|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   katerega pediatra izbrati?
15.2.2007 14:35:44   
alenkat
lepo pozdravljene, prosila bi vas, če mi lahko svetujete pri izbiri pediatra za mojo hčero. Je mogoče katera zadovoljna s katerim iz ZD VIČ? In da še sprejema paciente.
Za pomoč se vam zahvaljujem.
Alenka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: katerega pediatra izbrati?
15.2.2007 14:55:45   
LIDJOČKA
Mi imamo dr.Tratarjevo, smo z njo zeeelo zadovoljniuser posted image , mislim da pa je kar precej zasedena. Kolikor vem od drugih so pa tudi druge zdravnice čisto dobre in prijazne.
Lp

(odgovor članu alenkat)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: katerega pediatra izbrati?
15.2.2007 15:18:17   
StBarbara
Poleg Tratarjeve hvalijo tudi Porento. Pri Tratarjevi prideš težko "zraven", ker ima res gužvo.

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu LIDJOČKA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: katerega pediatra izbrati?
15.2.2007 16:48:29   
Mehičanka
Mi smo pri Porenti. Zaenkrat vse OK. Moti me le, da zelo potiho govori in ker se moja Neža vedno na ves glas dere, ko smo tam, ji moram pač iz ustnic brat...

Baje pa je tudi alergolog, pa še na kolke se spozna, ker menda edino ona v ZD Vič opravlja UZ kolkov.

P.s.
Tudi meni so rekli, da je Porenta zelo zasedena in da se ne da zraven prit. Pa sem lepo poklicala, mal pojamrala, da bi jo rada imela, ker sem slišala, da je dobra in da jo hvalijo...pa se me je sestra usmilila.

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: katerega pediatra izbrati?
15.2.2007 17:09:06   
suzolinka
Mi imamo dr. Golli in se mi je zdela super. Je mlada in fuuul prijazna. Drugač je pa nova in še nabira paciente tako, da vaju/vas  bo sigurno vzela 

(odgovor članu alenkat)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: katerega pediatra izbrati?
15.2.2007 17:25:04   
Spark
Golli je full prijazna.
Mi hodimo k dr. Lobnikovi, pa je tudi kr OK. Ampak mi je Golli bolj všeč. Pa tolko več pove. Moja punči je imela bronitis, pa mi je veliko povedala, na kaj naj pazim, zakaj pride do tega,... Pred tem smo bili enkrat pri Lobnikovi zaradi bronhitisa, pa mi ni nič povedala.

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: katerega pediatra izbrati?
18.2.2007 6:09:04   
alenkat
Najlepša hvala za pomoč.
Alenka

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?