|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   za znoret ? HITRA POMOČ
4.10.2004 20:47:01   
NIK IN MAMI
:grrr: moj mali princ noče jest nobene uvjalne hrane, ampak bi samo pil po flaški mlekeca in popolnoma nič druga.pri vsaki jedi se driži zelo grdo kot, da bo vsak čas bruhal, jedel bi samo banano, ki pa je žal nesme, saj ga zelooooooo zapira in je potem jok in stok. star pa bo 7mesecev. čisto sem že skoraj obupala.KAJ NAJ STORIM?????????:(:(:ups: MAMICE RABIM POMOČ!!!! L.P. :sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   za znoret ? HITRA POMOČ
4.10.2004 21:10:02   
Teni_
Če mu je všeč banana, mu probaj zraven zmešat breskev, tako ga ne bi smelo zapret. Kaj si mu pa vse že dala za jest?

LP,
Mojca:rozica:

(odgovor članu NIK IN MAMI)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   za znoret ? HITRA POMOČ
4.10.2004 21:15:30   
malika
Pa k banani lahko vmešaš poleg sadja tudi bučke(ful dobra kombinacija) pa cvetačo,... Banana ima zelo močen okus in aromo in tako je lahko daš čisto malo in več ostalega zraven.

(odgovor članu NIK IN MAMI)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   za znoret ? HITRA POMOČ
4.10.2004 21:18:52   
NIK IN MAMI
PIRE IN ŠPINAČO,BELO MESO KROMPIRČEK KORENČEK, BELO MESO (PIŠČANEC) KROMPIRČEK CVETAČO, BROKOLI KROMPIRČEK,KURJU JUHICO, GOVEJO JUHICO ITD. IMAŠ MOGOČE TI KAKŠNO ZAMISEL KAJ NAJ MU ŠE PONUDIM.AJA JEDEL BI EDINO KROMPIR KI JE V SOLATI...

(odgovor članu NIK IN MAMI)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   za znoret ? HITRA POMOČ
4.10.2004 21:54:41   
Ro-La
Naš ni hotel jesti hrane, ki smo jo za njega pripravljali ampak le tisto kar smo mi jedli. Zato mu sedaj ne kuham posebej, papca enako kot mi.

(odgovor članu NIK IN MAMI)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   za znoret ? HITRA POMOČ
5.10.2004 11:00:23   
petra + zoja
krompirček v solatki mu paše zato, ker je kislo, pravijo da imajo dojenčki, ki pijejo veliko mleka radi kislo, probaj mogoče samo z naktarino mogoče malo kislo in boš videla.
Meni tudi že počasi zmanjkuje idej, kaj otroku kuhat, včeraj smo bili pri pediatrinji in je rekla čim več mesa, njej pa se še meso tako zatika.

Sicer bi moja Zoja morala biti sedaj stara sedem mesecev, kako je kaj pri razvojo ( sedenje, plazenje, a je že kaj )???

Sicer pa imama 6780g in sma dolgi 68cm.

(odgovor članu NIK IN MAMI)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Darilo za otroka
nada56

Bi kupili otroku personalizirano darilo presenečenja preko interneta?

DA, v vrednosti med 20 in 30 eur (23%)

NE, ker ne vem kaj je v darilu (77%)


Število vseh glasov: 31

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!