|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj bi bilo to?
26.10.2006 20:00:05   
petka
Našemu skoraj 6 mesečnemu malčku se je pred kakim mesecem naredil na trebušku za nohtek velik ekcem, ni bil viden temveč le tipen, kot taka suha-hrapava koža.
Pediatrinja je rekla, da imajo dojenčki velikokrat take ekceme...

Sedaj je takih podobnih ekcemov na trebuščku že več,  zgleda podobno kot kurja polt, le da je samo na nekaterih mestih, pa malce rdečkasto je. Ne zgleda kot alergija, razen če je morda od praška (čeprav res ne perem nič drugače od prej ).

user posted image

_____________________________




Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj bi bilo to?
26.10.2006 20:19:32   
sisi80
To je pa malo čudno. Jaz bi še enkrat pokazala zdravnici in vztrajala, da pa to le ni najbolj normalno. Mogoče je kakšna alergija?

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj bi bilo to?
26.10.2006 20:30:00   
vanč
Ja, res je podobno alergični reakciji. Alergija se lahko razvije kadarkoli, tako, da pralni prašek tudi ni izključen. Glede na to, da je star 6 mesecev najbrž že uvajaš hrano in je lahko alergičen na nekaj kar mu daješ za jesti. Jst bi vztrajala in ga še enkrat odpeljala k zdravniku.

_____________________________

vanč

(odgovor članu sisi80)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj bi bilo to?
26.10.2006 20:41:42   
petka
Ja, itak da ga bom peljala k zdravniku... Samo, ko je imel alergijo (na antibiotik) so bile pikice čisto drugačne, podobne so bile mozoljčkom... 



_____________________________





(odgovor članu vanč)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj bi bilo to?
27.10.2006 21:04:41   
SelmaC
Moj je imel nekaj podobnega še prejšnji teden po rokicah okoli kololčkov. Pediatrinja je pogledala in takoj rekla, da je ekcem posledica mojega prevelikega uživanja mlečnih izdelkovin da naj jih omejim.  Jaz to še delam. Dobil je tudi kremico in čez teden je povsem izginilo. Srečno

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj bi bilo to?
27.10.2006 21:35:59   
petja
Moja nečakinja je imela isto. Diagnoza: alergija na mlečne izdelke, čokolado, oreščke, lešnike ...

Če dojiš, se izogibaj tem izdelkom, pa boš videla, če je mogoče tudi pri vas to.

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj bi bilo to?
28.10.2006 10:55:00   
petka
Ja, saj to je problem, jaz sploh ne dojim NIČ.... že 5 mesecev.... mlečnih izdelkov pa mu tudi še ne dajem...

_____________________________





(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj bi bilo to?
30.10.2006 18:50:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: petka

Ja, saj to je problem, jaz sploh ne dojim NIČ.... že 5 mesecev.... mlečnih izdelkov pa mu tudi še ne dajem...


Če ne dojiš, potem dodajaš prilagojeno mleko. To, da je prilagojeno, še ne pomeni, da ne more biti alergičen nanj, saj ima v sebi še vseeno kravje beljakovine. Lahko, da je od tega, če je to to.

(odgovor članu petka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj bi bilo to?
30.10.2006 20:22:47   
Metuljček Cekinček
Tudi moj user posted image  je nekje pri 6 mesecih dobil podoben ekcem - takšni majhni otočki suhe kože. Pa ni bila alergija! V lekarni so mi farmacevtke priporočale kremo A-derma za suho kožo (cena precej visoka - cca. 5.000 SIT) in je pomagalo. Večina ekcemov je popolnoma izginila po enem tednu, tisti trdovratnejši pa so bili veliko manj vidni. Pri nas so se zadeve uredile poleti, ko so vsi ekcemi popolnoma izginili. Očitno so bile krive zimske razmere (suh zrak v stanovanju, mraz odzunaj).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?