stolček za hranjenje (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


1Tanya -> stolček za hranjenje (7.12.2006 6:35:52)

Kaj mislite o temle? Je cenovno zelo ugoden, cca 11.000

http://www.fortrade.si/ProdajniProgram.aspx?IZDELEK_ID=41006001






triša -> RE: stolček za hranjenje (7.12.2006 8:06:32)

Meni se zdijo taki stoli zelo neudobni, trdi in niso nič oblazinjeni. Sama si sploh ne predstavljam da bi mogla not sedet. Se mi zdijo bolši uni ki se potem rastavijo v mali stolček in mizico se mi zdijo bolj komot.




vesna.com -> RE: stolček za hranjenje (7.12.2006 8:10:42)

Stolček je v redu,sam otrok mora bit dost star.Jst mam tega in ikeino antilopo,pa sem z njo bolj zadovoljna,pa stane komaj 3500sit.




zvezdka -> RE: stolček za hranjenje (7.12.2006 8:35:12)

Meni se zdi kar v redu, fino je če se da ta mizica-pult odstranit. Ne mislim si, da bi moral biti stolček ne vem kako oblazinjen, je pa res, da mora v takem stolčku otrok popolnoma obvaldati samostojno sedenje. Ampak tako ali tako naj bi otroke posedali v stolčke šele takrat, ko sami dobro sedijo.

Tudi mi imamo lesen stolček, vendar tak, ki se da razstavit na malo mizico in stolček, ko otrok zraste.




eya -> RE: stolček za hranjenje (7.12.2006 10:19:17)

Mi imamo tudi podobnega, lesenega, nič oblazinjenega. Odkar mali dobro sedi, se hrani v njem in nimamo pripomb.




mml -> RE: stolček za hranjenje (7.12.2006 10:52:07)

Meni se zdi stolček super. Mi imamo tudi povsem navadnega lesenega - a la trip trap - in je v njem od 6.5 mesec. Zaenkrat se povsem obnese. Sedi pa v njem za glevne obroke in če gleda, ko jaz kuham.




katerina -> RE: stolček za hranjenje (7.12.2006 11:30:10)

tudi naš stolček je podoben, le da nima mizice (dokler ga jaz hranim, bi bila samo napoti, ker bi mi vso hrano prevrnil, ko bo jedel sam, ga bomo pristavili k mizi)

le kolikor vidim na sliki, tale stolček nima opore, vendar je tako narejena mizica, da je sploh ne rabi. brez mizice je pa opora za začetek nujna, se mi zdi.




Anonimen -> RE: stolček za hranjenje (7.12.2006 11:48:15)

Jaz ti povem, ne bi zamenjala antilopa za nič na svetu. Pa samo 14 eurov stane...čisti se 1,2,3, mala pa uživa notri...




Stran: [1]