|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Active fit no.4
15.10.2004 8:03:06   
dory
Bom kar tukaj vprasala...namrec za mojega soncka kupujem active fit, ki so meni osebno tanajboljse plenicke...vendar pa mu trojkica postaja premajhna pa me zanima, ce se pri nas kje da dobiti stirico? V toysu sem jih sicer videla, pa me zanima,ce se pri nas tudi dobijo?

hvala in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Active fit no.4
15.10.2004 8:15:45   
SILVA
V Mullerju v BTC-ju jih imajo.Jaz namreč tam kupujem trojko:).
lp:kuza:

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Active fit no.4
15.10.2004 8:26:20   
NinKa
Ja v BTCju jo imajo, ampak tut to je od kar prenavljajo in je kar kaos tezko najdet. Sem pred dvema tednoma mela ful probleme, sploh kaj nabrat.

Ja, jaz grem jutr v Toysa, da se malo zalozimo.

:sloncek::kuza::sloncek:

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Active fit no.4
15.10.2004 8:48:29   
Miša7
Hojla, a so to Fixis plenice, ker jih tud mi uporabljamo, pa me zanima, če so kaj ceneje v Toysu, da hodite gor po njih???:kuza:

Lep dan, Miša&Hana:sloncek:

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Active fit no.4
15.10.2004 10:01:38   
SILVA
To so Pampers Active Fit-nemške:).
lp

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Active fit no.4
15.10.2004 11:31:47   
Miša7
:zmeden::ups::)- Ups,ker so tud fixis active fit, soory;)
Lep dan vsem, Miša&Hana:metulj:

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Active fit no.4
15.10.2004 11:36:00   
dory
Silva,

si prepricana da je v mullerju v btc-ju tudi stirica? Ker sem nekje brala da naj bi imeli samo trojko... res bi ti bla hvalezna za info, da ne bom zastonj posiljala koga po nakupih :)

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Active fit no.4
15.10.2004 12:01:58   
mala Zala
Tudi jaz uporabljam Pampers AF, do sedaj sem jih kupovala v Avstriji v Toysu. A glej ga zlomka! Pleničke iz "prejšnje runde" so bile popolnoma drugačne (imele so drugačne trakce za pritrditev - take na ježka in bile so veliko mehkejše) od teh, ki sem jih kupila nazadnje. Ja, zagotovo sem vzela AF. Nisem mogla verjet, da je taka razlika. Škatli se pa med sabo razlikujeta po tem, da je na prejšnjih znak Pampers napisan z malo večjimi črkami, drugače pa sta identični. Ne morš verjet. Pa tudi robčke sem prejšnjič vzela gor (Pampers po 6 paketkov skupaj pakiranih), pa so zdaj novi, ki imajo malo oljčka zraven. No, saj niso tolk slabi, samo povem, da če jih katera ne mara, naj bo pozorna.

Kar se pa Millerja tiče, sem bla pa zelo razočarana, ker že 3 tedne nimajo Aptamila AR, pa nimajo pojma kdaj ga bodo dobili. Sem že skoraj obupala. Pa tudi druge robe skoraj niso imeli (cca 3 tedne nazaj). Ne vem, kako si lahko to privoščijo:zmeden:

LP:kuza:!

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Active fit no.4
15.10.2004 15:36:36   
SILVA
Bom šla jaz pogledat v Mullerja pa ti sporočim:).Samo včasih jih tudi ni,ne samo štirice ampak tudi trojke:(.Pravijo,da jim je zmanjkalo.Mislim,kot da naročijo samo 4 zavitke:zmeden:.Ne ljubi se jim it gledat v skladišče:grrr:.A jih kupim,če jih imajo na zalogi:)?
lp:kuza:

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Active fit no.4
15.10.2004 17:27:45   
dory
Silva,

jutri gre moj dragi bratec v btc v soping, pa bo sel se za plenice pogledat...no ce jih ne bo, se bova pa dogovorili za tvoj predlog...hvala ti :)

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Active fit no.4
15.10.2004 21:46:18   
jagoda
Jaz kupujem štirico v Mullerju v BTC-ju, tak da jih preverjeno imajo!!!

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




SLUŽBA
nataly33

Ali ste zaposleni?

DA (57%)

NE (43%)


Število vseh glasov: 119

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!