|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   stolček za hranjenje
7.12.2006 6:35:52   
1Tanya
Kaj mislite o temle? Je cenovno zelo ugoden, cca 11.000

http://www.fortrade.si/ProdajniProgram.aspx?IZDELEK_ID=41006001


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: stolček za hranjenje
7.12.2006 8:06:32   
triša
Meni se zdijo taki stoli zelo neudobni, trdi in niso nič oblazinjeni. Sama si sploh ne predstavljam da bi mogla not sedet. Se mi zdijo bolši uni ki se potem rastavijo v mali stolček in mizico se mi zdijo bolj komot.

(odgovor članu 1Tanya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: stolček za hranjenje
7.12.2006 8:10:42   
vesna.com
Stolček je v redu,sam otrok mora bit dost star.Jst mam tega in ikeino antilopo,pa sem z njo bolj zadovoljna,pa stane komaj 3500sit.

(odgovor članu triša)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: stolček za hranjenje
7.12.2006 8:35:12   
zvezdka
Meni se zdi kar v redu, fino je če se da ta mizica-pult odstranit. Ne mislim si, da bi moral biti stolček ne vem kako oblazinjen, je pa res, da mora v takem stolčku otrok popolnoma obvaldati samostojno sedenje. Ampak tako ali tako naj bi otroke posedali v stolčke šele takrat, ko sami dobro sedijo.

Tudi mi imamo lesen stolček, vendar tak, ki se da razstavit na malo mizico in stolček, ko otrok zraste.

(odgovor članu 1Tanya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: stolček za hranjenje
7.12.2006 10:19:17   
eya
Mi imamo tudi podobnega, lesenega, nič oblazinjenega. Odkar mali dobro sedi, se hrani v njem in nimamo pripomb.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu zvezdka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: stolček za hranjenje
7.12.2006 10:52:07   
mml
Meni se zdi stolček super. Mi imamo tudi povsem navadnega lesenega - a la trip trap - in je v njem od 6.5 mesec. Zaenkrat se povsem obnese. Sedi pa v njem za glevne obroke in če gleda, ko jaz kuham.

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: stolček za hranjenje
7.12.2006 11:30:10   
katerina
tudi naš stolček je podoben, le da nima mizice (dokler ga jaz hranim, bi bila samo napoti, ker bi mi vso hrano prevrnil, ko bo jedel sam, ga bomo pristavili k mizi)

le kolikor vidim na sliki, tale stolček nima opore, vendar je tako narejena mizica, da je sploh ne rabi. brez mizice je pa opora za začetek nujna, se mi zdi.

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: stolček za hranjenje
7.12.2006 11:48:15   
Anonimen
Jaz ti povem, ne bi zamenjala antilopa za nič na svetu. Pa samo 14 eurov stane...čisti se 1,2,3, mala pa uživa notri...

(odgovor članu katerina)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?