|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko časa ste delale, ko ste zanosile
26.4.2007 10:42:02   
Anonimen
Lepo pozdravljene.
Mene pa zanima koliko časa ste delale v službi, ko ste zanosile? Je bilo to par mesecev, kakšno leto,... Kako so sprejeli v službi?
Če je nama ta mesec uspelo, sem v tem podjetju zaposlena eno leto in tri mesece, od tega pet mesecev za nedoločen čas. Kar malo se bojim, ko bom povedala, saj se bojim, da sva prehitra in da bodo že tako kmalu po tistem, ko so me vzeli za nedoločen čas morali dobiti nekoga za nadomeščanje.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko časa ste delale, ko ste zanosile
26.4.2007 10:51:40   
Olivija
Celih 5 mesecev, pripravništvo sem še dokončala, potem sem šla pa na porodniško. Ni bilo pa tako načrtovano, ker nama je dala zdravnica diagnozo, da ne bo šlo po naravni poti. Zato sem bila še bolj vesela in se nisem sekirala glede službe. Mi je pa šefica čestitala, kaj so pa govorili za mojim hrbtom pa nevem user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko časa ste delale, ko ste zanosile
26.4.2007 10:51:59   
srki
Tri leta sem bila že zaposlena, ko sem zanosila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko časa ste delale, ko ste zanosile
26.4.2007 10:58:46   
Mikica
Imela sem že 12 let delovne dobe v tem podjetju, kjer sem še zdaj.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko časa ste delale, ko ste zanosile
26.4.2007 11:00:26   
eva1
3 leta sem bila zaposlena predno sem 1 zanosila

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko časa ste delale, ko ste zanosile
26.4.2007 11:04:22   
nicolina
6 let

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko časa ste delale, ko ste zanosile
26.4.2007 11:28:09   
Anonimen
Pozdravljene!
Zaposlena sem bila skoraj 13 let v tem podjetju, preden sem zanosila.
Lp

(odgovor članu nicolina)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko časa ste delale, ko ste zanosile
26.4.2007 12:13:12   
manca
v to podjetje sem prišla letos februarja, vendar sem že na razgovoru povedala, da imava probleme in da se že nekaj časa trudiva zanosit. In zanosila sem ravno v februarju, povedala bom pa drug teden po nuhalni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko časa ste delale, ko ste zanosile
26.4.2007 12:55:10   
prymorka
no pri meni je pa mal drugače... zaposlila sem se 01.02. takoj za nedoločen čas in marca izvedela da sem noseča že od cca.25.01. user posted image ampak ni bilo nobenih problemov,... služba me bo počakala ker so z mojim delom in znanjem zadovoljni ;)


(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko časa ste delale, ko ste zanosile
26.4.2007 12:57:34   
melaverde
Ma ne sekiraj se za to !!!

Jaz delam na firmu od aprila lani, 12. junija pa imam rok (še delam ker grem na porodniško 15. maja).
Tudi direktoju sem takoj povedala ker je na začetku kar nekaj pregledov in je sprejel presenetljivo super.
Mogoče zato ker se baje tudi onadva z dekletom trudita user posted image

ne me slabo razumet, ampak se bodo znašli tudi brez tebe !!
Ti pa uživaj to nosečnost ker mine tako hitrooo.

lep dan

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koliko časa ste delale, ko ste zanosile
26.4.2007 12:59:00   
melaverde
Prymorka, torej še obstajajo normalni ljudje user posted image

(odgovor članu prymorka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koliko časa ste delale, ko ste zanosile
26.4.2007 13:07:36   
prymorka
melaverde izgleda da ja...čudežno ne?
ja no sem zelo vesela in tudi za preglede ne dela probleme, če so zjutraj user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Koliko časa ste delale, ko ste zanosile
26.4.2007 13:10:22   
Jenny Anny
Jaz sem mela 4 leta delavne dobe, v tem podjetju pa sem sedaj eno leto in pol.
Sprejeli so OK.
Ne sekiraj se, nihče ni nenadomestljiv, bodo že, ti pa tudi.


LP
Jenny

(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Koliko časa ste delale, ko ste zanosile
26.4.2007 13:59:18   
*tajda*
Jst sem delala celih 5 let,so tudi vredu sprejeli,čeprav je pomanjkanje kadra.user posted image

(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Koliko časa ste delale, ko ste zanosile
26.4.2007 14:10:41   
Maxica
V eni službi dobri dve leti, v drugi pa komaj en mesec. Nikoli nisem imela težav, da bi mi zaradi tega kaj težili, k sreči.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Koliko časa ste delale, ko ste zanosile
26.4.2007 14:52:55   
Jessy
Zaposlena sem bila 3 leta, ko sem zanosila. Šef je zelo dobro sprejel, saj ima tudi sam 4 otroke. Delala sem vse do nastopa porodniške, saj sem se enkratno počutila. Po prihodu nazaj, me je čakalo delovno mesto, ki sem ga imela pred odhodom.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Koliko časa ste delale, ko ste zanosile
26.4.2007 14:55:10   
marty5
KO sem zanosila sem v firmi delala 5 let, od tega sem bila zadnje leto in pol tudi zaposlena (prej preko študenta).
Sprejeli so super, ko sem prišla nazaj pa sem celo še napredovalauser posted image

