|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   temenca, če morda še niste vedele
8.3.2007 11:09:47   
atena
Imeli smo temenca, mandljevo olje ni pomagalo, olivno je bilo malo boljše, pediatrinja mi je svetovala naj glavo namažem z bepanthen mazilom, tistim za prsi in ritko.Trikrat sem sinčku namazala glavo in smo se jih znebili.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: temenca, če morda še niste vedele
8.3.2007 11:25:11   
Sandra*
Pri nas je pomagalo bubchen olje in nivea šampon za dojenčke. Zvečer sem mu fajn namazala z oljem glavo. Drugi dan pa sem mu jo zjutraj fajn namilila in umila in temenc ni bilo več. Prej pa sem se matrala s krtačko pa ni bilo nič bolje!

(odgovor članu atena)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: temenca, če morda še niste vedele
8.3.2007 11:45:41   
crci06
IZVIRNO SPOROČILO: atena
pediatrinja mi je svetovala naj glavo namažem z bepanthen mazilom, tistim za prsi in ritko.


Zna biti, da je to ista pediatrinja... kakorkoli že, tudi nam je bepanthen pomagal...

(odgovor članu atena)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: temenca, če morda še niste vedele
8.3.2007 11:55:33   
Baucka
Jaz sem tudi mazala in še mažem z bepantenom ali z bebivalom in smo se jih znebili, vendar še vedno tam pa tam malo pridejo. Glavo pa umivamo samo z linola fett, ker imamo bolj suho kožo.

_____________________________

Gremo veselo.

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: temenca, če morda še niste vedele
8.3.2007 13:45:38   
Sandra*
Nam so se temence pacale en mesec jih nisem mogla spucat potem pa je pomagalo kar sem že zgoraj napisala. Je pa Mark ob rojstvu imel zelo suho kožo tako da sem ga morala vsaj enkrat na dan namazat z mandeljnovim oljem.

(odgovor članu Baucka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: temenca, če morda še niste vedele
8.3.2007 13:49:47   
Barbs
Nam pomaga vse kar ste napisale. Za par tednov. Mesec. Za nekaj časa. Potem se pa spet pojavi.

Tko da, ne se prehitro veselit.user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: temenca, če morda še niste vedele
8.3.2007 14:01:13   
Nea
Moja triletnica jih še vedno ima user posted image Se jih znebimo in se spet pojavi.
Uporabljam olje Lumpi!

_____________________________

Moji sončki
24.1.2004 Ema
06.8.2006 Lara
31.1.2009 Erik

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?