljna.....v športnega sem jo dala že v 2.mesecu saj se naslonjalo čisto spusti.Brez skrbi lahko Elo voziš v njem.
lp 

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Jané slalom pro-kdaj v športni del?
5.5.2007 8:05:39   
anajmad
A misliš, da ti bo kam pobegnila?
[/quote]


user posted image   ,ma sem se prav nasmejala,ko sem to prebrala Splišni. Ti pa si za heceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Jané slalom pro-kdaj v športni del?
5.5.2007 13:42:43   
ajdaN
No očitno imamo različne predstave o tem, kaj je RAVEN naklonuser posted image ! Pri Slalomu naklon definitivno NI raven, ampak gre kar za enih 30 stopinj naklona, s tem da je ritka najnižje - nekako v črko V gre vse skupaj. Raven naklon je za moje pojme 180 stopinj - ravna črta (npr. Quinny in Hartan). Ampak nekje pri 3m gre po mojem otrok že lahko brez problema v športni del. Mi smo ga sicer dali šele pri 5m, do takrat smo pa uporabljali navadno košaro in navadno lupinico. Matrix pa za normalno velike in zimske otročke ni. Pa tudi jaz bi imela slab občutek glede na oceno testa, pa čeprav je bil narejen v ležečem položaju. Je pa res, da smo vsakodnevno precej na cesti. Za občasne vožnje mogoče še gre.

Glede privezovanja - ne vem če je potrebno da jo še zgoraj zapneš. Naš je ekstra živahen, pa do zdaj ni bil še nikoli zapet tudi zgoraj - samo tritočkovno. Pa se dostikrat sklanja čez in prijema kolesa... Pa ni šans da bi padel ven! Spodnje pasove imam tako zategnjene, da ga lepo držijo pa je.

Drugače pa naša Maxi Cosi lupinica lepo sede na športni del. Sicer imamo še navaden model (ne PRO), ampak sem lepo polegla športni del, pa gor dala tisto držalo za rokice in se je lupinica lepo zataknila noter. Smo pa imeli tudi JANE lupinico, tako da smo bolj uporabljali to. Mogoče bi se dalo tudi pri PRO modelu.

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Jané slalom pro-kdaj v športni del?
5.5.2007 13:59:44   
BLAŽIKA
naklon je malenkost dvignjen ampak je to kakšen cm ali dva.

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Jane ali Quinny
j.urska

Kateri voziček bi izbrali med tema dvema možnostima?

Jane (48%)

Quinny (52%)


Število vseh glasov: 212

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!