|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   voziček Quinny Buzz - pomoč
1.12.2006 9:54:19   
Luskan
Pozdravljene!

Imam voziček Quinny Buzz in vse tri "nastavke" - košaro, lupinico in športni sedež. Z user posted image  - star je tri mesece in pol, hodiva na zelo dolge sprehode in včasih v košari ne spi, zato želi gledati okrog, vendar bolj malo vidi. Zanima me, kdaj ste dale svoje user posted image  v športni sedež in kako ste rešile težavo v zvezi z obliko športnega sedeža - saj veste, preveč je podoben stolu, kar še ni primerno za tako majčkene user posted image . Saj bi ga dala v lupinico, vendar se mi zdi, da bi mu na dolgih sprehodih moralo biti udobneje.

Hvala za odgovore in lp.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: voziček Quinny Buzz - pomoč
1.12.2006 10:18:48   
Žabbaa
Tudi mi imamo Quinny Buzza-a in imeli smo enak problem.user posted image Nič ni videl in je bil jok, da sem ga morala nositi dokler ni zaspal potem pa v košaro in na sprehod, ko pa se je zbudil  je bil mir in je lepo ležal cca pol ure, potem pa ven. Poiskusila sem mu podložiti vzglavje, vendar ni zaleglo.Pri štirih mesecih in pol sem ga položila v športni del, tako da je naklon najnižji in obrnjen proti meni,pa mu ni bilo udobno, pa sem dala not še zimsko vrečo in je bil zadovoljen(končno!).Res bi mogel pri temu vozičku vse skupaj mal drugač pogruntat.Moj že od četrtega meseca noče biti več v lupinici, ker ga omejuje in če ga še bolj debelo oblečem je pa itak jok.
Upam ,da ti bo katera znala bolj pomagati. Pa srečno!

(odgovor članu Luskan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: voziček Quinny Buzz - pomoč
1.12.2006 11:11:11   
petka
Še ena. Tudi mi smo našega user posted image  po treh mesecih izselili iz košare Dreamy. Zatem smo ga kakšen mesec vozili kar v lupinici, po četrtem mesecu pa v športni sedež, po rito pa sem mu dala zloženo brisačko, da se ni "vozil" sem ter tja.

Skratka, za prehodno obdobje priporočam lupinico, pa še bolj preprosto je!

lp 

_____________________________





(odgovor članu Žabbaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: voziček Quinny Buzz - pomoč
1.12.2006 12:12:51   
lenika
Mi imamo sicer Quinny speedy, smo se pa od 3. do 4,5 meseca vozili v lupinici, potem je šel pa v športni del.

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: voziček Quinny Buzz - pomoč
1.12.2006 14:58:20   
julam
Nekje od 3. do 5m smo uporabljal lupinico, potem pa športni del -  smo dali naklon 45, pa ni bilo treba nič podlagat. Če je pa zaspal, smo pa sedež spustili dol. 

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: voziček Quinny Buzz - pomoč
2.12.2006 20:07:10   
lolipop
Košara do 5. meseca, potem športni del. V lupinici se ni maral voziti, mu je bilo preveč vroče.

(odgovor članu julam)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: voziček Quinny Buzz - pomoč
3.12.2006 23:39:55   
shooo
smo imeli isto tezavo.
pri 3 mesecih se je iz kosare preselila v lupinico in se je v njej vozila do 6 meseca- se mal vec.ko je ze skoraj cisto samostojno sedela pa hop v sportni sedez. od zacetka ji je bil malce presirok samo se mi je zdelo ok, je bilo poletje pa vrocina...odspodaj sem ji dala dve planicki, na eni je lezala  eno pa postrani da zafilas praznino.
a vasi buzzi kaj cvilijo?


_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu lolipop)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: voziček Quinny Buzz - pomoč
3.12.2006 23:48:21   
KaMa
Mi imamo isto situacijo kot žabbaa, ampak nimamo zimske vreče :( Zdaj razmišljam o nakupu, pa se mi zdijo kar drage...(Sem jo mislila kar v kombinezonu probat dat, pa ji prvič ni blo všeč).

