za znoret ? HITRA POMOČ (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


NIK IN MAMI -> za znoret ? HITRA POMOČ (4.10.2004 20:47:01)

:grrr: moj mali princ noče jest nobene uvjalne hrane, ampak bi samo pil po flaški mlekeca in popolnoma nič druga.pri vsaki jedi se driži zelo grdo kot, da bo vsak čas bruhal, jedel bi samo banano, ki pa je žal nesme, saj ga zelooooooo zapira in je potem jok in stok. star pa bo 7mesecev. čisto sem že skoraj obupala.KAJ NAJ STORIM?????????:(:(:ups: MAMICE RABIM POMOČ!!!! L.P. :sloncek:




Teni_ -> za znoret ? HITRA POMOČ (4.10.2004 21:10:02)

Če mu je všeč banana, mu probaj zraven zmešat breskev, tako ga ne bi smelo zapret. Kaj si mu pa vse že dala za jest?

LP,
Mojca:rozica:




malika -> za znoret ? HITRA POMOČ (4.10.2004 21:15:30)

Pa k banani lahko vmešaš poleg sadja tudi bučke(ful dobra kombinacija) pa cvetačo,... Banana ima zelo močen okus in aromo in tako je lahko daš čisto malo in več ostalega zraven.




NIK IN MAMI -> za znoret ? HITRA POMOČ (4.10.2004 21:18:52)

PIRE IN ŠPINAČO,BELO MESO KROMPIRČEK KORENČEK, BELO MESO (PIŠČANEC) KROMPIRČEK CVETAČO, BROKOLI KROMPIRČEK,KURJU JUHICO, GOVEJO JUHICO ITD. IMAŠ MOGOČE TI KAKŠNO ZAMISEL KAJ NAJ MU ŠE PONUDIM.AJA JEDEL BI EDINO KROMPIR KI JE V SOLATI...




Ro-La -> za znoret ? HITRA POMOČ (4.10.2004 21:54:41)

Naš ni hotel jesti hrane, ki smo jo za njega pripravljali ampak le tisto kar smo mi jedli. Zato mu sedaj ne kuham posebej, papca enako kot mi.




petra + zoja -> za znoret ? HITRA POMOČ (5.10.2004 11:00:23)

krompirček v solatki mu paše zato, ker je kislo, pravijo da imajo dojenčki, ki pijejo veliko mleka radi kislo, probaj mogoče samo z naktarino mogoče malo kislo in boš videla.
Meni tudi že počasi zmanjkuje idej, kaj otroku kuhat, včeraj smo bili pri pediatrinji in je rekla čim več mesa, njej pa se še meso tako zatika.

Sicer bi moja Zoja morala biti sedaj stara sedem mesecev, kako je kaj pri razvojo ( sedenje, plazenje, a je že kaj )???

Sicer pa imama 6780g in sma dolgi 68cm.




Stran: [1]