|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Stajica
3.10.2004 19:19:01   
M&P
Zanima me, če uporabljate stajice za vaše :duda: mulčke? Jih dajete kaj noter?

lp,:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Stajica
3.10.2004 19:31:38   
dory
Sicer smo za stajico se malo premajhni, s ce bo mali tako ziv kot mamica, potem bomo zagotovo uporabljali tudi stajico..vsaj ves kje otrok je, ti pa vmes lahko kaj naredis :)

(odgovor članu M&P)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Stajica
3.10.2004 19:39:49   
LORELAJ
Moja pupika ima 6 mesecev in jo dajem v stajico. Malo se jo zavarovala z blazino, da se lahko nasloni pa malo igrač in prav uživa, skupaj je lahko tudi do eno uro noter pa skor ne vem zanjo, ker se tako zamoti.

lp, Lorelaj

(odgovor članu M&P)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Stajica
3.10.2004 21:04:09   
mehurčica
Uporabljamo jo samo za igrače.:)- David pa ima celo stanovanje prek. Če ga dam v stajico, je čez par minut z obrazkom v mreži in mu ni jasno, kako ne more skozi.:)-:)-:)-

Lp:miska:

(odgovor članu M&P)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Stajica
3.10.2004 21:12:16   
Urša
Uporabljamo jo, ampak se mi zdi, da bolj za odlaganje in skladiščenje igrač! :)-:)-:)- Not zdrži sam 5 minut!:((

(odgovor članu M&P)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Stajica
3.10.2004 23:20:48   
viv_
Nam pride zelo prav :) Sploh ker Mirna že precej hodi jo ni nikjer v stanovanju mogoče pustiti same niti za trenutek. V stajici se pa to da, pa še zabavno ji je, ker lahko veselo pleza gor in dol po ograji...

Toplo priporočam!

(odgovor članu M&P)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Stajica
4.10.2004 8:20:16   
MINEJA
Mi je nimamo, ker je pediatri ne priporočajo.Otrok namreč hodi po prstih ... Verjetno pa par minutk ne škodi ...

:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu M&P)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Stajica
4.10.2004 8:50:06   
MINEJA
Sorry sem se zmotila!!!! Semprej ravno nekaj brala o hojicah, pa sem zamenjala ...:zmeden:
Mi imamo za stajico prenosno posteljo, pa tudi noče biti več kot par minut ...
:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu M&P)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Stajica
4.10.2004 9:36:50   
*maja
Mi jo uporabljamo že od 4. meseca. Sedaj ko pa je naš :duda: star že 11 meseceva pa ga ne moremo nikjer pustiti samega niti za sekundo, pa pride zeloooo prav. Notri sicer ne zdrži več kot pol ure, apak je vseeno zelo uporabna.
Vsekakor jo priporočam :bravo:.

(odgovor članu M&P)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Stajica
4.10.2004 10:39:31   
malika
Mi smo jo dali ven, ker najprej ni hotel biti v njej. Ampak zdaj se dviga na čisto vsako stvar in včasih komaj preprečim kak hud padec tako, da smo jo postavili nazaj, ampak ni ravno najbolj srečen v njej.Najraje ima še vedno prosto sprehajanje po celem stanovanju.

(odgovor članu M&P)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Stajica
4.10.2004 16:27:56   
kimi
Jaz dam svojega malčka kar v avtosedež, saj vem da v stajici nebi zdržal niti minute. Če kuham ga dam na pult zraven sebe, če likam je tudi blizu tako, da me ima na očeh in je zadovoljen Star je 5 mesecev

(odgovor članu M&P)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Ringaraja
_Anja_

Na Ringaraji sem:

dnevno (58%)

tedensko (27%)

mesečno (15%)


Število vseh glasov: 169

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!