|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jané slalom pro-kdaj v športni del?
4.5.2007 20:45:36   
Anonimen
Kupujemo nov voziček Jané slalom pro in ker se nam ne splača kupit še košare za en mesec, dvomim pa tudi, da bi naša user posted image  še šla vanjo, ker je precej velika, me zanima, če jo lahko že dam v športni del vozička (3 mesece), seveda da je naslonjalo poležano kolikor se pač da.
Hvala.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Jané slalom pro-kdaj v športni del?
4.5.2007 20:49:11   
mmž
Ja seveda! Jaz sem ga sicer mela do 4 mesecev , ampak mislim, da bi lahko že prej!
Drugače pa čestitke za izbiro vozička!  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dokler ne postaneš mami ali ati, ne poznaš pravega pomena besede LJUBEZEN!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Jané slalom pro-kdaj v športni del?
4.5.2007 20:51:18   
mmž
Aja šele sedaj sem vidla, da kopuješ voziček! A ga že imaš, jaz imam sicer dve prijateljici katere ga prodajajo. Kakpšne barve bi ga pa imela?

_____________________________

Dokler ne postaneš mami ali ati, ne poznaš pravega pomena besede LJUBEZEN!

(odgovor članu mmž)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Jané slalom pro-kdaj v športni del?
4.5.2007 20:52:10   
barbi007
Jaz tega vozička sploh ne bi kupila, sem slišala marsikatero slabo o njem. Voziček je baje predolg (sprednje kolo) in zelo neokreten. Pa tudi naklon ležalnega dela ni glih to, kar bi moral biti. To je samo moje mnenje.

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Jané slalom pro-kdaj v športni del?
4.5.2007 20:54:50   
mmž
IZVIRNO SPOROČILO: barbi007

Jaz tega vozička sploh ne bi kupila, sem slišala marsikatero slabo o njem. Voziček je baje predolg (sprednje kolo) in zelo neokreten. Pa tudi naklon ležalnega dela ni glih to, kar bi moral biti. To je samo moje mnenje.

LP


Moram te razočarat, ampak nič od tega ne drži!  A, si ti ziher da misliš ta prav vozičekuser posted image

Ta voziček je najlažji po teži, kar jih je trenutno na tržišču ( razen dežnikov ), in najbolj okreten !

_____________________________

Dokler ne postaneš mami ali ati, ne poznaš pravega pomena besede LJUBEZEN!

(odgovor članu barbi007)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Jané slalom pro-kdaj v športni del?
4.5.2007 21:07:16   
metkica1
mmž sklepam, da si zadovoljna z njim. Jaz sem še pred kratkim pisala, da bom kupila peg perego gt3, pa sem se premislila, mislim, da bo Jane sallom pro. Vse sem pretuhtala, vse vozičke dala skozi, in ta bo pravi, upam...
A imaš tudi lupinico, ki paše na voziček? Sem videla, da obstajata dve vrsti lupinic, še ta, ki se ji naklon spreminja. Sem pa čula, da ni tako v redu, no ne vem.

(odgovor članu mmž)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Jané slalom pro-kdaj v športni del?
4.5.2007 21:07:29   
tintin
Še en lažji voziček je MacLaren Mx3 (trikolesnik), ki tehta 9,8 kg komplet (pri Jane tehta športni del z ogrodjem 11 kg) in je zelo okreten (premično prvo kolo). Super voziček.

(odgovor članu mmž)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Jané slalom pro-kdaj v športni del?
4.5.2007 21:07:47   
barbi007
Koliko pa tehta?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Jané slalom pro-kdaj v športni del?
4.5.2007 21:08:35   
eya
barbi007, jaz se tudi strinjam z mmž-ta voziček je super in zelooo okreten, sem poskusila vozit tudi nekaj drugih, pa je ta najboljši.

Sicer pa sem jaz dala malega v športni del po dopolnjenem 5. mesecu. Mnoge pa uporabljajo športni del že prej.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu mmž)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Jané slalom pro-kdaj v športni del?
4.5.2007 21:11:18   
barbi007
No odgovor glede teže smo že dobili. Glede školjkice pa tole: tale školjkica (pravzaprav obe - tista z naklonom in ona brez) sta se zelo slabo odrezali na testih. Obe sta dobili namreč minus. Na koncu pa itak vsak ve zase, kaj bo kupil.

(odgovor članu barbi007)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Jané slalom pro-kdaj v športni del?
4.5.2007 21:15:12   
Anonimen
Ve men sam povejte, če je mogoče 3mesečnega user posted image  lepo privezati s pasovi v športnem delu' Da ji ne bodo pasi preveliki?

mmž, zs sem ti poslala.

(odgovor članu barbi007)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Jané slalom pro-kdaj v športni del?
4.5.2007 21:18:49   
metkica1
Ja vem, da sta se slabo odrezali, je pa super, da ti paše jajčka na voziček, a ne?
Kaj potem priporočaš? maxi cosi je dobra.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Jané slalom pro-kdaj v športni del?
4.5.2007 21:19:28   
eya
Po moje ji ne bodo preveliki. Koliko pa je velika in težka? Moj je bolj drobižek, pri 5ih mesecih je imel 6650g in 65 cm, pa nismo imeli probleme z zapenjanjem.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Jané slalom pro-kdaj v športni del?
4.5.2007 21:21:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: eya

Po moje ji ne bodo preveliki. Koliko pa je velika in težka? Moj je bolj drobižek, pri 5ih mesecih je imel 6650g in 65 cm, pa nismo imeli probleme z zapenjanjem.


user posted image   5780 g in ene 60 cm.