Glede cviljenja - mi smo dobili rabljenega (kake 4 leta mora bit star) in se mi zdi, da je šele zadnje čase začel včasih cvilit pri kolesih. Se bojim, da zato, ker moramo našo miško vedno tak rukat in jo vozit po grobih terenih, da zaspi ;)



_____________________________

Ela, 21.7.2006, 4170g, 52cm


(odgovor članu Žabbaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: voziček Quinny Buzz - pomoč
4.12.2006 17:18:50   
Žabbaa
glede cviljenja-smo ga našprical z wd40 in je bilo potem ok

(odgovor članu KaMa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: voziček Quinny Buzz - pomoč
4.12.2006 20:30:59   
lolipop
Mi smo imeli (imamo) pa problem z zlaganjem. Se prav bojim dežja in snega. Pa ko zložiš, je torba spodaj. In če tla niso suha in čista, je torba .... Ne vem na kaj so mislili, ko so da dizejniral. Drugače mi je najbolj svetski. 

(odgovor članu Žabbaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: voziček Quinny Buzz - pomoč
4.12.2006 20:55:55   
Misa masa
Moj Buzz tudi cvili, sem vprašala v Baby centru, kjer smo ga kupili, pa so rekli, da je to zaradi praha, ki se nabere in je treba očistit user posted image . Si predstavljate, da za tak denar, pa mi voziček cvili, kot da je star 10 let, res nerodna reč. Bom pa še probala z WD 40.

(odgovor članu lolipop)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
5.12.2006 16:19:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Misa masa)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: voziček Quinny Buzz - pomoč
5.12.2006 16:38:39   
kofetek2010
naš Buzz tud ne cvili user posted image  je uspešno v uporabi že skoraj 1 leto user posted image

je pa zadnjič Zapp nekaj cvilil, a se mi zdi, da je nehal user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: voziček Quinny Buzz - pomoč
5.12.2006 23:29:37   
zmajči25
Naš Buzz tudi nič ne cvili, prvič slišim za kaj takega user posted image  Imamo pa ga pol leta. Mi smo našo user posted image  vozili v lupinici nekje med 3. in do dopolnjenega 4. meseca starosti, potem pa smo jo dali v športni del in malček podložili, sicer pa je itak lepo sedela (ob opori) pri 4. mesecih.
Sedaj se vozimo lepo zadekani v zimski vreči, ki je ful praktična (ima zadrgo okrog in okrog vreče) in mi ni bilo žal dati 15 jurjev zanjo.
Kar se tiče torbe za previjanje pa je za moje pojme malo zgrešen dizajn, ker jo je treba dol snet, ko voziček zlagaš, da je čisto ne umažeš. Mi smo zato kupili posebej torbo za previjanje, ki je sicer namenjena za Quinny Speedyja, vendar je barvno usklajena tudi z Buzzom in sem dosti bolj komot.
Drugače pa "Buzz rules"! user posted image  (čeprav mi je tudi Zapp ful všeč.....)

(odgovor članu Luskan)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: voziček Quinny Buzz - pomoč
9.12.2006 13:05:59   
jacka
Čau.

Glede športnega sedeža - mi ga po nasvetu fizioterapevtke uporabljamo v tem položaju: otroček gleda proti tebi, sedež je na najnižji stopnji- vsaj mislim, da ne gre bolj dol, otroka pa "založiš" oz. podložiš z brisačo ali dekico- narediš svitek v obliki črke U, daš pod rito oz. nogice in ob straneh, tako, da otroka fiksiraš. Smo pa to začeli prakticirat v 4,5 m. Naša mala sicer vedno zaspi, drugače pa po mojem lahko tudi obrnete sedež v smer vožnje, da bo vsaj kaj videt - razen mamice user posted image

Tud naš Q. cviliuser posted image .  Uporabljamo wd.

ALI ima kdo občutek, da voziček ni prav stabilen - na klancu, v določenih obratih...???


(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: voziček Quinny Buzz - pomoč
9.12.2006 15:32:11   
Urška//
a ste probale tam na sedalu ob strani sedež znižat?gre ful lepše sedet, mi smo našo vozili v športnem delu od 3m dalje, pa en mali pojšterček sem ji podložla pa je blo OK

_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)

(odgovor članu jacka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




radovednost
symba

karere plenice uporabljate'

enkratno uporabo (86%)

pralne (14%)


Število vseh glasov: 73

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!