|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NEVARNOST
13.10.2004 10:30:25   
Bela
A se je kateri ze zgodilo da je ponoči med dojenjem ali podiranjem kupčka zaspala in se je otročiček zvrnil s postelje na tla?In je bilo kaj hudo narobe?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   NEVARNOST
13.10.2004 10:32:23   
BARBARA R.
:( PROSIM? :(

:muca:

(odgovor članu Bela)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   NEVARNOST
13.10.2004 10:35:50   
Nataša R.
Ne to se mi pa ni nikoli zgodilo. Tudi če sem malo:muca: Sem ga trdno držala. in sem bila na sredi postelje.:zmeden2:

(odgovor članu Bela)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   NEVARNOST
13.10.2004 10:38:03   
Dadi
Vem za primere ko je detece padlo na tla iz previjalne mize, pa ni bilo nic narobe. Otrocka je treba opazovati (kaksne potpludbe ce jih slucajno ima, ali pa pretres mozganov(ce bruha)-ga je treba peljat k zdravniku.

(odgovor članu Bela)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   NEVARNOST
13.10.2004 10:39:15   
Lenny
Zaspala sem večkrat, ko je bil pikec še čisto majhen. Ampak sem bila vedno bolj na sredini postelje, tako da ni bilo nevarnosti.

(odgovor članu Bela)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   NEVARNOST
13.10.2004 11:20:35   
kimi
Meni so to tudi ni zgodilo. Joj pa upam, da se nikoli ne bo

(odgovor članu Bela)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   NEVARNOST
13.10.2004 11:28:04   
Abby
Meni je dvakrat padla dol s postelje, ampak je k sreči obakrat bil na tleh kup oblačil (dobro, da nisem zelo skrbna gospodinja), pa tudi punči je bila obakrat že velika, tako da ni bilo hudega.
Sicer pa že dolgo spi v moji postelji, ampak vedno v sredini med mamo in atom. Če je pa ata v službi, pa na njegovo stran založim blazine, da ne bi padla dol.

(odgovor članu Bela)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   NEVARNOST
13.10.2004 11:54:00   
frutka_
Sicer se mi to še ni zgodilo...ampak nikoli ne veš?! :zmeden:
Če pa se je tebi to pripetilo nasl. raje dajaj bebico spat na sredino, med tebe in atija. Tako je skoraj neverjetno, da bi preplezala koga. Edino, če že plazi...Potem jo raje polagaj v posteljico.:angel:

Če meniš, da je drugačna po padcu, ali bruha in joka, je nemirna...potem pa raje pojdi takoj k dr. da prečekira stanje!

Najbrž si se ti bolj prestrašila kot malecki. Ne skrbi, ker bo gotovo vse v redu!:love:

(odgovor članu Bela)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   NEVARNOST
13.10.2004 13:53:34   
Anonimen
Nekajkrat sem zraven zaspala za kakšne pol urce. Ampak se vedno prej tko naštimam, da je mali na varnem. Verjamem pa, da se to lahko zgodi. :zmeden2:

(odgovor članu Bela)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   NEVARNOST
13.10.2004 13:57:43   
Erdbeere
men je pa mala padla s previjalne :(( pa hvala bogu ni bilo prav nič narobe....še vedno mi ni jasno kako ji je to uspelo, ker je bilo videt kot da se je pokonci postavila in na nos pikerala stara je bila pa komaj 6 mesecev od takrat sem jo vedno previjala na postelji

(odgovor članu Bela)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   NEVARNOST
14.10.2004 9:17:18   
Mojca20
Se mi še ni zgodilo, vedno ga dojim na levi strani postelje, ki je čisto ob steni, tako da je na varnem. Sem pa enkrat zaspala na kavču z njim v naročju, vendar je bil k sreči mož buden, da mi ga je vzel in položil v posteljico. Sedaj je leva stran njegova, desna moja, kavč je pa možev (he,he).

Verjamem, da se to lahko zgodi, posebej če smo neprespane.

(odgovor članu Bela)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   NEVARNOST
18.10.2004 8:00:06   
Vlasta1
Tudi nam je naš fant parkrat padel iz postelje, ko je njegov dragi očka zaspal poleg njega prej kot on. Na srečo ni bilo nič narobe.

Sicer pa mislim, da če otrok spi oziroma je na tem da bi zaspal, postaja vedno bolj mehak, kar posledično zmanjšuje možnosti poškodb. Jaz se v takem primerum spomnim na "pijančke", ki se prevračajo na vse konce a se ne poškodujejo. Slaba primerjava pa vendar. Upam, da je bilo z vašim malčkom vse ok.

Ko sem ga dojila sem ga imela običajno bolj na sredi postelje na eni ali drugi strani, pa se mi na srečo ni zgodilo, da bi padel iz nje.

lep dan s čim manj padci želi Vlasta :morje:

(odgovor članu Bela)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Plavanje
CatJa

Kdaj so vaši otroci začeli plavat brez rokavčkov/obroča?

Pri 4-ih letih (51%)

Pri 5-ih letih (22%)

Pri 6-ih letih (14%)

Kasneje (13%)


Število vseh glasov: 145

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!