|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko časa ste delale, ko ste zanosile
30.4.2007 22:06:52   
guppy
Malo več kot 2 leti, pa ni bilo nobenih problemov, so bili zelo veseli.
Sem prav happy, da še obstajajo taki direktorji in službe.

(odgovor članu lily975)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Koliko časa ste delale, ko ste zanosile
1.5.2007 14:46:30   
Maleal
9 let

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu lily975)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Koliko časa ste delale, ko ste zanosile
7.5.2007 18:34:49   
Sunny Morning
Jaz sem v tej službi 9 let. Šef me je že pred časom, ko sva s fantom kupila in uredila stanovanje, spraševal kdaj bodo "kravce". Takrat me je full presenetil, vendar se je od takrat situacija spremenila na slabše in nimam pojma kakšna bo reakcija. Več težav pričakujem s strani mlajšega šefa, direktorjevega sina. Z ženo se ločujeta, o ženskah glih nima dobrega mnenja...uglavenm en glupi frajer, ki misli, da je zrasel na drevesu. Sem se že odločila, da se sploh ne bom obremenjevala u njimi, bom šla pa na bolniško.user posted image
Ne vem kaj so šefi tako začudeni, če je katera noseča. Saj to je čisto normalna stvar. user posted image

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Koliko časa ste delale, ko ste zanosile
7.5.2007 21:18:24   
*lenc@*
jaz sem bila sam zaposlena 4 leta in sem zanosila. Pa to ni imelo vloge, če bi bla prej pripravljena, bi pa prej. Draga, ne obremenjuj se zarad takih stvari; lepo da si uvidevana, misli pa le pozitivno in naprej. Nič ni narobe s tem tvojim primerom, pa za nedol. čas si, kar je najpomembneje.

Uživaj in srečno!

(odgovor članu lily975)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Koliko časa ste delale, ko ste zanosile
8.5.2007 10:20:16   
Kikina
Jaz sem v tej sluzbi priblizno leto pa pol, vendar so me za nedolocen cas sprejeli sele prejsnji mesec user posted image user posted image . In kaj si cem, ce sem zanosila ravno sedaj. Z mozem sva na tem delala ze vec kot leto pa pol zato me prav briga, kaj bodo jamrali v sluzbi. Moram pa priznat, da je taka sluzba, kjer lahko eden manjka in ga se opazili ne bodo!

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Koliko časa ste delale, ko ste zanosile
8.5.2007 10:58:39   
Anonimen
Prvič sem bila zaposlena za nedoločen čas in sem zanosila po približno dveh letih.

Zdaj, v novi službi, pa sem zaposlena za določen čas. Zanosila sem po približno 3 mesecih. So mi pa pogodbo podaljšali za tako dolgo, da se mi med porodniško ne izteče in obljubili, da me bo delovno mesto čakalo in da mi bodo pogodbo potem podaljšali.

(odgovor članu Kikina)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Koliko časa ste delale, ko ste zanosile
8.5.2007 15:47:40   
N _ B
1. otrok - zanosila po 3 letih (nedoločen čas) - ko sem se vrnila s porodniške me je čakala odpoved user posted image
2. otrok - zanosila po 18 mesecih: 4 x podaljšano za določen čas, v 4. mesecu nosečnosti dobila pogodbo za nedoločen čas

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Koliko časa ste delale, ko ste zanosile
11.5.2007 20:52:04   
piči
Pozdravčkuser posted image
Jaz sem se zaposlila lani novembra za določen čas (4 mesece, z možnostjo podaljšanja do enega leta), čez 10 dni sem izvedela da sem noseča (nenačrtovano). Je bilo kar hudo, saj sem v službi povedala po nuhalni, ker je bila slabost prehuda in se mi ni nič dobro pisalo. Sicer mi je šef čestital, ampak sem zaradi njega skoraj ostala brez službe. Nekaj dni kasneje so mi  obljubili, da bom lahko  ostala do poteka porodniške, nato pa ne vemo za naprej. Moje delovno mesto me verjetno ne bo več čakalo. user posted image
Sem pa zelo zelo zelo vesela, da se je zgodilo. Moj user posted image zelo zelo pridno raste.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?