katerega pediatra izbrati? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


alenkat -> katerega pediatra izbrati? (15.2.2007 14:35:44)

lepo pozdravljene, prosila bi vas, če mi lahko svetujete pri izbiri pediatra za mojo hčero. Je mogoče katera zadovoljna s katerim iz ZD VIČ? In da še sprejema paciente.
Za pomoč se vam zahvaljujem.
Alenka




LIDJOČKA -> RE: katerega pediatra izbrati? (15.2.2007 14:55:45)

Mi imamo dr.Tratarjevo, smo z njo zeeelo zadovoljni[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley20.gif[/image], mislim da pa je kar precej zasedena. Kolikor vem od drugih so pa tudi druge zdravnice čisto dobre in prijazne.
Lp




StBarbara -> RE: katerega pediatra izbrati? (15.2.2007 15:18:17)

Poleg Tratarjeve hvalijo tudi Porento. Pri Tratarjevi prideš težko "zraven", ker ima res gužvo.




Mehičanka -> RE: katerega pediatra izbrati? (15.2.2007 16:48:29)

Mi smo pri Porenti. Zaenkrat vse OK. Moti me le, da zelo potiho govori in ker se moja Neža vedno na ves glas dere, ko smo tam, ji moram pač iz ustnic brat...

Baje pa je tudi alergolog, pa še na kolke se spozna, ker menda edino ona v ZD Vič opravlja UZ kolkov.

P.s.
Tudi meni so rekli, da je Porenta zelo zasedena in da se ne da zraven prit. Pa sem lepo poklicala, mal pojamrala, da bi jo rada imela, ker sem slišala, da je dobra in da jo hvalijo...pa se me je sestra usmilila.




suzolinka -> RE: katerega pediatra izbrati? (15.2.2007 17:09:06)

Mi imamo dr. Golli in se mi je zdela super. Je mlada in fuuul prijazna. Drugač je pa nova in še nabira paciente tako, da vaju/vas  bo sigurno vzela 




Spark -> RE: katerega pediatra izbrati? (15.2.2007 17:25:04)

Golli je full prijazna.
Mi hodimo k dr. Lobnikovi, pa je tudi kr OK. Ampak mi je Golli bolj všeč. Pa tolko več pove. Moja punči je imela bronitis, pa mi je veliko povedala, na kaj naj pazim, zakaj pride do tega,... Pred tem smo bili enkrat pri Lobnikovi zaradi bronhitisa, pa mi ni nič povedala.




alenkat -> RE: katerega pediatra izbrati? (18.2.2007 6:09:04)

Najlepša hvala za pomoč.
Alenka




Stran: [1]