temenca, če morda še niste vedele (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


atena -> temenca, če morda še niste vedele (8.3.2007 11:09:47)

Imeli smo temenca, mandljevo olje ni pomagalo, olivno je bilo malo boljše, pediatrinja mi je svetovala naj glavo namažem z bepanthen mazilom, tistim za prsi in ritko.Trikrat sem sinčku namazala glavo in smo se jih znebili.




Sandra* -> RE: temenca, če morda še niste vedele (8.3.2007 11:25:11)

Pri nas je pomagalo bubchen olje in nivea šampon za dojenčke. Zvečer sem mu fajn namazala z oljem glavo. Drugi dan pa sem mu jo zjutraj fajn namilila in umila in temenc ni bilo več. Prej pa sem se matrala s krtačko pa ni bilo nič bolje!




crci06 -> RE: temenca, če morda še niste vedele (8.3.2007 11:45:41)

IZVIRNO SPOROČILO: atena
pediatrinja mi je svetovala naj glavo namažem z bepanthen mazilom, tistim za prsi in ritko.


Zna biti, da je to ista pediatrinja... kakorkoli že, tudi nam je bepanthen pomagal...




Baucka -> RE: temenca, če morda še niste vedele (8.3.2007 11:55:33)

Jaz sem tudi mazala in še mažem z bepantenom ali z bebivalom in smo se jih znebili, vendar še vedno tam pa tam malo pridejo. Glavo pa umivamo samo z linola fett, ker imamo bolj suho kožo.




Sandra* -> RE: temenca, če morda še niste vedele (8.3.2007 13:45:38)

Nam so se temence pacale en mesec jih nisem mogla spucat potem pa je pomagalo kar sem že zgoraj napisala. Je pa Mark ob rojstvu imel zelo suho kožo tako da sem ga morala vsaj enkrat na dan namazat z mandeljnovim oljem.




Barbs -> RE: temenca, če morda še niste vedele (8.3.2007 13:49:47)

Nam pomaga vse kar ste napisale. Za par tednov. Mesec. Za nekaj časa. Potem se pa spet pojavi.

Tko da, ne se prehitro veselit.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Nea -> RE: temenca, če morda še niste vedele (8.3.2007 14:01:13)

Moja triletnica jih še vedno ima [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] Se jih znebimo in se spet pojavi.
Uporabljam olje Lumpi!




Stran: [1]