(odgovor članu eya)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Jané slalom pro-kdaj v športni del?
4.5.2007 21:21:25   
eya
Aja, glede lupinice se pa strinjam, kako drugo vzemte za v avto, kakšno, ki se je na testih odrezala dobro. Sicer pa so bili testi za Matrix lupinico narejeni za vožnjo v ležečem položaju, v normalnem pa ne-tako bi se po moje bolje odrezala.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Jané slalom pro-kdaj v športni del?
4.5.2007 21:24:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

Ve men sam povejte, če je mogoče 3mesečnega user posted image  lepo privezati s pasovi v športnem delu' Da ji ne bodo pasi preveliki?


A misliš, da ti bo kam pobegnila?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Jané slalom pro-kdaj v športni del?
4.5.2007 21:27:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: hothien

Ve men sam povejte, če je mogoče 3mesečnega user posted image  lepo privezati s pasovi v športnem delu' Da ji ne bodo pasi preveliki?


A misliš, da ti bo kam pobegnila?



user posted image  Dvomim. Sam prijateljica je malega hotla dat v Speedyja športni del, pa so mu pasi preveliki. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Jané slalom pro-kdaj v športni del?
4.5.2007 21:28:24   
eya
Potem pa še ti nekje poskusi, preden kupiš, če ne drugje pa v trgovini. Al pa počakaj še kak mesec.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Jané slalom pro-kdaj v športni del?
4.5.2007 21:31:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: hothien

Ve men sam povejte, če je mogoče 3mesečnega user posted image  lepo privezati s pasovi v športnem delu' Da ji ne bodo pasi preveliki?


A misliš, da ti bo kam pobegnila?



user posted image  Dvomim. Sam prijateljica je malega hotla dat v Speedyja športni del, pa so mu pasi preveliki. user posted image


In kaj zdaj? A un je bolj razvit, pa ji bo pri treh mesecih res pobegnil ali kako?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Jané slalom pro-kdaj v športni del?
4.5.2007 21:33:43   
mmž
Hothien čaka te zs!

Kar se pa tiče pasov, jaz mislim da ga sploh še nisem pasala, ko je bil tako majhenuser posted image !

V glavnem jaz sem zelo zadovolno s tem vozekom.
Barbi 007 kaj imaš pa ti za en voziček user posted image

_____________________________

Dokler ne postaneš mami ali ati, ne poznaš pravega pomena besede LJUBEZEN!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Jané slalom pro-kdaj v športni del?
4.5.2007 21:34:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: eya

Potem pa še ti nekje poskusi, preden kupiš, če ne drugje pa v trgovini. Al pa počakaj še kak mesec.


Neeeeeee, jaz moj vozek mogoče že ta vikend prodam, pa nujno rabim drugega. Edina kolegica, ki ga ima da jo poznam, je pa ne dobim.

Splišni, ne riskiram, da otroka ne bi privezala v vozeku. Sploh ker je naklon malenkost nagnjen.

(odgovor članu eya)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Jané slalom pro-kdaj v športni del?
4.5.2007 21:36:57   
mmž
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

IZVIRNO SPOROČILO: eya

Splišni, ne riskiram, da otroka ne bi privezala v vozeku. Sploh ker je naklon malenkost nagnjen.


Naklon je čist raven!

_____________________________

Dokler ne postaneš mami ali ati, ne poznaš pravega pomena besede LJUBEZEN!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Jané slalom pro-kdaj v športni del?
4.5.2007 21:37:51   
poliloni
Prijateljica je imela Jane Slalom od rojstva dalje - samo športni del, brez dodanih lupinic in košar. in je bila z njim zelo zadovoljna. sama sem imela PP, ker imam raje košaro, a je stvar okusa, tako da če ti je voziček všeč ga kupi. Sploh bo pa otrok ves čas v ležečem položaju oz malo dvignjen (predvidevam) in za pasove ni potrebno skrbeti, saj jih ne boš še uporabljala. (tudi če bi imela trdo košaro imaš notri otroka nepripetega).
Za lupinico sem pa slišala, da je imela slabe rezultate na testih ... Itak pa sem mnenja, da redko uporabiš lupinico na vozičku, pa še hitro jih prerastejo (pri nas smo jo dali le dvakrat gor, pa še to ko smo šli v trgovino in je otrok v avtu zaspal.
Torej, če ti je všeč ga kupi!

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Jané slalom pro-kdaj v športni del?
4.5.2007 21:38:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mmž

Naklon je čist raven!


A ni malenkost nagnjen?

(odgovor članu mmž)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Jané slalom pro-kdaj v športni del?
4.5.2007 21:39:44   
Anonimen
Poliloni, hvala za info. Če dobim rabljenega ga kupim, sicer pa pač novega.
Lupinico pa tko mamo, maxi cosi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...




Ime
Miška2006

Kakšno ime vam je lepše za fantka?

Nik (45%)

Matija (22%)

Tomi (10%)

Tini (5%)

Tomaž (11%)

Robi (6%)


Število vseh glasov: 479

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!