< Sporočilo je popravil marty5 -- 26.4.2007 14:58:39 >


_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Koliko časa ste delale, ko ste zanosile
26.4.2007 15:34:57   
mama06
Jaz pa sem zaposlena 3,5 let, preden sem zanosila. Prvo je bil šok, saj noben ni pričakoval, ker so vse v povprečju stari čez 50 let, potem po par sekundah je pa bila šefica vesela in ravno danes me je klicala, da so baje že dobili nadomestilo zame, čeprav sem še v bolniški in imam rok komaj 26.10. user posted image . Sva se dogovorili, da grem za dva meseca delat, da bom novo samo uvajala user posted image

LP

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Koliko časa ste delale, ko ste zanosile
29.4.2007 20:57:42   
Anonimen
Res, da se ponavadi delodajalci ustrašijo nosečnic, če lahko tako rečem. Vendar hvala bogu, še vedno obstajajo pozitivne izjeme.
Jaz naprimer sem podpisala pogodbo za nedoločen čas decembra in kasneje sem ugotovila, da sem ravno v tistem tednu, ko sem podpisala pogodbo tudi zanosila. S partnerjem sva pač šla na varianto - če bo bo, če pa ne pa še ne.
V službi je zaenkrat vse vredu, za naprej tudi ni problemov (služba naj bi me čakala).
ti se pa v tvojem primeru po moje sploh nimaš kaj bat in sekirat, uživaj v nosečnosti in pazi na pikico.

P.S. ena sodelavka je v prejšnji službi bila zaposlena že 9 let, ko je zanosila, pa so jo vseeno odpustili. Tako, da res je čisto odvisno od firme oz. od delodajalca.

(odgovor članu mama06)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Koliko časa ste delale, ko ste zanosile
29.4.2007 21:10:14   
majas
Mene so ravno zaposlili pa sem zanosila. A se nisem sekirala ker mi je bil otrok na prvem mestu. user posted image

_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Koliko časa ste delale, ko ste zanosile
29.4.2007 21:13:47   
Freycha
Delovne dobe imam sicer 7. let, ampak v tem podjetju sem bila pa 5. mesecev za nedoločen čas zaposlena, ko sem zanosila. Pa se sploh ne sekiram. Če so me vzeli v podjetje kot mlado in samsko itd... so morali pričakovati, da bo do tega slej ko prej prišlo. Sicer je prišlo malo prej, kot sem tudi sama pričakovala, ampak tako pač je (Cest la vie - al kako se napiše)........

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Koliko časa ste delale, ko ste zanosile
30.4.2007 15:44:25   
zabica26
Zanosila sem v desetem mesecu od mojega prihoda v službo. Od tega sem imela najprej pripravništvo, nato pa sem bila sprejeta za nedoločen čas. Glede na to, da nas je letos kar nekaj takih v firmi, ki bomo starši, od tega smo/gremo 4 na porodniško, lahko samo rečem, da imamo odličnega direktorja. Celo eno punco, ki je želela zaradi kariere narediti splav, je prepričal, da je zdaj njen čas za družino in da če si jo želi, naj sprejme odgovornost, ker služba bo počakala, njena leta pa tečejo. user posted image

Tko da...jaz res verjamem, da v vsaki službi na nosečnice gledajo drugače in splošnega pravila ni. Meni je edino pomembno, da je nosečnica do porodniške fer in dela kar lahko, ne pa da takoj pobegne na bolniško - ker s tem vrže slabo luč nase.  Ne rečem, če gre za zdravstvene težave, tisto je drugo.



(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Koliko časa ste delale, ko ste zanosile
30.4.2007 17:56:19   
lex
8 mesecev in vsi so bilo več kot veseli. Meni je rekel ravnatelj, da nam ne misli delat problemov, ker če me (učiteljice in vzgjiteljice) ne bomo imele otrok, kdo jih bo potem ploh mel in službo si moramo tud same poskrbetuser posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu zabica26)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Koliko časa ste delale, ko ste zanosile
30.4.2007 21:50:25   
Aja1
3 leta. Ni bilo problemov.

_____________________________




(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Koliko časa ste delale, ko ste zanosile
30.4.2007 22:04:42   
lily975
jaz sem de3lala12 let v tem podjetju , pa so me kr šefi spravljali v porodniško tak , da  sem bila presenečena jaz!!!!Se pa prav sedaj vračam iz porodniške nazaj v to firmo na svoje delovno mesto !!!

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?